Busevec έως Αθήνα

Busevec έως Αθήνα

Busevec
Αθήνα
Κυρ 27 Σεπ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Πώς να μεταβείτε από Busevec σε Αθήνα;

Όταν θέλετε να μεταβείτε από Busevec σε Αθήνα, οι επιλογές σας είναι περιορισμένες. Υπάρχει μόνο μία επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή:

  • πτηση

Πόσο απέχει Busevec από Αθήνα;

Η χερσαία απόσταση από Busevec έως Αθήνα είναι 2026 μίλια (3259 χιλιόμετρα).
Η απόσταση πτήσης είναι 2026 μίλια (3259 χιλιόμετρα).

Πόσο μεγάλο χρονικό διάστημα χρειάζεται για να φτάσετε από Busevec σε Αθήνα;

Ο χρόνος ταξιδιού από Busevec έως Αθήνα διαρκεί περίπου 28 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Busevec έως Αθήνα;

Για να φτάσετε από Busevec στο Αθήνα ετοιμαστείτε να πληρώσετε περίπου USD 191.88 για το εισιτήριό σας.

Πόσα ταξίδια την ημέρα από Busevec έως Αθήνα;

  • 29 από πτηση από Busevec έως Αθήνα ξεκινώντας από 06:00 Zagreb Airport έως 20:20 Zagreb Airport

Συμβουλές για ταξίδια από Busevec έως Αθήνα

Ενώ το πτηση είναι η μόνη επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή, αυτές οι απλές συμβουλές και συστάσεις θα σας βοηθήσουν να βελτιώσετε την ταξιδιωτική σας εμπειρία.

Πολλοί ταξιδιώτες παίρνουν πτηση από Busevec έως Αθήνα;

Μέχρι τώρα, 554 έκαναν κράτηση πτηση εισιτηρίων από Busevec έως Αθήνα μέσω της υπηρεσίας μας. Μπορείτε να ελέγξετε τις κριτικές παραπάνω.

Μεταφορές από Busevec σε Αθήνα

  • Πτήσεις
    $ 192.33
  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο

Πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από Busevec προς Αθήνα

Φθηνότερη μεταφορά193 $
Γρηγορότερη μεταφορά3ώ 50λεπτά
Νωρίτερη αναχώρηση6:00 AM
Τελευταία αναχώρηση8:20 PM
Αναχωρήσεις ανά ημέρα29
Απόσταση3259 χιλιόμετρα
Μεταφορικές ΕταιρείεςAir France, Austrian Airlines, KLM, Lufthansa, Pegasus Airlines, Qatar Airways, Turkish Airlines