Kolasin έως Κασέρτα

Kolasin έως Κασέρτα

Kolasin
Κασέρτα
Παρ 23 Οκτ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Πώς να μεταβείτε από Kolasin σε Κασέρτα;

Όταν θέλετε να μεταβείτε από Kolasin σε Κασέρτα, οι επιλογές σας είναι περιορισμένες. Υπάρχει μόνο μία επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή:

  • πτηση

Πόσο απέχει Kolasin από Κασέρτα;

Η χερσαία απόσταση από Kolasin έως Κασέρτα είναι 10698 μίλια (17213 χιλιόμετρα).
Η απόσταση πτήσης είναι 10698 μίλια (17213 χιλιόμετρα).

Πόσο μεγάλο χρονικό διάστημα χρειάζεται για να φτάσετε από Kolasin σε Κασέρτα;

Ο χρόνος ταξιδιού από Kolasin έως Κασέρτα διαρκεί περίπου 21 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Kolasin έως Κασέρτα;

Για να φτάσετε από Kolasin στο Κασέρτα ετοιμαστείτε να πληρώσετε περίπου USD 146.34 για το εισιτήριό σας.

Πόσα ταξίδια την ημέρα από Kolasin έως Κασέρτα;

  • 1 από πτηση από Kolasin έως Κασέρτα ξεκινώντας από 12:00 Podgorica Airport έως 12:00 Podgorica Airport

Συμβουλές για ταξίδια από Kolasin έως Κασέρτα

Ενώ το πτηση είναι η μόνη επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή, αυτές οι απλές συμβουλές και συστάσεις θα σας βοηθήσουν να βελτιώσετε την ταξιδιωτική σας εμπειρία.

Πολλοί ταξιδιώτες παίρνουν πτηση από Kolasin έως Κασέρτα;

Μέχρι τώρα, 579 έκαναν κράτηση πτηση εισιτηρίων από Kolasin έως Κασέρτα μέσω της υπηρεσίας μας. Μπορείτε να ελέγξετε τις κριτικές παραπάνω.

Μεταφορές από Kolasin σε Κασέρτα

  • Πτήσεις
    $ 146.83
  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο

Πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από Kolasin προς Κασέρτα

Φθηνότερη μεταφορά147 $
Γρηγορότερη μεταφορά20ώ 15λεπτά
Νωρίτερη αναχώρηση12:00 PM
Τελευταία αναχώρηση12:00 PM
Αναχωρήσεις ανά ημέρα1
Απόσταση17213 χιλιόμετρα
Μεταφορικές ΕταιρείεςWizz Air Malta