Freising έως Edam

Freising έως Edam

Freising
Edam
Σάβ 26 Σεπ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Πώς να μεταβείτε από Freising σε Edam;

Όταν θέλετε να μεταβείτε από Freising σε Edam, οι επιλογές σας είναι περιορισμένες. Υπάρχει μόνο μία επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή:

  • πτηση

Πόσο απέχει Freising από Edam;

Η χερσαία απόσταση από Freising έως Edam είναι 3743 μίλια (6021 χιλιόμετρα).
Η απόσταση πτήσης είναι 3743 μίλια (6021 χιλιόμετρα).

Πόσο μεγάλο χρονικό διάστημα χρειάζεται για να φτάσετε από Freising σε Edam;

Ο χρόνος ταξιδιού από Freising έως Edam διαρκεί περίπου 24 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Freising έως Edam;

Για να φτάσετε από Freising στο Edam ετοιμαστείτε να πληρώσετε περίπου USD 192.43 για το εισιτήριό σας.

Πόσα ταξίδια την ημέρα από Freising έως Edam;

  • 2 από πτηση από Freising έως Edam ξεκινώντας από 13:55 Munich Airport έως 13:55 Munich Airport

Συμβουλές για ταξίδια από Freising έως Edam

Ενώ το πτηση είναι η μόνη επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή, αυτές οι απλές συμβουλές και συστάσεις θα σας βοηθήσουν να βελτιώσετε την ταξιδιωτική σας εμπειρία.

Πολλοί ταξιδιώτες παίρνουν πτηση από Freising έως Edam;

Μέχρι τώρα, 590 έκαναν κράτηση πτηση εισιτηρίων από Freising έως Edam μέσω της υπηρεσίας μας. Μπορείτε να ελέγξετε τις κριτικές παραπάνω.

Μεταφορές από Freising σε Edam

  • Πτήσεις
    $ 192.09
  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο

Πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από Freising προς Edam

Φθηνότερη μεταφορά193 $
Γρηγορότερη μεταφορά7ώ 5λεπτά
Νωρίτερη αναχώρηση1:55 PM
Τελευταία αναχώρηση1:55 PM
Αναχωρήσεις ανά ημέρα2
Απόσταση6021 χιλιόμετρα
Μεταφορικές ΕταιρείεςNorwegian