Autobusi od Ubon Ratchathani do Pakse

Autobusi od Ubon Ratchathani do Pakse

Ubon Ratchathani
Pakse
pon, 5. lis
+ Dodaj povratak
2 putnika
Tražimo najbolje rute za vas – skoro smo gotovi!
Poredaj prema
Filtri
Vrijeme polaska
Vrsta prijevoza
Polazište
Odredište
Mogućnosti rezervacije
Cijena
Vrijeme dolaska
Prijevoznici
 
 
 
 
 

Ubon Ratchathani – Pakse Recenzije odredišta

TY
Tatsuya Y
The departure time was set for 9:30. As a result, I ended up waiting for quite a long time—since before 7:00—which threw off my plans in Pakse. I thought the bus service itself was fine, though.
Ubon Ratchathani — Pakse, Autobus Izravna linija, Naluang (Naluang), 8. srp 2026.
AV
Anousith V
At first, I thought it would leave exactly at 8:00 AM, but in the end, it was delayed by an hour and a half, departing at 9:30 AM. I wish the transportation company would improve their clocks to be accurate and stick to the scheduled departure time. I was worried I wouldn't make it on time, so I rushed to get here.
Ubon Ratchathani — Pakse, Autobus Izravna linija, Naluang (Naluang), 16. lip 2026.
LH
Lance H
There was a mistake in the date, my fault for not checking it over before paying.
Ubon Ratchathani — Pakse, Autobus Izravna linija, Naluang (Naluang), 28. svi 2026.
HS
Hansjoachim S
Did not receive instant confirmation or any other confirmation after payment later on Tickers were issued at the counter in Ubon Ratchanthani Bus Terminal after presenting 12GO Email confirming payment - no Vaucher.. No Bus as scheduled at 08.00 to Pakse. Bus left Bus terminal at 0930+5min.
Ubon Ratchathani — Pakse, Autobus Izravna linija, Naluang (Naluang), 5. ožu 2026.
II
Ildar I
Departure time was 9:20, 1hr 20mins later than expected.
Ubon Ratchathani — Pakse, Autobus Izravna linija, Naluang (Naluang), 29. sij 2026.
LH
Lance H
We used to be able to buy tickets at the bus station. Now we have buy them through your service which jacks the price up quite a bit.
Ubon Ratchathani — Pakse, Autobus Izravna linija, Naluang (Naluang), 16. sij 2026.
RJ
Romain J
The bus was at 9.30am not 8am.
Ubon Ratchathani — Pakse, Autobus Izravna linija, Naluang (Naluang), 23. pro 2025.
RD
Rachel D
I think this would be a fine service, but my flight was delayed, so I was not able to take the bus that I had booked. This is not the fault of 12go. I will try to use your services in the future.
Ubon Ratchathani — Pakse, Autobus Izravna linija, Naluang (Naluang), 11. stu 2025.
DT
David T
The bus left at 9:30 am, but the 12go ticket said 8am. Had to wait extra 1.5 hours. Not to bad, but not 5 stars.
Ubon Ratchathani — Pakse, Autobus Izravna linija, Naluang (Naluang), 3. stu 2025.
F
Fred
the journey from start to finish was excellent. office staff were really nice and the bus was on time. no complaints at all
Ubon Ratchathani — Pakse, Autobus Izravna linija, Naluang (Naluang), 18. srp 2025.
4.4
38 recenzija kupaca
5
47%
4
32%
3
16%
2
5%
1
0%

Ubon Ratchathani do Pakse Bus Raspored

PrijevoznikRazredVrijeme polaskaVrijeme dolaskaCijenaOcjena
Naluang
Izravna linija
08:00
14:00
6,60 USD
  4.7
Naluang
Izravna linija
15:30
21:30
6,60 USD
  4.7

Kako doći od Ubon Ratchathani do Pakse autobusom

Putovanje autobusom od Ubon Ratchathani do Pakse sigurna je, udobna i jeftinija alternativa za putovanje ovom rutom. Do popularnih odredišta autobusne tvrtke voze više puta dnevno, često 24 sata dnevno u intervalima od 30-60 minuta. Na manje putovana odredišta može biti samo 1 planirano putovanje dnevno. Najčešći tipovi autobusa su neklimatizirani, klimatizirani i premium autobusi.

