Γινίνγκ έως Γιγού

Γινίνγκ έως Γιγού

Γινίνγκ
Γιγού
Κυρ 25 Οκτ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Γινίνγκ προς Γιγού Πρόγραμμα

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Flight
China Southern Airlines
Οικονομικό
08:40
18:00
1.245,51 $
Flight
China Southern Airlines
Οικονομικό
09:35
21:50
680,48 $
Flight
China Southern Airlines
Οικονομικό
11:05
18:00
803,61 $
Flight
China Southern Airlines
Οικονομικό
12:10
21:20
937,78 $
Flight
China Southern Airlines
Οικονομικό
18:10
21:55
680,48 $
Flight
Air China
Οικονομικό
18:25
06:55
587,20 $
Flight
China Eastern Airlines
Οικονομικό
21:20
13:50
937,30 $
Flight
Air China
Οικονομικό
21:25
18:00
634,22 $
Flight
China Southern Airlines
Οικονομικό
22:10
21:55
680,48 $

Πώς να μεταβείτε από Γινίνγκ σε Γιγού;

Όταν θέλετε να μεταβείτε από Γινίνγκ σε Γιγού, οι επιλογές σας είναι περιορισμένες. Υπάρχει μόνο μία επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή:

  • πτηση

Πόσο απέχει Γινίνγκ από Γιγού;

Η χερσαία απόσταση από Γινίνγκ έως Γιγού είναι 7397 μίλια (11901 χιλιόμετρα).
Η απόσταση πτήσης είναι 7397 μίλια (11901 χιλιόμετρα).

Πόσο μεγάλο χρονικό διάστημα χρειάζεται για να φτάσετε από Γινίνγκ σε Γιγού;

Ο χρόνος ταξιδιού από Γινίνγκ έως Γιγού διαρκεί περίπου 21 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Γινίνγκ έως Γιγού;

Για να φτάσετε από Γινίνγκ στο Γιγού ετοιμαστείτε να πληρώσετε περίπου USD 445.80 για το εισιτήριό σας.

Πόσα ταξίδια την ημέρα από Γινίνγκ έως Γιγού;

  • 3 από πτηση από Γινίνγκ έως Γιγού ξεκινώντας από 21:10 Yining Airport έως 21:10 Yining Airport

Συμβουλές για ταξίδια από Γινίνγκ έως Γιγού

Ενώ το πτηση είναι η μόνη επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή, αυτές οι απλές συμβουλές και συστάσεις θα σας βοηθήσουν να βελτιώσετε την ταξιδιωτική σας εμπειρία.

Πολλοί ταξιδιώτες παίρνουν πτηση από Γινίνγκ έως Γιγού;

Μέχρι τώρα, 506 έκαναν κράτηση πτηση εισιτηρίων από Γινίνγκ έως Γιγού μέσω της υπηρεσίας μας. Μπορείτε να ελέγξετε τις κριτικές παραπάνω.

Μεταφορές από Γινίνγκ σε Γιγού

  • Πτήσεις
    $ 445.79
  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο

Πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από Γινίνγκ προς Γιγού

Φθηνότερη μεταφορά446 $
Γρηγορότερη μεταφορά14ώ
Νωρίτερη αναχώρηση9:10 PM
Τελευταία αναχώρηση9:10 PM
Αναχωρήσεις ανά ημέρα3
Απόσταση11901 χιλιόμετρα
Μεταφορικές ΕταιρείεςAir China, China Southern Airlines