Mallorca έως Weggis

Mallorca έως Weggis

Mallorca
Weggis
9 Ιαν 2031
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Πώς να μεταβείτε από Mallorca σε Weggis;

Όταν θέλετε να μεταβείτε από Mallorca σε Weggis, οι επιλογές σας είναι περιορισμένες. Υπάρχει μόνο μία επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή:

  • πτηση

Πόσο απέχει Mallorca από Weggis;

Η χερσαία απόσταση από Mallorca έως Weggis είναι 1014 μίλια (1630 χιλιόμετρα).
Η απόσταση πτήσης είναι 1014 μίλια (1630 χιλιόμετρα).

Πόσο μεγάλο χρονικό διάστημα χρειάζεται για να φτάσετε από Mallorca σε Weggis;

Ο χρόνος ταξιδιού από Mallorca έως Weggis διαρκεί περίπου 2 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Mallorca έως Weggis;

Για να φτάσετε από Mallorca στο Weggis ετοιμαστείτε να πληρώσετε περίπου USD 82.84 για το εισιτήριό σας.

Πόσα ταξίδια την ημέρα από Mallorca έως Weggis;

Οι πτήσεις από Mallorca προς Weggis εκτελούνται 3 ώρες την ημέρα.

Συμβουλές για ταξίδια από Mallorca έως Weggis

Ενώ το πτηση είναι η μόνη επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή, αυτές οι απλές συμβουλές και συστάσεις θα σας βοηθήσουν να βελτιώσετε την ταξιδιωτική σας εμπειρία.

Πτήσεις

Πράγματα που πρέπει να θυμάστε πριν αγοράσετε το αεροπορικό σας εισιτήριο:

  • Συνιστάται να κλείσετε εισιτήριο εκ των προτέρων και να κάνετε check-in online. Με αυτόν τον τρόπο, μπορείτε να εξοικονομήσετε πάνω από 2 ώρες στο αεροδρόμιο και, αν η επιλογή της θέσης σας γίνει με σειρά προτεραιότητας, θα έχετε περισσότερες επιλογές για να διαλέξετε.
  • Η διεκπεραίωση των ελέγχων ασφαλείας μπορεί να διαρκέσει αρκετή ώρα - συνιστάται να φτάσετε στο αεροδρόμιο τουλάχιστον 1,5 ώρα νωρίτερα.

    Πτήσεις που πετούν από Mallorca προς Weggis

    Eurowings, Germania Flug, Hahn Air Systems.

Πολλοί ταξιδιώτες παίρνουν πτηση από Mallorca έως Weggis;

Μέχρι τώρα, 574 έκαναν κράτηση πτηση εισιτηρίων από Mallorca έως Weggis μέσω της υπηρεσίας μας. Μπορείτε να ελέγξετε τις κριτικές παραπάνω.

Μεταφορές από Mallorca σε Weggis

  • Πτήσεις
    $ 82.90
  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο

Πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από Mallorca προς Weggis

Φθηνότερη μεταφορά83 $
Γρηγορότερη μεταφορά1ώ 55λεπτά
Νωρίτερη αναχώρηση8:15 AM
Τελευταία αναχώρηση8:05 PM
Αναχωρήσεις ανά ημέρα3
Απόσταση1630 χιλιόμετρα
Μεταφορικές ΕταιρείεςEurowings, Germania Flug