Niphad
هورا
Πέμ 24 Σεπ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες

Gili Bali Transfer

0.0
0 κριτικές πελατών
  • Σχετικά με τον πάροχο
  • Δημοφιλείς Διαδρομές
  • Σταθμοί
  • Πρόγραμμα και Δρομολόγια

Σχετικά με τον Gili Bali Transfer

Ενώ ορισμένοι ταξιδιώτες αισθάνονται δύσπιστοι σχετικά με τα φορτηγάκια βαν, μια καλή επιλογή προορισμών και ανταγωνιστικές τιμές καθιστούν τα βαν ένα από τα πιο δημοφιλή μέσα μεταφοράς για άλλους. Τα φορτηγά είναι πάντα πιο ευέλικτα από τα μεγάλα λεωφορεία. Εάν υπάρχει ξαφνικό αίτημα για διαδρομή σε ορισμένο νέο προορισμό, οι χειριστές φορτηγών είναι πάντα οι πρώτοι που προσφέρουν την υπηρεσία τους. Πράγματι, είναι ευκολότερο να ξεκινήσετε μια νέα διαδρομή εάν χειρίζεστε ένα όχημα χωρητικότητας 10-15 ατόμων, έτσι δεν είναι;

Η Gili Bali Transfer παρέχει υπηρεσία μεταφοράς με βαν και προσφέρει εισιτήρια με εύκολη online κράτηση. Ελέγξτε τα αν ψάχνετε επιλογές για να ταξιδέψετε με van.

Ποιοι είναι οι κύριοι σταθμοί του Gili Bali Transfer?

Gili Bali Transfer τα φορτηγά τρέχουν από και προς τους ακόλουθους τερματικούς αεροσταθμούς:

  • The Brothers Coffee and Resto
  • Dermaga Sanur
  • Νούσα Πενίδα Κάσπλα
  • Προβλήτα Παντάνγκ Μπάι
  • JCO Coffee and Donuts Mataram Mall
  • Kuta Lombok Sinar Tour
  • Λιμάνι Μπαντζάρ Νιούχ
  • Tetebatu Hotel Transfer
  • Lombok Gili Bali Transfer
  • Senaru Hotel Transfer
  • Bahari Cafe and Karaoke
  • Senggigi Central

Ποιες είναι οι πιο δημοφιλείς διαδρομές του Gili Bali Transfer?

Οι πιο δημοφιλείς προορισμοί ταξιδιού του Gili Bali Transfer είναι:

Ποιες είναι οι κατηγορίες και οι τιμές των φορτηγών Gili Bali Transfer?

Ως κανόνα, δεν είναι δυνατή η επιλογή κατηγορίας εισιτηρίου όταν ταξιδεύετε με φορτηγό. Ωστόσο, μπορείτε να επικοινωνήσετε με τον χειριστή ή/και να επιλέξετε τον τύπο του φορτηγού που εξυπηρετεί τη διαδρομή σας. Ορισμένα φορτηγά μπορούν να φιλοξενήσουν μόνο 9-10 επιβάτες, άλλα φιλοξενούν έως και 15 ταξιδιώτες. Η πρώτη περίπτωση σημαίνει ότι μπορεί να έχετε περισσότερο χώρο για τα πόδια, φαρδύτερα καθίσματα και πιο άνετη οδήγηση, η δεύτερη - να είστε έτοιμοι για περιορισμένο χώρο για τα πόδια, τους αγκώνες και τις αποσκευές σας. Διαβάστε κριτικές σχετικά με την υπηρεσία Gili Bali Transfer με βαν για να είστε σίγουροι ότι ανταποκρίνονται στις προσδοκίες σας.

