Caticlan – Phnom Penh

Caticlan – Phnom Penh

Caticlan
Phnom Penh
pet, 25. ruj
+ Dodaj povratak
2 putnika
Tražimo najbolje rute za vas – skoro smo gotovi!
Poredaj prema
Filtri
Vrijeme polaska
Vrsta prijevoza
Polazište
Odredište
Mogućnosti rezervacije
Cijena
Vrijeme dolaska
Prijevoznici
 
 
 
 
 

Kako doći od Caticlan do Phnom Penh?

Kada želite stići od Caticlan do Phnom Penh, vaši izbori su ograničeni. Postoji samo jedna opcija koju nudimo za ovu rutu:

  • Let

Koliko je udaljen Caticlan od Phnom Penh?

Kopnena udaljenost od Caticlan do Phnom Penh je 14749 milja (23730 km).
Zračna udaljenost je 14749 milja (23730 km).

Koliko je potrebno da se stigne od Caticlan do Phnom Penh?

Vrijeme putovanja od Caticlan do Phnom Penh traje otprilike 37 sati.

Koliko košta put od Caticlan do Phnom Penh?

Da biste stigli od Caticlan do Phnom Penh pripremite se izdvojiti oko USD 826.49 za svoju kartu.

Koliko putovanja dnevno ima od Caticlan do Phnom Penh?

  • 5 s Let od Caticlan do Phnom Penh počevši od 09:25 Caticlan Airport do 13:20 Caticlan Airport

Korisni savjeti za putovanje od Caticlan do Phnom Penh

Iako je let jedina opcija koju nudimo za ovu rutu, ovi jednostavni savjeti i preporuke pomoći će poboljšati vaše iskustvo putovanja.

Uzima li puno putnika let od Caticlan do Phnom Penh?

Do sada je 518 rezerviralo let karte od Caticlan do Phnom Penh putem naše usluge. Recenzije možete pogledati iznad.

Prijevoz na relaciji Caticlan – Phnom Penh

  • Letovi
    $ 826.49
  • Vlakovi nisu dostupni
  • Autobusi nisu dostupni
  • Trajekti nisu dostupni
  • Taksiji nisu dostupni
  • Kombiji nisu dostupni

Činjenice o prijevozu na relaciji Caticlan – Phnom Penh

Najjeftiniji prijevoz827 USD
Najbrži prijevoz1d 3h 55m
Najraniji polazak9:25 上午
Najkasniji polazak1:20 下午
Broj dnevnih polazaka5
Udaljenost23730 kilometara
PrijevozniciSingapore Airlines