Πτήσεις από Κότσι Ινδία προς Βομβάη  (BOM)

Πτήσεις από Κότσι Ινδία προς Βομβάη (BOM)

Κότσι Ινδία
Βομβάη
Δευ 26 Οκτ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Κότσι Ινδία προς Βομβάη Πρόγραμμα πτήσεων

OperatorFlightClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Air India
AI9454-AI2610
Οικονομικό
00:25
21:00
74,35 $
Air India
AI527-AI2963
Οικονομικό
04:35
11:25
351,04 $
Air India
AI527-AI2995
Οικονομικό
05:20
12:35
231,56 $
IndiGo
6E6702
Οικονομικό
05:40
07:40
75,02 $
Air India
AI9454-AI2630
Οικονομικό
06:00
15:50
81,73 $
IndiGo
6E6482|6E5011
Οικονομικό
06:50
13:15
79,42 $
Air India
AI9450-AI2854
Οικονομικό
07:15
20:05
184,78 $
Air India
AI2744
Οικονομικό
07:50
10:10
145,57 $
IndiGo
6E728|6E5295
Οικονομικό
08:15
00:05
85,87 $
IndiGo
6E5021
Οικονομικό
08:35
10:35
97,42 $
Air India
AI9491-AI2420
Οικονομικό
08:55
17:20
159,14 $
IndiGo
6E6482|6E5351
Οικονομικό
09:15
17:15
85,87 $
IndiGo
6E728|6E5255
Οικονομικό
09:45
20:00
96,57 $
Air India
AI624
Οικονομικό
10:10
12:30
102,65 $
IndiGo
6E6402
Οικονομικό
10:35
12:45
82,49 $
IndiGo
6E662
Οικονομικό
10:55
12:55
72,22 $
IndiGo
6E7256|6E5268
Οικονομικό
11:25
15:45
125,51 $
Akasa Air
QP1519
Οικονομικό
11:50
13:55
81,06 $
Air India
AI9454-AI2854
Οικονομικό
12:10
20:05
100,08 $
Akasa Air
QP1519
Οικονομικό
12:30
14:40
68,34 $

Πώς θα φτάσετε από Κότσι Ινδία στο Βομβάη με αεροπλάνο

Το να πάρετε μια πτήση είναι ο γρηγορότερος και ευκολότερος τρόπος για να φτάσετε από Κότσι Ινδία στο Βομβάη . Για να βρείτε την καλύτερη προσφορά, χρησιμοποιήστε την υπηρεσία online κρατήσεων.

Υπάρχουν τακτικές πτήσεις που αναχωρούν από Κότσι Ινδία προς Βομβάη , οπότε υπάρχουν πολλές επιλογές για να διαλέξετε. Λάβετε υπόψη, ωστόσο, ότι ένα αεροπλάνο είναι ένα σχετικά ακριβό μέσο μεταφοράς. Εάν θέλετε να εξασφαλίσετε την καλύτερη προσφορά, είναι καλύτερο να κλείσετε ένα εισιτήριο εκ των προτέρων. Είναι επίσης καλή ιδέα να προγραμματίσετε πολύ νωρίς εάν ταξιδεύετε σε δημοφιλείς ταξιδιωτικές περιόδους.

Πόσο απέχει από Κότσι Ινδία έως Βομβάη ;

Σύμφωνα με τους Χάρτες Google, η απόσταση οδήγησης από Κότσι Ινδία έως Βομβάη είναι 669 μίλια (1075 χιλιόμετρα). Μια απόσταση πτήσης είναι μικρότερη - είναι περίπου 969 μίλια.

Πόσο μεγάλο χρονικό διάστημα χρειάζεται για να φτάσετε από Κότσι Ινδία σε Βομβάη με αεροπλάνο;

Το ταξίδι με αεροπλάνο εγγυάται τον ταχύτερο χρόνο για να φτάσετε από Κότσι Ινδία στο Βομβάη . Ο εκτιμώμενος Κότσι Ινδία έως Βομβάη χρόνος ταξιδιού είναι 1ώ 50λεπτά. Λάβετε υπόψη, ωστόσο, ότι για να φτάσετε στο αεροδρόμιο, να κάνετε check-in και να περάσετε από ελέγχους ασφαλείας θα χρειαστεί λίγος χρόνος - είναι καλύτερο να έρθετε στο αεροδρόμιο τουλάχιστον μία ώρα νωρίτερα εάν πετάτε στο εσωτερικό και δύο ώρες νωρίτερα εάν πρόκειται για διεθνή πτήση.