Θετικά και αρνητικά του ταξιδιού με φορτηγάκι - βαν

Τα θετικά του ταξιδιού με φορτηγάκι - βαν

  • Τα φορτηγά φτάνουν συχνά στους προορισμούς όπου δεν ταξιδεύουν ούτε λεωφορεία ούτε τρένα. Αυτά περιλαμβάνουν δευτερεύουσες πόλεις και μικρότερα χωριά
  • Στις περισσότερες περιπτώσεις, τα φορτηγά είναι ο γρηγορότερος τρόπος για να φτάσετε στον προορισμό σας εάν ταξιδεύετε σε σχετικά μικρές αποστάσεις στην ξηρά απλώς και μόνο επειδή είναι μικρότερα από τα λεωφορεία και πιο ευέλικτα
  • Τα φορτηγά μπορούν να σας επιτρέψουν να κατεβείτε σε ένα πιο βολικό σημείο κατά τη διαδρομή - όχι απαραίτητα στον τερματικό σταθμό, όπου πραγματικά μπορεί να σας εξοικονομήσει χρόνο και χρήμα σε ορισμένες περιπτώσεις.

Τα αρνητικά τπυ ταξιδιού με φορτηγάκι - βαν

  • Ορισμένα φορτηγά μπορεί να είναι αρκετά περιορισμένα με περιορισμένο διαθέσιμο χώρο για αποσκευές. Λοιπόν, στην πραγματικότητα σχεδόν όλα τα φορτηγά προσφέρουν περιορισμένο χώρο αποσκευών και αν έχετε περισσότερες από μία τσάντες, βαλίτσες ή σακίδιο, ίσως είναι καλή ιδέα να αγοράσετε μια ξεχωριστή θέση για τις αποσκευές σας - ναι, θα πληρώσετε διπλά για το ταξίδι σας, δυστυχώς
  • Αξίζει να ελέγξετε αν το φορτηγό σας λειτουργεί σύμφωνα με το χρονοδιάγραμμα ή φεύγει όταν είναι γεμάτο - στην τελευταία περίπτωση μπορεί να καταλήξετε να περιμένετε πολύ ώρα καθώς σε πολλές διαδρομές μπορεί να χρειαστεί αρκετή ώρα για να γεμίσει ένα φορτηγό.
  • Θα πρέπει να γνωρίζετε ότι οι οδηγοί φορτηγών είναι διαβόητοι για την ταχεία οδήγησή τους. Ακόμη και οι πιο αξιόπιστες εταιρείες μερικές φορές αποτυγχάνουν να πείσουν τους οδηγούς να σεβαστούν τα όρια ταχύτητας. Ακόμα κι αν ο οδηγός του φορτηγού σας δεν επιμένει σε αυτό, πάντα να φοράτε τη ζώνη ασφαλείας σας ενώ ταξιδεύετε με φορτηγό
  • Εάν έχετε εύκολα ναυτία και το ταξίδι σας περιλαμβάνει ελικοειδείς διατάσεις, οι πιθανότητες να αισθανθείτε ναυτία είναι υψηλότερες όταν ταξιδεύετε με φορτηγό παρά με λεωφορείο. Πάρτε το φάρμακό σας μισή ώρα πριν από το ταξίδι σας για να ταξιδέψετε με ασφάλεια.
Διαβάστε περισσότερα

Gili Bali Transfer Δημοφιλείς Διαδρομές

Από Senggigi προς Παντάνγκ Μπάι
Βαν Van + Boat
09:00
Βαν Minibus + Boat
09:00
Από Μπαλί προς Γκίλι Άιρ
Βαν Minivan + Boat
08:00, 08:30, 12:30
Βαν Van + Boat
08:00, 08:30
Από Λόμποκ προς Νήσοι Γκίλι
Βαν Mini Van
08:00
Βαν Minivan + Boat
08:00, 09:00
Βαν Van + Boat
08:00, 09:00, 14:00
Από Λόμποκ προς Γκίλι Τραγουανγκάν
Βαν Minivan + Boat
08:00, 09:00
Βαν Mini Van
08:00
Βαν Van + Boat
08:00, 09:00, 14:00
Από Γκίλι Άιρ προς Νούσα Λεμπόνγκαν
10:00
Από Senggigi προς Σανούρ
Βαν Van + Boat
09:00
Βαν Minibus + Boat
09:00
Από Γκίλι Άιρ προς Μπαλί
09:00, 10:00, 14:00
Από Γκίλι Άιρ προς Νήσοι Γκίλι
Βαν Mini Van + Boat
09:00, 14:00
Βαν Minivan + Boat
09:00
Από Λόμποκ προς Σανούρ
Βαν Van + Boat
08:00
Βαν Minibus + Boat
08:00
Από Ματαράμ προς Γκίλι Άιρ
Βαν Βαν
07:00, 09:00, 11:00
Βαν Mini Van
08:00
Βαν Van + Boat
08:00, 14:00
Βαν Μίνι λεωφορείο
07:00, 09:00, 11:00
Από Λόμποκ προς Παντάνγκ Μπάι
Βαν Van + Boat
08:00
Βαν Minibus + Boat
08:00
Από Γκίλι Άιρ προς Γκίλι Τραγουανγκάν
09:00, 14:00
Από Λόμποκ προς Μπαλί
Βαν Minivan + Boat
05:30, 08:00, 09:30, 12:30
Βαν Van + Boat
05:30, 08:00, 09:00, 13:00
Από Ματαράμ προς Γκίλι Τραγουανγκάν
Βαν Van + Boat
08:00, 13:00
Βαν Mini Van
08:00
Από Νούσα Πενίδα προς Λόμποκ
Βαν Minivan + Boat
10:30
Βαν Van + Boat
10:30
Από Νούσα Πενίδα προς Γκίλι Άιρ
Βαν Van + Boat
10:30
Βαν Minivan + Boat
10:30
Από Λόμποκ προς Γκίλι Άιρ
Βαν Mini Van
08:00
Βαν Μίνι λεωφορείο
06:00, 07:00, 08:00, 09:00, 11:00
Βαν Minivan + Boat
08:00, 09:00
Βαν Van + Boat
08:00, 09:00, 14:00
Βαν Βαν
06:00, 08:00, 09:00
Από Μπαλί προς Λόμποκ
Βαν Van + Boat
08:00, 08:30, 12:30
Βαν Minivan + Boat
08:30, 12:30
Από Γκίλι Άιρ προς Λόμποκ
Βαν Μίνι λεωφορείο
10:00, 11:00, 12:00, 13:00
Βαν Βαν
10:00, 11:00, 12:00, 13:00
Βαν Mini Van
09:00
Από Ματαράμ προς Νήσοι Γκίλι
Βαν Mini Van
08:00
Βαν Van + Boat
08:00, 13:00
Από Γκίλι Άιρ προς Ματαράμ
Βαν Μίνι λεωφορείο
10:00, 11:00, 12:00, 13:00
Βαν Βαν
10:00, 11:00, 12:00, 13:00
Από Μπαλί προς Ματαράμ
08:00, 08:30, 12:30
Από Senggigi προς Γκίλι Άιρ
07:00, 09:00, 11:00
Από Γκίλι Άιρ προς Νούσα Πενίδα
10:00
Από Senggigi προς Νούσα Πενίδα
Βαν Minibus + Boat
09:00
Βαν Van + Boat
09:00
Από Λόμποκ προς Γκίλι Μένο
08:00
Από Λόμποκ προς Νούσα Πενίδα
Βαν Van + Boat
05:30, 06:00, 08:00, 09:00
Βαν Minivan + Boat
05:30, 06:00, 09:00
Βαν Minibus + Boat
08:00
Από Νούσα Πενίδα προς Ματαράμ
10:30
Από Γκίλι Άιρ προς Senggigi
Βαν Μίνι λεωφορείο
10:00, 11:00, 12:00, 13:00
Βαν Βαν
10:00, 11:00, 12:00, 13:00

Gili Bali Transfer Πρόγραμμα και Δρομολόγια

ΚλάσηΣταθμός αναχώρησηςΣταθμός άφιξηςΑναχώρησηΆφιξηΧρόνος ταξιδιού
Van + BoatKuta Lombok Sinar TourDermaga Sanur09:0015:006h 0m
Van + BoatKuta Lombok Sinar TourDermaga Sanur05:3011:306h 0m
Van + BoatKuta Lombok Sinar TourΛιμάνι Μπαντζάρ Νιούχ09:0014:005h 0m
Van + BoatKuta Lombok Sinar TourΛιμάνι Μπαντζάρ Νιούχ06:0011:005h 0m
Μίνι λεωφορείοLombok Gili Bali TransferThe Brothers Coffee and Resto11:0012:451h 45m
Μίνι λεωφορείοLombok Gili Bali TransferThe Brothers Coffee and Resto09:0010:451h 45m
Μίνι λεωφορείοLombok Gili Bali TransferThe Brothers Coffee and Resto08:0009:451h 45m
Μίνι λεωφορείοLombok Gili Bali TransferThe Brothers Coffee and Resto07:0008:451h 45m
Μίνι λεωφορείοLombok Gili Bali TransferThe Brothers Coffee and Resto06:0007:451h 45m
Van + BoatΛιμάνι Μπαντζάρ ΝιούχKuta Lombok Sinar Tour10:3015:305h 0m
Van + BoatKuta Lombok Sinar TourΝούσα Πενίδα Κάσπλα09:0014:005h 0m
Van + BoatKuta Lombok Sinar TourΝούσα Πενίδα Κάσπλα05:3010:305h 0m
Minibus + BoatLombok Gili Bali TransferSanur Harbour08:0016:008h 0m
Van + BoatΝούσα Πενίδα ΚάσπλαKuta Lombok Sinar Tour10:3015:305h 0m
Van + BoatLombok Gili Bali TransferPelabuhan Fast Boat Padang Bai08:0014:006h 0m
Van + BoatKuta Lombok Sinar TourΠροβλήτα Παντάνγκ Μπάι13:0017:304h 30m
Van + BoatKuta Lombok Sinar TourΠροβλήτα Παντάνγκ Μπάι09:0013:304h 30m
Van + BoatKuta Lombok Sinar TourΠροβλήτα Παντάνγκ Μπάι08:0012:004h 0m
Μίνι λεωφορείοThe Brothers Coffee and RestoLombok Gili Bali Transfer13:0016:003h 0m
Μίνι λεωφορείοThe Brothers Coffee and RestoLombok Gili Bali Transfer12:0015:003h 0m
Μίνι λεωφορείοThe Brothers Coffee and RestoLombok Gili Bali Transfer11:0014:003h 0m
Μίνι λεωφορείοThe Brothers Coffee and RestoLombok Gili Bali Transfer10:0013:003h 0m
Minivan + BoatTetebatu Hotel TransferΓκίλι Ερ Σεμάγια Ένα08:0011:003h 0m
Μίνι λεωφορείοThe Brothers Coffee and RestoJCO Coffee and Donuts Mataram Mall13:0015:002h 0m
Μίνι λεωφορείοThe Brothers Coffee and RestoJCO Coffee and Donuts Mataram Mall12:0014:002h 0m
Μίνι λεωφορείοThe Brothers Coffee and RestoJCO Coffee and Donuts Mataram Mall11:0013:002h 0m
Μίνι λεωφορείοThe Brothers Coffee and RestoJCO Coffee and Donuts Mataram Mall10:0012:002h 0m
ΒανThe Brothers Coffee and RestoLombok Gili Bali Transfer13:0016:003h 0m
ΒανThe Brothers Coffee and RestoLombok Gili Bali Transfer12:0015:003h 0m
ΒανThe Brothers Coffee and RestoLombok Gili Bali Transfer11:0014:003h 0m

Gili Bali Transfer Σταθμοί

The Brothers Coffee and RestoDermaga SanurSenaru Hotel TransferBahari Cafe and KaraokeSenggigi CentralΝούσα Πενίδα ΚάσπλαΠροβλήτα Παντάνγκ ΜπάιJCO Coffee and Donuts Mataram MallKuta Lombok Sinar TourΛιμάνι Μπαντζάρ ΝιούχTetebatu Hotel TransferLombok Gili Bali Transfer