Τζινίνγκ έως Γκουάνκσι

Τζινίνγκ έως Γκουάνκσι

Τζινίνγκ
Γκουάνκσι
Σάβ 24 Οκτ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Τζινίνγκ προς Γκουάνκσι Πρόγραμμα

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Train
China Railway
Hard Sleeper
23:56
07:59
76,52 $
Train
China Railway
Hard Seat
23:56
07:59
45,82 $
Train
China Railway
Όρθιο
23:56
07:59
45,82 $

Πώς να μεταβείτε από Τζινίνγκ σε Γκουάνκσι;

Όταν θέλετε να μεταβείτε από Τζινίνγκ σε Γκουάνκσι, οι επιλογές σας είναι περιορισμένες. Υπάρχει μόνο μία επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή:

  • Τρένο

Πόσο απέχει Τζινίνγκ από Γκουάνκσι;

Η χερσαία απόσταση από Τζινίνγκ έως Γκουάνκσι είναι 1058 μίλια (1701 χιλιόμετρα).
Η απόσταση πτήσης είναι 1058 μίλια (1701 χιλιόμετρα).

Πόσο μεγάλο χρονικό διάστημα χρειάζεται για να φτάσετε από Τζινίνγκ σε Γκουάνκσι;

Ο χρόνος ταξιδιού από Τζινίνγκ έως Γκουάνκσι διαρκεί περίπου 35 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Τζινίνγκ έως Γκουάνκσι;

Για να φτάσετε από Τζινίνγκ στο Γκουάνκσι ετοιμαστείτε να πληρώσετε περίπου USD 46.27 για το εισιτήριό σας.

Πόσα ταξίδια την ημέρα από Τζινίνγκ έως Γκουάνκσι;

Τα τρένα εκτελούνται πάντα με καθορισμένο πρόγραμμα - υπάρχουν 4 αναχωρήσεις την ημέρα.

Συμβουλές για ταξίδια από Τζινίνγκ έως Γκουάνκσι

Ενώ το Τρένο είναι η μόνη επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή, αυτές οι απλές συμβουλές και συστάσεις θα σας βοηθήσουν να βελτιώσετε την ταξιδιωτική σας εμπειρία.

Tρένα

Πράγματα που πρέπει να θυμάστε πριν αγοράσετε το εισιτήριο τρένου σας:

  • Εξετάστε τα πάντα προσεκτικά κατά την επιλογή της κατηγορίας του ταξιδιού σας με το τρένο.
  • Στις περισσότερες περιπτώσεις, η δεύτερη θέση είναι αρκετά άνετη - διαθέτει 2 ή 4 κουκέτες σε κάθε διαμέρισμα και συχνά είναι κλιματιζόμενη.
  • Εάν είστε θέλετε μια premium εμπειρία, επιλέξτε ένα εισιτήριο πρώτης θέσης. Η τιμή των εισιτηρίων πρώτης θέσης μπορεί να περιλαμβάνει Wi-Fi και μια επιλογή από σνακ και ποτά.

Πολλοί ταξιδιώτες παίρνουν Τρένο από Τζινίνγκ έως Γκουάνκσι;

Μέχρι τώρα, 560 έκαναν κράτηση Τρένο εισιτηρίων από Τζινίνγκ έως Γκουάνκσι μέσω της υπηρεσίας μας. Μπορείτε να ελέγξετε τις κριτικές παραπάνω.

Μεταφορές από Τζινίνγκ σε Γκουάνκσι

  • Τρένα
    $ 46.27
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πτήσεις δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο

Πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από Τζινίνγκ προς Γκουάνκσι

Φθηνότερη μεταφορά47 $
Γρηγορότερη μεταφορά1η 10ώ 2λεπτά
Νωρίτερη αναχώρηση11:56 PM
Τελευταία αναχώρηση11:56 PM
Αναχωρήσεις ανά ημέρα4
Απόσταση1701 χιλιόμετρα
Μεταφορικές ΕταιρείεςChina Railway