Lombardy έως Delft

Lombardy έως Delft

Lombardy
Delft
Παρ 23 Οκτ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Πώς να μεταβείτε από Lombardy σε Delft;

Όταν θέλετε να μεταβείτε από Lombardy σε Delft, οι επιλογές σας είναι περιορισμένες. Υπάρχει μόνο μία επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή:

  • πτηση

Πόσο απέχει Lombardy από Delft;

Η χερσαία απόσταση από Lombardy έως Delft είναι 881 μίλια (1417 χιλιόμετρα).
Η απόσταση πτήσης είναι 881 μίλια (1417 χιλιόμετρα).

Πόσο μεγάλο χρονικό διάστημα χρειάζεται για να φτάσετε από Lombardy σε Delft;

Ο χρόνος ταξιδιού από Lombardy έως Delft διαρκεί περίπου 18 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Lombardy έως Delft;

Για να φτάσετε από Lombardy στο Delft ετοιμαστείτε να πληρώσετε περίπου USD 36.58 για το εισιτήριό σας.

Πόσα ταξίδια την ημέρα από Lombardy έως Delft;

Οι πτήσεις από Lombardy προς Delft εκτελούνται 2 ώρες την ημέρα.

Συμβουλές για ταξίδια από Lombardy έως Delft

Ενώ το πτηση είναι η μόνη επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή, αυτές οι απλές συμβουλές και συστάσεις θα σας βοηθήσουν να βελτιώσετε την ταξιδιωτική σας εμπειρία.

Πτήσεις

Πράγματα που πρέπει να θυμάστε πριν αγοράσετε το αεροπορικό σας εισιτήριο:

  • Συνιστάται να κλείσετε εισιτήριο εκ των προτέρων και να κάνετε check-in online. Με αυτόν τον τρόπο, μπορείτε να εξοικονομήσετε πάνω από 2 ώρες στο αεροδρόμιο και, αν η επιλογή της θέσης σας γίνει με σειρά προτεραιότητας, θα έχετε περισσότερες επιλογές για να διαλέξετε.
  • Η διεκπεραίωση των ελέγχων ασφαλείας μπορεί να διαρκέσει αρκετή ώρα - συνιστάται να φτάσετε στο αεροδρόμιο τουλάχιστον 1,5 ώρα νωρίτερα.

    Πτήσεις που πετούν από Lombardy προς Delft

    Alitalia, Transavia.

Πολλοί ταξιδιώτες παίρνουν πτηση από Lombardy έως Delft;

Μέχρι τώρα, 542 έκαναν κράτηση πτηση εισιτηρίων από Lombardy έως Delft μέσω της υπηρεσίας μας. Μπορείτε να ελέγξετε τις κριτικές παραπάνω.

Μεταφορές από Lombardy σε Delft

  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πτήσεις δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο