Lower Saxony έως Σάιντ

Lower Saxony έως Σάιντ

Lower Saxony
Σάιντ
Πέμ 22 Οκτ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Πώς να μεταβείτε από Lower Saxony σε Σάιντ;

Όταν θέλετε να μεταβείτε από Lower Saxony σε Σάιντ, οι επιλογές σας είναι περιορισμένες. Υπάρχει μόνο μία επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή:

  • πτηση

Πόσο απέχει Lower Saxony από Σάιντ;

Η χερσαία απόσταση από Lower Saxony έως Σάιντ είναι 1894 μίλια (3046 χιλιόμετρα).
Η απόσταση πτήσης είναι 1894 μίλια (3046 χιλιόμετρα).

Πόσο μεγάλο χρονικό διάστημα χρειάζεται για να φτάσετε από Lower Saxony σε Σάιντ;

Ο χρόνος ταξιδιού από Lower Saxony έως Σάιντ διαρκεί περίπου 4 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Lower Saxony έως Σάιντ;

Για να φτάσετε από Lower Saxony στο Σάιντ ετοιμαστείτε να πληρώσετε περίπου USD 241.85 για το εισιτήριό σας.

Πόσα ταξίδια την ημέρα από Lower Saxony έως Σάιντ;

Οι πτήσεις από Lower Saxony προς Σάιντ εκτελούνται 1 ώρες την ημέρα.

Συμβουλές για ταξίδια από Lower Saxony έως Σάιντ

Ενώ το πτηση είναι η μόνη επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή, αυτές οι απλές συμβουλές και συστάσεις θα σας βοηθήσουν να βελτιώσετε την ταξιδιωτική σας εμπειρία.

Πτήσεις

Πράγματα που πρέπει να θυμάστε πριν αγοράσετε το αεροπορικό σας εισιτήριο:

  • Συνιστάται να κλείσετε εισιτήριο εκ των προτέρων και να κάνετε check-in online. Με αυτόν τον τρόπο, μπορείτε να εξοικονομήσετε πάνω από 2 ώρες στο αεροδρόμιο και, αν η επιλογή της θέσης σας γίνει με σειρά προτεραιότητας, θα έχετε περισσότερες επιλογές για να διαλέξετε.
  • Η διεκπεραίωση των ελέγχων ασφαλείας μπορεί να διαρκέσει αρκετή ώρα - συνιστάται να φτάσετε στο αεροδρόμιο τουλάχιστον 1,5 ώρα νωρίτερα.

    Πτήσεις που πετούν από Lower Saxony προς Σάιντ

    SunExpress.

Πολλοί ταξιδιώτες παίρνουν πτηση από Lower Saxony έως Σάιντ;

Μέχρι τώρα, 584 έκαναν κράτηση πτηση εισιτηρίων από Lower Saxony έως Σάιντ μέσω της υπηρεσίας μας. Μπορείτε να ελέγξετε τις κριτικές παραπάνω.

Μεταφορές από Lower Saxony σε Σάιντ

  • Πτήσεις
    $ 241.60
  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο

Πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από Lower Saxony προς Σάιντ

Φθηνότερη μεταφορά242 $
Γρηγορότερη μεταφορά3ώ 35λεπτά
Νωρίτερη αναχώρηση10:05 AM
Τελευταία αναχώρηση10:05 AM
Αναχωρήσεις ανά ημέρα1
Απόσταση3046 χιλιόμετρα
Μεταφορικές ΕταιρείεςSunExpress