Kronoberg County έως Μάλμο

Kronoberg County έως Μάλμο

Kronoberg County
Μάλμο
Κυρ 25 Οκτ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Πώς να μεταβείτε από Kronoberg County σε Μάλμο;

Όταν θέλετε να μεταβείτε από Kronoberg County σε Μάλμο, οι επιλογές σας είναι περιορισμένες. Υπάρχει μόνο μία επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή:

  • Τρένο

Πόσο απέχει Kronoberg County από Μάλμο;

Η χερσαία απόσταση από Kronoberg County έως Μάλμο είναι 47 μίλια (75 χιλιόμετρα).
Η απόσταση πτήσης είναι 47 μίλια (75 χιλιόμετρα).

Πόσο μεγάλο χρονικό διάστημα χρειάζεται για να φτάσετε από Kronoberg County σε Μάλμο;

Ο χρόνος ταξιδιού από Kronoberg County έως Μάλμο διαρκεί περίπου 2 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Kronoberg County έως Μάλμο;

Για να φτάσετε από Kronoberg County στο Μάλμο ετοιμαστείτε να πληρώσετε περίπου USD 15.81 για το εισιτήριό σας.

Πόσα ταξίδια την ημέρα από Kronoberg County έως Μάλμο;

Τα τρένα εκτελούνται πάντα με καθορισμένο πρόγραμμα - υπάρχουν 5 αναχωρήσεις την ημέρα.

Συμβουλές για ταξίδια από Kronoberg County έως Μάλμο

Ενώ το Τρένο είναι η μόνη επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή, αυτές οι απλές συμβουλές και συστάσεις θα σας βοηθήσουν να βελτιώσετε την ταξιδιωτική σας εμπειρία.

Tρένα

Πράγματα που πρέπει να θυμάστε πριν αγοράσετε το εισιτήριο τρένου σας:

  • Εξετάστε τα πάντα προσεκτικά κατά την επιλογή της κατηγορίας του ταξιδιού σας με το τρένο.
  • Στις περισσότερες περιπτώσεις, η δεύτερη θέση είναι αρκετά άνετη - διαθέτει 2 ή 4 κουκέτες σε κάθε διαμέρισμα και συχνά είναι κλιματιζόμενη.
  • Εάν είστε θέλετε μια premium εμπειρία, επιλέξτε ένα εισιτήριο πρώτης θέσης. Η τιμή των εισιτηρίων πρώτης θέσης μπορεί να περιλαμβάνει Wi-Fi και μια επιλογή από σνακ και ποτά.

Πολλοί ταξιδιώτες παίρνουν Τρένο από Kronoberg County έως Μάλμο;

Μέχρι τώρα, 597 έκαναν κράτηση Τρένο εισιτηρίων από Kronoberg County έως Μάλμο μέσω της υπηρεσίας μας. Μπορείτε να ελέγξετε τις κριτικές παραπάνω.

Μεταφορές από Kronoberg County σε Μάλμο

  • Τρένα
    $ 15.76
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πτήσεις δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο

Πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από Kronoberg County προς Μάλμο

Φθηνότερη μεταφορά16 $
Γρηγορότερη μεταφορά1ώ 30λεπτά
Νωρίτερη αναχώρηση12:55 PM
Τελευταία αναχώρηση7:45 PM
Αναχωρήσεις ανά ημέρα5
Απόσταση75 χιλιόμετρα
Μεταφορικές ΕταιρείεςSnalltaget