Η διάρκεια του ταξιδιού από Κότσι Ινδία και Βομβάη είναι λίγο πολύ η ίδια όποια αεροπορική εταιρεία επιλέξετε να πετάξετε.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Κότσι Ινδία σε Βομβάη ;

Υπάρχουν μερικοί τρόποι για να εξασφαλίσετε τα φθηνότερα αεροπορικά εισιτήρια. Ακολουθούν αρκετές συμβουλές για το πώς να πάρετε τις καλύτερες προσφορές για πτήσεις από Κότσι Ινδία έως Βομβάη :

  • Η απόκτηση του φθηνότερου αεροπορικού εισιτηρίου είναι δυνατή κατά τη διάρκεια της περιόδου πώλησης της αεροπορικής εταιρείας. Οι εκπτώσεις μπορεί να είναι τεράστιες, αλλά πρέπει να παρακολουθείτε συνεχώς τις καλές προσφορές.
  • Αγοράστε ένα αεροπορικό εισιτήριο με μια αεροπορική εταιρεία χαμηλού κόστους. Υπάρχουν αεροπορικές εταιρείες που τοποθετούνται ως αερομεταφορείς χαμηλού κόστους. Τα εισιτήριά τους μπορεί να είναι αρκετά φθηνά - λάβετε υπόψη ότι η ώρα αναχώρησης μπορεί να είναι ενοχλητική.
  • Αγοράστε ένα εισιτήριο απευθείας στο αεροδρόμιο. Αυτός είναι ο λιγότερο βολικός τρόπος για να πάρετε ένα αεροπορικό εισιτήριο. Η τιμή του εισιτηρίου την ίδια ημέρα Κότσι Ινδία έως Βομβάη είναι συνήθως υψηλότερη από αυτήν που λαμβάνετε εάν κάνετε κράτηση εκ των προτέρων.

Καλύτερες αξιολογημένες εταιρείες για αυτήν τη διαδρομή

Το δρομολόγιο από Κότσι Ινδία έως Βομβάη εκτελείται από τις ακόλουθες αεροπορικές εταιρείες: Air India, Air India, Air India Express, Air India Express, Akasa Air, Akasa Air, Akasa Air, IndiGo, IndiGo. Οι περισσότεροι ταξιδιώτες που αγόρασαν αεροπορικά εισιτήρια για αυτή τη διαδρομή μαζί μας, επέλεξαν Air India. Ωστόσο, όλοι οι μεταφορείς που προσφέρουμε έχουν καλή φήμη και παρέχουν αξιοπρεπή εξυπηρέτηση.

Πριν κάνετε κράτηση του αεροπορικού σας εισιτηρίου, ελέγχετε πάντα τι περιλαμβάνεται στον αεροπορικό ναύλο. Να θυμάστε ότι οι παραδοτέες αποσκευές ενδέχεται να περιλαμβάνονται ή να μην περιλαμβάνονται. Το επιτρεπόμενο όριο αποσκευών και οι διαστάσεις χειραποσκευών διαφέρουν επίσης από μεταφορέα σε μεταφορέα. Οι αεροπορικές εταιρείες χαμηλού κόστους ενδέχεται να απαιτήσουν ηλεκτρονικό check-in και να σας υποχρεώσουν να πληρώσετε για τυχόν επιπλέον χρεώσεις, όπως η επιλογή της θέσης σας ή τα γεύματα εν πτήσει.

Μεταφορές από Κότσι Ινδία σε Βομβάη

Πληροφορίες σχετικά με την πτήση από Κότσι Ινδία προς Βομβάη

Φθηνότερη πτήση72 $
Γρηγορότερη πτήση1ώ 50λεπτά
Η πρώτη πτήση7:50 早上
Τελευταία πτήση10:50 晚上
Καθημερινά δρομολόγια πτήσεων92
Απόσταση1075 χιλιόμετρα
Αεροπορικές ΕταιρείεςAir India, Air India, Air India Express, Air India Express, Akasa Air, Akasa Air, Akasa Air, IndiGo, IndiGo