Περθ έως Rarotonga

Περθ έως Rarotonga

Περθ
Rarotonga
Παρ 23 Οκτ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Περθ προς Πρόγραμμα

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Flight
Jetstar Airways
Οικονομικό
15:50
01:15
508,86 $
Flight
Qantas Airways
Οικονομικό
16:25
01:15
615,89 $

Πώς να μεταβείτε από Περθ σε Rarotonga;

Όταν θέλετε να μεταβείτε από Περθ σε Rarotonga, οι επιλογές σας είναι περιορισμένες. Υπάρχει μόνο μία επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή:

  • πτηση

Πόσο απέχει Περθ από Rarotonga;

Η χερσαία απόσταση από Περθ έως Rarotonga είναι 13516 μίλια (21747 χιλιόμετρα).
Η απόσταση πτήσης είναι 13516 μίλια (21747 χιλιόμετρα).

Πόσο μεγάλο χρονικό διάστημα χρειάζεται για να φτάσετε από Περθ σε Rarotonga;

Ο χρόνος ταξιδιού από Περθ έως Rarotonga διαρκεί περίπου 34 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Περθ έως Rarotonga;

Για να φτάσετε από Περθ στο Rarotonga ετοιμαστείτε να πληρώσετε περίπου USD 552.91 για το εισιτήριό σας.

Πόσα ταξίδια την ημέρα από Περθ έως Rarotonga;

  • 2 από πτηση από Περθ έως Rarotonga ξεκινώντας από 14:50 Perth Airport έως 22:55 Perth Airport

Συμβουλές για ταξίδια από Περθ έως Rarotonga

Ενώ το πτηση είναι η μόνη επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή, αυτές οι απλές συμβουλές και συστάσεις θα σας βοηθήσουν να βελτιώσετε την ταξιδιωτική σας εμπειρία.

Πολλοί ταξιδιώτες παίρνουν πτηση από Περθ έως Rarotonga;

Μέχρι τώρα, 599 έκαναν κράτηση πτηση εισιτηρίων από Περθ έως Rarotonga μέσω της υπηρεσίας μας. Μπορείτε να ελέγξετε τις κριτικές παραπάνω.

Μεταφορές από Περθ σε Rarotonga

  • Πτήσεις
    $ 553.21
  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο

Πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από Περθ προς Rarotonga

Φθηνότερη μεταφορά554 $
Γρηγορότερη μεταφορά1η 1ώ 35λεπτά
Νωρίτερη αναχώρηση2:50 PM
Τελευταία αναχώρηση10:55 PM
Αναχωρήσεις ανά ημέρα2
Απόσταση21747 χιλιόμετρα
Μεταφορικές ΕταιρείεςJetstar Airways, Virgin Australia