Kandal έως Μίτο

Kandal έως Μίτο

Kandal
Μίτο
Δευ 26 Οκτ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Πώς να μεταβείτε από Kandal σε Μίτο;

Όταν θέλετε να μεταβείτε από Kandal σε Μίτο, οι επιλογές σας είναι περιορισμένες. Υπάρχει μόνο μία επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή:

  • πτηση

Πόσο απέχει Kandal από Μίτο;

Η χερσαία απόσταση από Kandal έως Μίτο είναι 11491 μίλια (18488 χιλιόμετρα).
Η απόσταση πτήσης είναι 11491 μίλια (18488 χιλιόμετρα).

Πόσο μεγάλο χρονικό διάστημα χρειάζεται για να φτάσετε από Kandal σε Μίτο;

Ο χρόνος ταξιδιού από Kandal έως Μίτο διαρκεί περίπου 29 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Kandal έως Μίτο;

Για να φτάσετε από Kandal στο Μίτο ετοιμαστείτε να πληρώσετε περίπου USD 272.43 για το εισιτήριό σας.

Πόσα ταξίδια την ημέρα από Kandal έως Μίτο;

  • 2 από πτηση από Kandal έως Μίτο ξεκινώντας από 11:10 Phnom Penh Airport έως 18:20 Phnom Penh Airport

Συμβουλές για ταξίδια από Kandal έως Μίτο

Ενώ το πτηση είναι η μόνη επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή, αυτές οι απλές συμβουλές και συστάσεις θα σας βοηθήσουν να βελτιώσετε την ταξιδιωτική σας εμπειρία.

Πολλοί ταξιδιώτες παίρνουν πτηση από Kandal έως Μίτο;

Μέχρι τώρα, 564 έκαναν κράτηση πτηση εισιτηρίων από Kandal έως Μίτο μέσω της υπηρεσίας μας. Μπορείτε να ελέγξετε τις κριτικές παραπάνω.

Μεταφορές από Kandal σε Μίτο

  • Πτήσεις
    $ 272
  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο

Πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από Kandal προς Μίτο

Φθηνότερη μεταφορά272 $
Γρηγορότερη μεταφορά21ώ 45λεπτά
Νωρίτερη αναχώρηση11:10 AM
Τελευταία αναχώρηση6:20 PM
Αναχωρήσεις ανά ημέρα2
Απόσταση18488 χιλιόμετρα
Μεταφορικές ΕταιρείεςMalaysia Airlines