爪哇岛
三寶瓏
čet, 24. ruj
+ Dodaj povratak
2 putnika

Easyride Services

4.8
264 recenzija kupaca
  • O prijevozniku
  • Popularne Rute
  • Postaje
  • Recenzije

O prijevozniku Easyride Services

Putovanje taksijem je zgodan i ugodan način da dođete do odredišta bez ovisnosti o fiksnom rasporedu i ruti. Taksi nudi privatnu prilagođenu uslugu od vrata do vrata. Posebno je zgodno ako imate posebne zahtjeve, npr. autosjedalicu, automobil određene klase ili morate nazvati na nekoliko mjesta na putu. Uvijek je dobro rezervirati svoje putovanje barem nekoliko dana prije kako biste osigurali svoje putovanje.

Easyride Services nudi vožnju taksijem uz online rezervaciju. Provjerite recenzije drugih putnika kako biste saznali kako ocjenjuju njihovu uslugu.

Koje su glavne stanice Easyride Services?

U osnovi, taksi Vas može dovesti gotovo bilo gdje unutar njihove regije usluge. Ipak, u većini slučajeva svaki taksi operater može imenovati nekoliko glavnih ruta koje opslužuje. Ovo su odredišta na koja Vam taksiji Easyride Services mogu pomoći da dođete ili pođete od njih:

  • Cheow Lan Pier
  • Zračna luka Surat Thani
  • Ban Chang
  • Bangkok Town Transfer
  • Laem Sok Pier
  • Khon Kaen Hotel Transfer
  • Sai Yok Hotel Transfer
  • Suphanburi Hotel Transfer
  • Khao Kheow Open Zoo
  • Pai
  • Chiang Saen
  • Zračna luka Buriram
  • Koh Chang
  • Zračna luka Don Mueang
  • Rayong Town Hotel Transfer
  • Pran Buri
  • Kanchanaburi Hotel Transfer
  • Mae Chan Transfer
  • Khao Lak Transfer
  • Nakhon Sawan
  • Mae Hong Son
  • Phetchaburi Hotel Transfer
  • Klaeng
  • Mae Sot Town Transfer
  • Nong Khai Border
  • Bangkok Transfer
  • Chaiyaphum Hotel Transfer
  • Surin Town Transfer
  • Phuket
  • Phitsanulok Hotel Transfer
  • Phang Nga Hotel Transfer
  • Kui Buri
  • Ban Pakkad Border Checkpoint
  • Donsak Piers
  • Hat Yai
  • Ao Thammachat pier
  • Cha Am
  • Khao Soi Dao
  • Nakhon Pathom Hotel Transfer
  • Chiang Khong Transfer
  • Damnoen Saduak Floating Market
  • Aranyaprathet Thai Border
  • Ubon Ratchathani Transfer
  • Ranong Hotel Transfer
  • Trat Town Transfer
  • Chiang Rai Hotel Transfer
  • Lamphun Hotel Transfer
  • Chiang Mai Town Transfer
  • Koh Lanta Hotel Transfer
  • Nakhon Phanom
  • Laem Mae Phim Beach
  • Chumphon Hotel Transfer
  • Chanthaburi Town Transfer
  • Phetchabun hotel transfer
  • Laem Ngob Pier
  • Lopburi
  • Buriram Hotel Transfer
  • Željeznička stanica Surat Thani
  • Bangkok
  • Sukhothai Town Transfer
  • Amphawa Hotel Transfer
  • Udon Thani Transfer
  • Sam Roi Yot
  • Ayutthaya Hotel Transfer
  • Nong Khai Hotel Transfer
  • Khao Sok National Park
  • Bang Saphan Transfer
  • Ranong pier
  • Zračna luka Utapao
  • Pattaya
  • Ratchaburi
  • Chao Lao Beach Chanthaburi
  • Krabi Hotel Transfer
  • Uthai Thani Hotel Transfer
  • Nakhon Ratchasima
  • Loei Hotel Transfer
  • River Kwai Phutakien Pier
  • Koh Samui Hotel Transfer
  • Lampang Hotel Transfer
  • Baan Krood Beach
  • Sisaket
  • Khao Yai National Park
  • Ban Hat Lek Border
  • Chai Nat
  • Ao Nang Transfer
  • Koh Samet
  • Uttaradit
  • Surat Thani
  • Hua Hin Hotel Transfer
  • Mae Rim Hotel Transfer
  • Laem Chabang Pier
  • Prachuap Khiri Khan
  • Si Satchanalai

Koje su najpopularnije linije Easyride Services?

Koje su klase i cijene taksija Easyride Services?

Easyride Services kao taksi koristi različita vozila. Ovisno o broju ljudi u Vašoj grupi i Vašim zahtjevima za razinom udobnosti, možete odabrati klasu vozila koja Vam najviše odgovara. Koristan savjet – provjerite cijene vozila više klase čak i ako Vam je ugodno ići sa standardnom klasom. Na primjer, ponekad operateri nude velike popuste na kombije, a kombi taksi može Vas koštati isto ili gotovo isto kao automobil standardne klase, ali svakako je udobnije putovati kombijem jer ima više prostora za noge i prtljagu.