Najbolje je rezervirati karte barem nekoliko dana prije datuma putovanja. Provjerite naš popis autobusnih tvrtki koje su dostupne za online rezervacije koje nude karte od Ubon Ratchathani do Pakse. Prilikom putovanja vikendom i praznicima preporučuje se rezervirati karte mnogo ranije zbog većeg broja putnika, kako turista tako i urbanih radnika koji se vraćaju kući u svoj provincijski dom.

Koliko je daleko od Ubon Ratchathani do Pakse?

Putujući autobusom, udaljenost od Ubon Ratchathani do Pakse ovisi o ruti kojom ste krenuli. Većina autobusnih tvrtki putuje brzim cestama ili cestama s plaćanjem cestarine. Ovo možda nije nužno najkraća ruta, ali je najbrža jer je obično manje prometa i nema semafora.

Da biste došli do određenih otočnih odredišta koja nisu povezana s kopnom mostom, autobusi se ukrcaju na velike automobilske trajekte. Putnike se obično traži da izađu iz autobusa, ali nije potrebno vaditi prtljagu iz autobusa. Udaljenost putovanja od luke do luke dodaje se ukupnoj udaljenosti.

Koliko dugo treba da se dođe od Ubon Ratchathani do Pakse autobusom?

Procijenjeno vrijeme putovanja od Ubon Ratchathani do Pakse je oko 6h. Imajte na umu da je putovanje autobusom sporije u odnosu na vožnju vlastitim automobilom ili vožnju taksijem. Ovisno o vremenu polaska, gužve između Ubon Ratchathani i Pakse mogu se uvelike razlikovati. Obično je više prometa od jutra do poslijepodneva radnim danima nego tijekom vikenda.

Drugi važan čimbenik koji može utjecati na vrijeme putovanja je vrsta autobusa. Premium ili VIP autobusi obično su brži jer koriste autoceste i staju na manje autobusnih stanica (ako ih ima) na putu. Autobusi obično prave kratke pauze od 10-30 minuta nakon nekoliko sati neprekidnog putovanja kako bi putnici mogli koristiti toalete, opskrbiti se hranom i pustiti autobusne službenike i vozača da se odmore.

Neki premium autobusi imaju toalete i drugog vozača. Ipak, obično se na putu zaustavljaju radi brzog ručka ili dopune goriva.

Koliko košta prijevoz od Ubon Ratchathani do Pakse autobusom?

Cijena karte od Ubon Ratchathani do Pakse može varirati ovisno o vrsti autobusa koji odaberete. Za jeftiniju kartu razmotrite neklimatizirane ili obične autobuse. Premium ili luksuzni autobusi su skuplji, ali možete očekivati ​​više udobnosti i neke dodatne usluge poput priključaka za punjenje telefona, zaslona osobnog zabavnog sustava i toaleta.

Ubon Ratchathani do Pakse raspored

Kako bismo vam pomogli pri planiranju putovanja, evo rasporeda od Ubon Ratchathani do Pakse s vremenom polaska i dolaska autobusa.

Najbolje ocijenjene tvrtke za ovu rutu

Autobusne tvrtke se uvelike razlikuju po kvaliteti i uslugama koje pružaju. Kada birate autobusnu tvrtku za svoje putovanje, proučite osnovna istraživanja prije nego što kupite karte.

Sigurnost je jedan od najvažnijih aspekata koji treba uzeti u obzir. Također preporučujemo da provjerite recenzije o ukupnoj kvaliteti usluga autobusnih tvrtki koje nude ovu rutu.

Naša usluga surađuje samo s pouzdanim i pouzdanim autobusnim tvrtkama. Dajemo sve od sebe da vam omogućimo izbor najboljih operatera dostupnih na svakoj ruti.

Prijevoz na relaciji Ubon Ratchathani – Pakse

Činjenice o autobusu od Ubon Ratchathani do Pakse

Najjeftiniji autobus9 USD
Najbrži autobus6h
Najraniji autobus8:00 AM
Zadnji autobus3:30 PM
Dnevne autobusne linije2
Udaljenost84 kilometara
Autobusni prijevozniciNaluang