Σόλοκ έως Merak

Σόλοκ έως Merak

Σόλοκ
Merak
Σάβ 24 Οκτ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Πώς να μεταβείτε από Σόλοκ σε Merak;

Όταν θέλετε να μεταβείτε από Σόλοκ σε Merak, οι επιλογές σας είναι περιορισμένες. Υπάρχει μόνο μία επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή:

  • λεωφορείο

Πόσο απέχει Σόλοκ από Merak;

Η χερσαία απόσταση από Σόλοκ έως Merak είναι 762 μίλια (1225 χιλιόμετρα).
Η απόσταση πτήσης είναι 762 μίλια (1225 χιλιόμετρα).

Πόσο μεγάλο χρονικό διάστημα χρειάζεται για να φτάσετε από Σόλοκ σε Merak;

Ο χρόνος ταξιδιού από Σόλοκ έως Merak διαρκεί περίπου 34 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Σόλοκ έως Merak;

Για να φτάσετε από Σόλοκ στο Merak ετοιμαστείτε να πληρώσετε περίπου USD 27.49 για το εισιτήριό σας.

Πόσα ταξίδια την ημέρα από Σόλοκ έως Merak;

Λεωφορεία από Σόλοκ προς Merak εκτελούν δρομολόγια 10 ώρες την ημέρα.

Συμβουλές για ταξίδια από Σόλοκ έως Merak

Ενώ το λεωφορείο είναι η μόνη επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή, αυτές οι απλές συμβουλές και συστάσεις θα σας βοηθήσουν να βελτιώσετε την ταξιδιωτική σας εμπειρία.

Λεωφορεία

Πράγματα που πρέπει να θυμάστε πριν αγοράσετε το εισιτήριο λεωφορείου σας:

  • Αν είναι δυνατόν, φροντίστε να επιλέξετε λεωφορεία υψηλότερης κατηγορίας για μια πιο άνετη ταξιδιωτική εμπειρία. Αυτά τα λεωφορεία διαθέτουν συχνά σύστημα κλιματισμού, μαλακά ανακλινόμενα καθίσματα, Wi-Fi, μπάνια κ.λπ.
  • Όπως και με τα αεροπορικά εισιτήρια, τα λεωφορεία είναι καλύτερα να κλείνονται εκ των προτέρων, ώστε να μπορείτε να εξασφαλίσετε μια καλή θέση.
  • Κατά την κράτηση ενός λεωφορείου, λάβετε υπόψη ότι είναι πιθανές καθυστερήσεις. Ωστόσο, εξακολουθεί να πρέπει να φτάσετε στο σταθμό λεωφορείων τουλάχιστον 15 λεπτά πριν από την προγραμματισμένη αναχώρηση.

Πολλοί ταξιδιώτες παίρνουν λεωφορείο από Σόλοκ έως Merak;

Μέχρι τώρα, 577 έκαναν κράτηση λεωφορείο εισιτηρίων από Σόλοκ έως Merak μέσω της υπηρεσίας μας. Μπορείτε να ελέγξετε τις κριτικές παραπάνω.

Μεταφορές από Σόλοκ σε Merak

  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πτήσεις δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο