Otopeni έως Sicily

Otopeni έως Sicily

Otopeni
Sicily
Σάβ 24 Οκτ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Πώς να μεταβείτε από Otopeni σε Sicily;

Όταν θέλετε να μεταβείτε από Otopeni σε Sicily, οι επιλογές σας είναι περιορισμένες. Υπάρχει μόνο μία επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή:

  • πτηση

Πόσο απέχει Otopeni από Sicily;

Η χερσαία απόσταση από Otopeni έως Sicily είναι 1189 μίλια (1913 χιλιόμετρα).
Η απόσταση πτήσης είναι 1189 μίλια (1913 χιλιόμετρα).

Πόσο μεγάλο χρονικό διάστημα χρειάζεται για να φτάσετε από Otopeni σε Sicily;

Ο χρόνος ταξιδιού από Otopeni έως Sicily διαρκεί περίπου 3 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Otopeni έως Sicily;

Για να φτάσετε από Otopeni στο Sicily ετοιμαστείτε να πληρώσετε περίπου USD 42.69 για το εισιτήριό σας.

Πόσα ταξίδια την ημέρα από Otopeni έως Sicily;

Οι πτήσεις από Otopeni προς Sicily εκτελούνται 1 ώρες την ημέρα.

Συμβουλές για ταξίδια από Otopeni έως Sicily

Ενώ το πτηση είναι η μόνη επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή, αυτές οι απλές συμβουλές και συστάσεις θα σας βοηθήσουν να βελτιώσετε την ταξιδιωτική σας εμπειρία.

Πτήσεις

Πράγματα που πρέπει να θυμάστε πριν αγοράσετε το αεροπορικό σας εισιτήριο:

  • Συνιστάται να κλείσετε εισιτήριο εκ των προτέρων και να κάνετε check-in online. Με αυτόν τον τρόπο, μπορείτε να εξοικονομήσετε πάνω από 2 ώρες στο αεροδρόμιο και, αν η επιλογή της θέσης σας γίνει με σειρά προτεραιότητας, θα έχετε περισσότερες επιλογές για να διαλέξετε.
  • Η διεκπεραίωση των ελέγχων ασφαλείας μπορεί να διαρκέσει αρκετή ώρα - συνιστάται να φτάσετε στο αεροδρόμιο τουλάχιστον 1,5 ώρα νωρίτερα.

    Πτήσεις που πετούν από Otopeni προς Sicily

    Wizz Air Malta.

Πολλοί ταξιδιώτες παίρνουν πτηση από Otopeni έως Sicily;

Μέχρι τώρα, 502 έκαναν κράτηση πτηση εισιτηρίων από Otopeni έως Sicily μέσω της υπηρεσίας μας. Μπορείτε να ελέγξετε τις κριτικές παραπάνω.

Μεταφορές από Otopeni σε Sicily

  • Πτήσεις
    $ 42.69
  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο

Πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από Otopeni προς Sicily

Φθηνότερη μεταφορά43 $
Γρηγορότερη μεταφορά2ώ 15λεπτά
Νωρίτερη αναχώρηση8:30 오후
Τελευταία αναχώρηση8:30 오후
Αναχωρήσεις ανά ημέρα1
Απόσταση1913 χιλιόμετρα
Μεταφορικές ΕταιρείεςWizz Air Malta