Πουτρατζάγια έως Τζέρτεχ

Πουτρατζάγια έως Τζέρτεχ

Πουτρατζάγια
Τζέρτεχ
Πέμ 22 Οκτ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Πουτρατζάγια προς Τζέρτεχ Πρόγραμμα

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Bus
Moraza Express
VIP
09:00
17:03
13,05 $
Bus
Perdana Express Tiara Pesona
Ταχεία μεταφορά
09:30
17:33
11,33 $
Bus
Moraza Express
VIP
10:00
18:03
13,05 $
Bus
Moraza Express
VIP
18:00
02:03
13,05 $
Bus
Perdana Express Tiara Pesona
Ταχεία μεταφορά
21:00
05:03
16,49 $
Bus
Perdana Express Tiara Pesona
Ταχεία μεταφορά
21:20
05:23
16,49 $
Bus
Moraza Express
VIP
22:00
06:03
13,05 $
Bus
Moraza Express
VIP
22:30
06:33
13,05 $
Bus
Moraza Express
VIP
23:15
07:18
13,05 $
Bus
Moraza Express
VIP
23:59
08:02
13,05 $

Πώς να μεταβείτε από Πουτρατζάγια σε Τζέρτεχ;

Όταν θέλετε να μεταβείτε από Πουτρατζάγια σε Τζέρτεχ, οι επιλογές σας είναι περιορισμένες. Υπάρχει μόνο μία επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή:

  • λεωφορείο

Πόσο απέχει Πουτρατζάγια από Τζέρτεχ;

Η χερσαία απόσταση από Πουτρατζάγια έως Τζέρτεχ είναι 304 μίλια (488 χιλιόμετρα).
Η απόσταση πτήσης είναι 304 μίλια (488 χιλιόμετρα).

Πόσο μεγάλο χρονικό διάστημα χρειάζεται για να φτάσετε από Πουτρατζάγια σε Τζέρτεχ;

Ο χρόνος ταξιδιού από Πουτρατζάγια έως Τζέρτεχ διαρκεί περίπου 11 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Πουτρατζάγια έως Τζέρτεχ;

Για να φτάσετε από Πουτρατζάγια στο Τζέρτεχ ετοιμαστείτε να πληρώσετε περίπου USD 11.02 για το εισιτήριό σας.

Πόσα ταξίδια την ημέρα από Πουτρατζάγια έως Τζέρτεχ;

Λεωφορεία από Πουτρατζάγια προς Τζέρτεχ εκτελούν δρομολόγια 12 ώρες την ημέρα.

Συμβουλές για ταξίδια από Πουτρατζάγια έως Τζέρτεχ

Ενώ το λεωφορείο είναι η μόνη επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή, αυτές οι απλές συμβουλές και συστάσεις θα σας βοηθήσουν να βελτιώσετε την ταξιδιωτική σας εμπειρία.

Λεωφορεία

Πράγματα που πρέπει να θυμάστε πριν αγοράσετε το εισιτήριο λεωφορείου σας:

  • Αν είναι δυνατόν, φροντίστε να επιλέξετε λεωφορεία υψηλότερης κατηγορίας για μια πιο άνετη ταξιδιωτική εμπειρία. Αυτά τα λεωφορεία διαθέτουν συχνά σύστημα κλιματισμού, μαλακά ανακλινόμενα καθίσματα, Wi-Fi, μπάνια κ.λπ.
  • Όπως και με τα αεροπορικά εισιτήρια, τα λεωφορεία είναι καλύτερα να κλείνονται εκ των προτέρων, ώστε να μπορείτε να εξασφαλίσετε μια καλή θέση.
  • Κατά την κράτηση ενός λεωφορείου, λάβετε υπόψη ότι είναι πιθανές καθυστερήσεις. Ωστόσο, εξακολουθεί να πρέπει να φτάσετε στο σταθμό λεωφορείων τουλάχιστον 15 λεπτά πριν από την προγραμματισμένη αναχώρηση.

Πολλοί ταξιδιώτες παίρνουν λεωφορείο από Πουτρατζάγια έως Τζέρτεχ;

Μέχρι τώρα, 520 έκαναν κράτηση λεωφορείο εισιτηρίων από Πουτρατζάγια έως Τζέρτεχ μέσω της υπηρεσίας μας. Μπορείτε να ελέγξετε τις κριτικές παραπάνω.

Μεταφορές από Πουτρατζάγια σε Τζέρτεχ

  • Λεωφορεία
    $ 11.02
  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πτήσεις δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο

Πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από Πουτρατζάγια προς Τζέρτεχ

Φθηνότερη μεταφορά12 $
Γρηγορότερη μεταφορά9ώ 45λεπτά
Νωρίτερη αναχώρηση9:05 AM
Τελευταία αναχώρηση9:36 PM
Αναχωρήσεις ανά ημέρα12
Απόσταση488 χιλιόμετρα
Μεταφορικές ΕταιρείεςEkspres Mutiara, Ekspres Perdana, My Xpress, Queen Express