12Go
Υποστήριξη
Ελληνικά
Karigador έως Κομητεία Σπλίτ-Δαλματία
Karigador
Κομητεία Σπλίτ-Δαλματία
Τρί 3 Νοε
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Ανανέωση
Βρες τη διαμονή μου
Σαβ, Οκτ 31
Κυρ, Νοε 1
Δευ, Νοε 2
Τρι, Νοε 3
Τετ, Νοε 4
Πεμ, Νοε 5
Παρ, Νοε 6
Διαλέξτε ημερομηνία
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Συνιστάται
Φίλτρα
Ταξινόμηση κατά
Συνιστάται
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
Μεταφορές από Karigador σε Κομητεία Σπλίτ-Δαλματία
Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
Πτήσεις δεν είναι διαθέσιμο
Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο
Δημοφιλείς διαδρομές
Από Karigador
Karigador → Ριέκα
Karigador → Odra
Karigador → Τεργέστη
Karigador → Sosici
Karigador → Putini
Από Κομητεία Σπλίτ-Δαλματία
Κομητεία Σπλίτ-Δαλματία → Ντουμπρόβνικ
Κομητεία Σπλίτ-Δαλματία → Σπλίτ
Κομητεία Σπλίτ-Δαλματία → Ζάγκρεμπ
Κομητεία Σπλίτ-Δαλματία → Μετζουγκόριε
Κομητεία Σπλίτ-Δαλματία → Χβαρ
Δημοφιλείς διαδρομές σε Κροατία
Χβαρ → Σπλίτ
Σπλίτ → Ζάγκρεμπ
Ζάγκρεμπ → Σπλίτ
Ζαντάρ → Ζάγκρεμπ
Σπλίτ → Χβαρ
Κροατία 🎫
Karigador
Κομητεία Σπλίτ-Δαλματία
Ταξίδια
Επιλογές μεταφοράς