Λιάονινγκ έως Χιροσίμα

Λιάονινγκ έως Χιροσίμα

Λιάονινγκ
Χιροσίμα
Σάβ 24 Οκτ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Λιάονινγκ προς Χιροσίμα Πρόγραμμα

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Flight
Japan Airlines
Οικονομικό
13:00
20:15
347,39 $

Πώς να μεταβείτε από Λιάονινγκ σε Χιροσίμα;

Όταν θέλετε να μεταβείτε από Λιάονινγκ σε Χιροσίμα, οι επιλογές σας είναι περιορισμένες. Υπάρχει μόνο μία επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή:

  • πτηση

Πόσο απέχει Λιάονινγκ από Χιροσίμα;

Η χερσαία απόσταση από Λιάονινγκ έως Χιροσίμα είναι 1014 μίλια (1630 χιλιόμετρα).
Η απόσταση πτήσης είναι 1014 μίλια (1630 χιλιόμετρα).

Πόσο μεγάλο χρονικό διάστημα χρειάζεται για να φτάσετε από Λιάονινγκ σε Χιροσίμα;

Ο χρόνος ταξιδιού από Λιάονινγκ έως Χιροσίμα διαρκεί περίπου 27 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Λιάονινγκ έως Χιροσίμα;

Για να φτάσετε από Λιάονινγκ στο Χιροσίμα ετοιμαστείτε να πληρώσετε περίπου USD 317.35 για το εισιτήριό σας.

Πόσα ταξίδια την ημέρα από Λιάονινγκ έως Χιροσίμα;

Οι πτήσεις από Λιάονινγκ προς Χιροσίμα εκτελούνται 31 ώρες την ημέρα.

Συμβουλές για ταξίδια από Λιάονινγκ έως Χιροσίμα

Ενώ το πτηση είναι η μόνη επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή, αυτές οι απλές συμβουλές και συστάσεις θα σας βοηθήσουν να βελτιώσετε την ταξιδιωτική σας εμπειρία.

Πτήσεις

Πράγματα που πρέπει να θυμάστε πριν αγοράσετε το αεροπορικό σας εισιτήριο:

  • Συνιστάται να κλείσετε εισιτήριο εκ των προτέρων και να κάνετε check-in online. Με αυτόν τον τρόπο, μπορείτε να εξοικονομήσετε πάνω από 2 ώρες στο αεροδρόμιο και, αν η επιλογή της θέσης σας γίνει με σειρά προτεραιότητας, θα έχετε περισσότερες επιλογές για να διαλέξετε.
  • Η διεκπεραίωση των ελέγχων ασφαλείας μπορεί να διαρκέσει αρκετή ώρα - συνιστάται να φτάσετε στο αεροδρόμιο τουλάχιστον 1,5 ώρα νωρίτερα.

    Πτήσεις που πετούν από Λιάονινγκ προς Χιροσίμα

    Air China, Air China, All Nippon Airways, China Eastern Airlines, China Southern Airlines, Japan Airlines.

Πολλοί ταξιδιώτες παίρνουν πτηση από Λιάονινγκ έως Χιροσίμα;

Μέχρι τώρα, 575 έκαναν κράτηση πτηση εισιτηρίων από Λιάονινγκ έως Χιροσίμα μέσω της υπηρεσίας μας. Μπορείτε να ελέγξετε τις κριτικές παραπάνω.

Μεταφορές από Λιάονινγκ σε Χιροσίμα

  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πτήσεις δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο