Τύνιδα έως Παρίσι

Τύνιδα έως Παρίσι

Τύνιδα
Παρίσι
Δευ 26 Οκτ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Πώς να μεταβείτε από Τύνιδα σε Παρίσι;

Όταν θέλετε να μεταβείτε από Τύνιδα σε Παρίσι, οι επιλογές σας είναι περιορισμένες. Υπάρχει μόνο μία επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή:

  • πτηση

Πόσο απέχει Τύνιδα από Παρίσι;

Η χερσαία απόσταση από Τύνιδα έως Παρίσι είναι 1278 μίλια (2055 χιλιόμετρα).
Η απόσταση πτήσης είναι 1278 μίλια (2055 χιλιόμετρα).

Πόσο μεγάλο χρονικό διάστημα χρειάζεται για να φτάσετε από Τύνιδα σε Παρίσι;

Ο χρόνος ταξιδιού από Τύνιδα έως Παρίσι διαρκεί περίπου 17 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Τύνιδα έως Παρίσι;

Για να φτάσετε από Τύνιδα στο Παρίσι ετοιμαστείτε να πληρώσετε περίπου USD 163.84 για το εισιτήριό σας.

Πόσα ταξίδια την ημέρα από Τύνιδα έως Παρίσι;

Οι πτήσεις από Τύνιδα προς Παρίσι εκτελούνται 21 ώρες την ημέρα.

Συμβουλές για ταξίδια από Τύνιδα έως Παρίσι

Ενώ το πτηση είναι η μόνη επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή, αυτές οι απλές συμβουλές και συστάσεις θα σας βοηθήσουν να βελτιώσετε την ταξιδιωτική σας εμπειρία.

Πτήσεις

Πράγματα που πρέπει να θυμάστε πριν αγοράσετε το αεροπορικό σας εισιτήριο:

  • Συνιστάται να κλείσετε εισιτήριο εκ των προτέρων και να κάνετε check-in online. Με αυτόν τον τρόπο, μπορείτε να εξοικονομήσετε πάνω από 2 ώρες στο αεροδρόμιο και, αν η επιλογή της θέσης σας γίνει με σειρά προτεραιότητας, θα έχετε περισσότερες επιλογές για να διαλέξετε.
  • Η διεκπεραίωση των ελέγχων ασφαλείας μπορεί να διαρκέσει αρκετή ώρα - συνιστάται να φτάσετε στο αεροδρόμιο τουλάχιστον 1,5 ώρα νωρίτερα.

    Πτήσεις που πετούν από Τύνιδα προς Παρίσι

    Air Algerie, Air France, Lufthansa, Nouvelair, Nouvelair, Transavia France, Tunisair, Tunisair.

Πολλοί ταξιδιώτες παίρνουν πτηση από Τύνιδα έως Παρίσι;

Μέχρι τώρα, 536 έκαναν κράτηση πτηση εισιτηρίων από Τύνιδα έως Παρίσι μέσω της υπηρεσίας μας. Μπορείτε να ελέγξετε τις κριτικές παραπάνω.

Μεταφορές από Τύνιδα σε Παρίσι

  • Πτήσεις
    $ 163.94
  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο

Πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από Τύνιδα προς Παρίσι

Φθηνότερη μεταφορά164 $
Γρηγορότερη μεταφορά2ώ 25λεπτά
Νωρίτερη αναχώρηση5:30 AM
Τελευταία αναχώρηση7:30 PM
Αναχωρήσεις ανά ημέρα21
Απόσταση2055 χιλιόμετρα
Μεταφορικές ΕταιρείεςAir Algerie, Air France, Lufthansa, Nouvelair, Nouvelair, Transavia France, Tunisair, Tunisair