Μιλάνο έως Melfi

Μιλάνο έως Melfi

Μιλάνο
Melfi
Παρ 23 Οκτ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Μιλάνο προς Πρόγραμμα

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Bus
Marino
Κανονικό AC
19:40
07:30
72,97 $
Bus
Marino
Κανονικό AC
20:25
07:30
74,01 $
Bus
Marino
Κανονικό AC
21:05
07:30
74,01 $

Πώς να μεταβείτε από Μιλάνο σε Melfi;

Όταν θέλετε να μεταβείτε από Μιλάνο σε Melfi, οι επιλογές σας είναι περιορισμένες. Υπάρχει μόνο μία επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή:

  • λεωφορείο

Πόσο απέχει Μιλάνο από Melfi;

Η χερσαία απόσταση από Μιλάνο έως Melfi είναι 345 μίλια (554 χιλιόμετρα).
Η απόσταση πτήσης είναι 345 μίλια (554 χιλιόμετρα).

Πόσο μεγάλο χρονικό διάστημα χρειάζεται για να φτάσετε από Μιλάνο σε Melfi;

Ο χρόνος ταξιδιού από Μιλάνο έως Melfi διαρκεί περίπου 12 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Μιλάνο έως Melfi;

Για να φτάσετε από Μιλάνο στο Melfi ετοιμαστείτε να πληρώσετε περίπου USD 77.68 για το εισιτήριό σας.

Πόσα ταξίδια την ημέρα από Μιλάνο έως Melfi;

Λεωφορεία από Μιλάνο προς Melfi εκτελούν δρομολόγια 1 ώρες την ημέρα.

Συμβουλές για ταξίδια από Μιλάνο έως Melfi

Ενώ το λεωφορείο είναι η μόνη επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή, αυτές οι απλές συμβουλές και συστάσεις θα σας βοηθήσουν να βελτιώσετε την ταξιδιωτική σας εμπειρία.

Λεωφορεία

Πράγματα που πρέπει να θυμάστε πριν αγοράσετε το εισιτήριο λεωφορείου σας:

  • Αν είναι δυνατόν, φροντίστε να επιλέξετε λεωφορεία υψηλότερης κατηγορίας για μια πιο άνετη ταξιδιωτική εμπειρία. Αυτά τα λεωφορεία διαθέτουν συχνά σύστημα κλιματισμού, μαλακά ανακλινόμενα καθίσματα, Wi-Fi, μπάνια κ.λπ.
  • Όπως και με τα αεροπορικά εισιτήρια, τα λεωφορεία είναι καλύτερα να κλείνονται εκ των προτέρων, ώστε να μπορείτε να εξασφαλίσετε μια καλή θέση.
  • Κατά την κράτηση ενός λεωφορείου, λάβετε υπόψη ότι είναι πιθανές καθυστερήσεις. Ωστόσο, εξακολουθεί να πρέπει να φτάσετε στο σταθμό λεωφορείων τουλάχιστον 15 λεπτά πριν από την προγραμματισμένη αναχώρηση.

Πολλοί ταξιδιώτες παίρνουν λεωφορείο από Μιλάνο έως Melfi;

Μέχρι τώρα, 590 έκαναν κράτηση λεωφορείο εισιτηρίων από Μιλάνο έως Melfi μέσω της υπηρεσίας μας. Μπορείτε να ελέγξετε τις κριτικές παραπάνω.

Μεταφορές από Μιλάνο σε Melfi

  • Λεωφορεία
    $ 77.34
  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πτήσεις δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο

Πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από Μιλάνο προς Melfi

Φθηνότερη μεταφορά78 $
Γρηγορότερη μεταφορά11ώ 5λεπτά
Νωρίτερη αναχώρηση8:35 PM
Τελευταία αναχώρηση8:35 PM
Αναχωρήσεις ανά ημέρα1
Απόσταση554 χιλιόμετρα
Μεταφορικές ΕταιρείεςMarino