Ga La Hai, 641, La Hai, Dong Xuan, Phu Yen, Vietnam
出发地 | 目的地 | 出发地 | 抵达 |
La Hai | Nha Trang | 06:21 | 09:38 |
La Hai | Nha Trang | 06:21 | 09:38 |
La Hai | Nha Trang | 06:21 | 09:38 |
La Hai | Ho Chi Minh City | 06:21 | 18:10 |
La Hai | Ho Chi Minh City | 06:21 | 18:10 |
La Hai | Thap Cham | 06:21 | 11:21 |
La Hai | Thap Cham | 06:21 | 11:21 |
La Hai | Thap Cham | 06:21 | 11:21 |
La Hai | Ho Chi Minh City | 06:21 | 18:10 |
La Hai | Ho Chi Minh City | 15:55 | 04:15 |
La Hai | Thap Cham | 15:55 | 20:54 |
La Hai | Ho Chi Minh City | 15:55 | 04:15 |
La Hai | Nha Trang | 15:55 | 19:10 |
La Hai | Thap Cham | 15:55 | 20:54 |
La Hai | Nha Trang | 15:55 | 19:10 |
La Hai | Da Nang | 17:18 | 00:36 |
La Hai | Da Nang | 17:18 | 00:36 |
La Hai | Da Nang | 17:18 | 00:36 |
La Hai | Da Nang | 22:52 | 06:50 |
La Hai | Da Nang | 22:54 | 06:05 |
La Hai | Da Nang | 23:25 | 07:15 |
La Hai | Da Nang | 23:25 | 07:15 |
La Hai | Da Nang | 23:25 | 07:15 |
Type | 名字 | km |
train | Phuoc Lanh | 14.3 |
bus | Chi Thanh | 14.5 |
bus | Phu Yen HoangLong | 14.5 |
bus | Chi Thanh Bus Stop | 15.1 |
bus | Song Cau three way crossroads | 16.0 |