Prednosti i nedostaci putovanja taksijem

Prednosti putovanja taksijem

  • Putovanje taksijem pruža Vam fleksibilnost u pogledu vremena polaska, rute i zaustavljanja na putu. Jedina stvar koju treba zapamtiti je unaprijed obavijestiti svog taksi operatera o Vašim zahtjevima kako bi mogli izračunati pravu cijenu karte za Vas, inače konačni račun može biti veći od očekivanog.
  • Taksi je najbolje prijevozno sredstvo koje Vam omogućuje držanje socijalne distance tijekom pandemije.
  • Taksi je možda jedino dostupno prijevozno sredstvo koje Vas može dovesti do nekih odredišta gdje nema veze vlakom, autobusom ili kombijem, da ne govorimo o zrakoplovima.

Nedostaci putovanja taksijem

  • Vožnja taksijem može biti skupa u usporedbi s putovanjem kombijem ili autobusom. Pa, privatna usluga ima cijenu, tako da ovdje nema iznenađenja.
  • Možda ćete morati dodatno platiti za svako neočekivano odstupanje od rute ili vrijeme čekanja ako se dogodi. Unaprijed raspravite svaki svoj zahtjev i provjerite je li uključen u izračun Vaše karte.
  • Ako govorite isti jezik, neki taksisti mogu biti neugodno pričljivi.
  • Za nervozne putnike koji putovanje prate na Google kartama može biti prilično uznemirujuće ako Vaš taksist odluči krenuti čudnom rutom, prečacem ili jednostavno skrenuti kako bi izbjegao prometne gužve ili lošu cestu.
Pročitaj više

Easyride Services Popularne Rute

Easyride Services Postaje

Cheow Lan PierZračna luka Surat ThaniBan ChangBangkok Town TransferLaem Sok PierKhon Kaen Hotel TransferSai Yok Hotel TransferSuphanburi Hotel TransferKhao Kheow Open ZooPaiChiang SaenZračna luka BuriramKoh ChangZračna luka Don MueangRayong Town Hotel TransferPran BuriKanchanaburi Hotel TransferMae Chan TransferKhao Lak TransferNakhon SawanMae Hong SonPhetchaburi Hotel TransferKlaengMae Sot Town TransferNong Khai BorderBangkok TransferChaiyaphum Hotel TransferSurin Town TransferPhuketPhitsanulok Hotel TransferPhang Nga Hotel TransferKui BuriBan Pakkad Border CheckpointDonsak PiersHat YaiAo Thammachat pierCha AmKhao Soi DaoNakhon Pathom Hotel TransferChiang Khong TransferDamnoen Saduak Floating MarketAranyaprathet Thai BorderUbon Ratchathani TransferRanong Hotel TransferTrat Town TransferChiang Rai Hotel TransferLamphun Hotel TransferChiang Mai Town TransferKoh Lanta Hotel TransferNakhon PhanomLaem Mae Phim BeachChumphon Hotel TransferChanthaburi Town TransferPhetchabun hotel transferLaem Ngob PierLopburiBuriram Hotel TransferŽeljeznička stanica Surat ThaniBangkokSukhothai Town TransferAmphawa Hotel TransferUdon Thani TransferSam Roi YotAyutthaya Hotel TransferNong Khai Hotel TransferKhao Sok National ParkBang Saphan TransferRanong pierZračna luka UtapaoPattayaRatchaburiChao Lao Beach ChanthaburiKrabi Hotel TransferUthai Thani Hotel TransferNakhon RatchasimaLoei Hotel TransferRiver Kwai Phutakien PierKoh Samui Hotel TransferLampang Hotel TransferBaan Krood BeachSisaketKhao Yai National ParkBan Hat Lek BorderChai NatAo Nang TransferKoh SametUttaraditSurat ThaniHua Hin Hotel TransferMae Rim Hotel TransferLaem Chabang PierPrachuap Khiri KhanSi Satchanalai

