Δυρράχιο έως Πουκέτ

Δυρράχιο έως Πουκέτ

Δυρράχιο
Πουκέτ
Τρί 27 Οκτ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Πώς να μεταβείτε από Δυρράχιο σε Πουκέτ ;

Όταν θέλετε να μεταβείτε από Δυρράχιο σε Πουκέτ , οι επιλογές σας είναι περιορισμένες. Υπάρχει μόνο μία επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή:

  • πτηση

Πόσο απέχει Δυρράχιο από Πουκέτ ;

Η χερσαία απόσταση από Δυρράχιο έως Πουκέτ είναι 8101 μίλια (13034 χιλιόμετρα).
Η απόσταση πτήσης είναι 8101 μίλια (13034 χιλιόμετρα).

Πόσο μεγάλο χρονικό διάστημα χρειάζεται για να φτάσετε από Δυρράχιο σε Πουκέτ ;

Ο χρόνος ταξιδιού από Δυρράχιο έως Πουκέτ διαρκεί περίπου 55 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Δυρράχιο έως Πουκέτ ;

Για να φτάσετε από Δυρράχιο στο Πουκέτ ετοιμαστείτε να πληρώσετε περίπου USD 812.36 για το εισιτήριό σας.

Πόσα ταξίδια την ημέρα από Δυρράχιο έως Πουκέτ ;

  • 15 από πτηση από Δυρράχιο έως Πουκέτ ξεκινώντας από 03:10 Tirana Airport έως 18:20 Tirana Airport

Συμβουλές για ταξίδια από Δυρράχιο έως Πουκέτ

Ενώ το πτηση είναι η μόνη επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή, αυτές οι απλές συμβουλές και συστάσεις θα σας βοηθήσουν να βελτιώσετε την ταξιδιωτική σας εμπειρία.

Πολλοί ταξιδιώτες παίρνουν πτηση από Δυρράχιο έως Πουκέτ ;

Μέχρι τώρα, 581 έκαναν κράτηση πτηση εισιτηρίων από Δυρράχιο έως Πουκέτ μέσω της υπηρεσίας μας. Μπορείτε να ελέγξετε τις κριτικές παραπάνω.

Μεταφορές από Δυρράχιο σε Πουκέτ

  • Πτήσεις
    $ 812.37
  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο

Πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από Δυρράχιο προς Πουκέτ

Φθηνότερη μεταφορά813 $
Γρηγορότερη μεταφορά15ώ 20λεπτά
Νωρίτερη αναχώρηση3:10 AM
Τελευταία αναχώρηση6:20 PM
Αναχωρήσεις ανά ημέρα15
Απόσταση13034 χιλιόμετρα
Μεταφορικές ΕταιρείεςAustrian Airlines, Emirates, Eva Air, Pegasus Airlines, Qatar Airways, Thai Airways, Turkish Airlines, Turkish Airlines