Concepcion έως La Rioja

Concepcion έως La Rioja

Concepcion
La Rioja
Τετ 28 Οκτ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

προς Πρόγραμμα

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Bus
Flecha Bus
Semi Cama no Service
02:40
07:35
30,71 $
Bus
Flecha Bus
Semi Cama Service
03:05
07:35
29,96 $
Bus
Flecha Bus
Semi Cama Service
03:25
07:35
29,46 $
Bus
Andesmar
Semi Cama no Service
03:55
09:20
30,71 $
Bus
Andesmar
Semi Sleeper
04:15
09:20
29,96 $
Bus
Andesmar
Semi Sleeper
04:35
09:20
29,46 $
Bus
Flecha Bus
Semi Cama no Service
05:15
10:35
14,98 $
Bus
Flecha Bus
Semi Cama no Service
05:40
10:35
29,46 $
Bus
Aconquija
Semi Sleeper
10:55
16:10
23,04 $
Bus
Aconquija
Semi Sleeper
11:25
16:10
21,09 $
Bus
20 de Junio
Executive Sleeper
12:35
17:25
46,79 $
Bus
Aconquija
Semi Sleeper
14:15
19:30
23,04 $
Bus
Aconquija
Semi Sleeper
14:38
19:30
21,09 $
Bus
Aconquija
Semi Sleeper
17:45
22:20
23,04 $
Bus
Aconquija
Semi Sleeper
18:10
22:20
21,09 $
Bus
20 de Junio
Semi Sleeper
18:30
23:40
23,91 $
Bus
Autotransportes San Juan
Semi Cama no Service
18:55
00:15
30,71 $
Bus
Autotransportes San Juan
Semi Cama no Service
19:15
00:15
14,98 $
Bus
Autotransportes San Juan
Semi Cama no Service
19:35
00:15
29,46 $
Bus
Flecha Bus
Semi Cama no Service
21:00
01:35
29,96 $

Πώς να μεταβείτε από Concepcion σε La Rioja;

Όταν θέλετε να μεταβείτε από Concepcion σε La Rioja, οι επιλογές σας είναι περιορισμένες. Υπάρχει μόνο μία επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή:

  • λεωφορείο

Πόσο απέχει Concepcion από La Rioja;

Η χερσαία απόσταση από Concepcion έως La Rioja είναι 140 μίλια (225 χιλιόμετρα).
Η απόσταση πτήσης είναι 140 μίλια (225 χιλιόμετρα).

Πόσο μεγάλο χρονικό διάστημα χρειάζεται για να φτάσετε από Concepcion σε La Rioja;

Ο χρόνος ταξιδιού από Concepcion έως La Rioja διαρκεί περίπου 5 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Concepcion έως La Rioja;

Για να φτάσετε από Concepcion στο La Rioja ετοιμαστείτε να πληρώσετε περίπου USD 23.31 για το εισιτήριό σας.

Πόσα ταξίδια την ημέρα από Concepcion έως La Rioja;

Λεωφορεία από Concepcion προς La Rioja εκτελούν δρομολόγια 5 ώρες την ημέρα.

Συμβουλές για ταξίδια από Concepcion έως La Rioja

Ενώ το λεωφορείο είναι η μόνη επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή, αυτές οι απλές συμβουλές και συστάσεις θα σας βοηθήσουν να βελτιώσετε την ταξιδιωτική σας εμπειρία.

Λεωφορεία

Πράγματα που πρέπει να θυμάστε πριν αγοράσετε το εισιτήριο λεωφορείου σας:

  • Αν είναι δυνατόν, φροντίστε να επιλέξετε λεωφορεία υψηλότερης κατηγορίας για μια πιο άνετη ταξιδιωτική εμπειρία. Αυτά τα λεωφορεία διαθέτουν συχνά σύστημα κλιματισμού, μαλακά ανακλινόμενα καθίσματα, Wi-Fi, μπάνια κ.λπ.
  • Όπως και με τα αεροπορικά εισιτήρια, τα λεωφορεία είναι καλύτερα να κλείνονται εκ των προτέρων, ώστε να μπορείτε να εξασφαλίσετε μια καλή θέση.
  • Κατά την κράτηση ενός λεωφορείου, λάβετε υπόψη ότι είναι πιθανές καθυστερήσεις. Ωστόσο, εξακολουθεί να πρέπει να φτάσετε στο σταθμό λεωφορείων τουλάχιστον 15 λεπτά πριν από την προγραμματισμένη αναχώρηση.

Πολλοί ταξιδιώτες παίρνουν λεωφορείο από Concepcion έως La Rioja;

Μέχρι τώρα, 530 έκαναν κράτηση λεωφορείο εισιτηρίων από Concepcion έως La Rioja μέσω της υπηρεσίας μας. Μπορείτε να ελέγξετε τις κριτικές παραπάνω.

Μεταφορές από Concepcion σε La Rioja

  • Λεωφορεία
    $ 23.31
  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πτήσεις δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο

Πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από Concepcion προς La Rioja

Φθηνότερη μεταφορά24 $
Γρηγορότερη μεταφορά4ώ 30λεπτά
Νωρίτερη αναχώρηση3:05 AM
Τελευταία αναχώρηση9:10 PM
Αναχωρήσεις ανά ημέρα5
Απόσταση225 χιλιόμετρα
Μεταφορικές ΕταιρείεςAndesmar, Flecha Bus