Easyride Services Recenzije tvrtke

J P
Perform Communication, smooth ride
Taxi Kombi za 8 putnika, Easyride Services, 9. kol 2026.
R M
Everything perfect
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 31. srp 2026.
K W
The driver was great but we diden’t know were to meat the driver
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 29. srp 2026.
A J
Driver nice but way too much speed... unsecure and uncomfortable
Taxi SUV za 4 putnika, Easyride Services, 26. srp 2026.
M D
Kind driver, very on-time and helped carrying our luggage.
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 17. srp 2026.
H S
Nice driver every thing okay
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 13. tra 2026.
T M
On time friendly and efficient
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 7. tra 2026.
A D
Friendly and perfect service. Reliabel.
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 16. ožu 2026.
B S
Driver on time and excellent transfer
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 14. ožu 2026.
A D
It was perfect.
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 24. velj 2026.
M D
Very comfortable, Nice driver and quick ride
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 19. velj 2026.
F G
The driver doesn’t know where he’ going he hadn’t plan the trip before. He said to me wich is hotel at Ayutthaya. After he didn’t read correctly google map. He didn’t understand. Fortunately.I had Google map and I guided him. He doesn’t heard me and we made 3 uturns because when I said where He must go he doesn’t understand. I leave hotel on the 15 and I take private taxi what I know and he’ s more serious than your driver
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 12. velj 2026.
N H
We had a very comfortable drive with a super nice and professional driver. Thank you!!!
Taxi SUV za 4 putnika, Easyride Services, 11. velj 2026.
V B
Easy reservation, good contact via whatsapp and very kind and funny driver Bom
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 5. velj 2026.
P P
We had a very nice and comfortable Transfer! The driver was very friendly and he Drove very Good! We felt save at and time!
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 4. velj 2026.
M D
It was very pleasant.
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 4. velj 2026.
C C
The driver did not know where he has to drop us off ! He seams to discover he will have 300 kilometers to drive us ! At first, he wanted to leave us at airport !
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 1. velj 2026.
M V
Very pleasent and smooth ride
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 20. sij 2026.
H K
The driver was driving safely and a bit too fast for me as it was a small car
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 16. sij 2026.
C A
We had a really comfortable trip to Pai. Our driver drove very smoothly which we appreciated, especially on the twists and turns up and down the mountains. There was a bottle of water for each of us in the car which was really appreciated. Thank you.
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 12. sij 2026.
A V
Very good, friendly, puncual driver. Comfortable car. Everything went well.
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 31. pro 2025.
A K
Punctual and very nice driver. Thanks.
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 30. pro 2025.
L D
Everything went smoothly and without complications.
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 28. pro 2025.
J A
1Hour and 25minutes late. We got 500 Bath compensation
Taxi SUV za 4 putnika, Easyride Services, 25. pro 2025.
L N
Excellent and nice driver, arrived in time
Taxi SUV za 4 putnika, Easyride Services, 21. pro 2025.
J S
All perfect!
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 8. pro 2025.
F B
Lovely lady as a driver and it was a very comfortabel ride
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 3. pro 2025.
P B
Pick up was on time, my driver was very friendlY, everything arrived on time. Company even send me a picture
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 1. pro 2025.
W C
What a fantastic, safe, cool, interesting and intelligent driver! We were very happy to have such a long journey with someone who knows the roads and how to stay safe on them. Thank you so much :)
Taxi SUV za 4 putnika, Easyride Services, 18. stu 2025.
J J
The driver was paying more attention to her 3 phones, then actually drivning same. On the last 100 km one off the phones newer left her hand.
Taxi SUV za 4 putnika, Easyride Services, 17. stu 2025.
P S
Perfect and friendly driver. Smooth ride for two hours. Thank you.
Taxi SUV za 4 putnika, Easyride Services, 17. stu 2025.
M B
Excellent driver safe and discreet
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 17. stu 2025.
O D
Nice driver, professional
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 15. stu 2025.
F F
Very nice and polte driver. Super save driver. Absolut in time. recomend.
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 13. stu 2025.
M L
Everything Fine!
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 11. stu 2025.
M G
We had a very comfortable transfer from Chumphon to Khao Lak. Our driver was exactly on time, very helpful and reliable. We can fully recommend the service.
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 6. stu 2025.
J
Good driver and felt comfortable the whole trip
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 5. stu 2025.
T L
Great driver. We had a very comfortable journey
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 5. stu 2025.
A O
Excelent driver. Polite and very kind. Thanks for travel!
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 5. stu 2025.
O F
We had a very nice experience. Our driver was really nice, he arrived early at the meeting point so we were able to leave earlier. The trip was perfect and we had all the time we wanted of we needed a break to buy food or to go to the toilet. We recommend if you plan long transfer in Thailand.
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 3. stu 2025.
M B
The ride was great!!!! Very Nice driver!!!
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 26. lis 2025.
E P
Our driver was lovely and went out of his way to make sure we managed to get vegan food.
Taxi SUV za 4 putnika, Easyride Services, 15. lis 2025.
S S
"It was a comfortable ride with the SUV. The driver drove safely and was very nice. 10/10
Taxi SUV za 4 putnika, Easyride Services, 1. lis 2025.
C V
Excellent and friendly driver
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 28. ruj 2025.
A H
Pick up as promise. Nice driver nice car.
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 2. ruj 2025.
R B
The car was superbly comfortable and our driver well skilled to handle the roads and conditions. He was very thoughtful and courteous. We would recommend the service and Nat highly.
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 26. kol 2025.
J B
Nice driver, safe driver. Good to have two stops in this long distance trip
Taxi Kombi za 8 putnika, Easyride Services, 10. kol 2025.
C V
The drivers was very kind.
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 8. kol 2025.
I S
Very good
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 8. srp 2025.
B A
Taxi Ekonomska klasa za 2 putnika, Easyride Services, 11. ruj 2026.
4.8
264 recenzija kupaca
5
82%
4
13%
3
3%
2
2%
1
0%
98.1% od ukupno 264 putnika ostavilo je dobru ili nikakvu recenziju, pa su vjerojatno bili zadovoljni s prijevoznikom Easyride Services