Μπρτσκο έως Βελιγράδι

Μπρτσκο έως Βελιγράδι

Μπρτσκο
Βελιγράδι
Κυρ 27 Σεπ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Μπρτσκο προς Βελιγράδι Πρόγραμμα

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Bus
Bosnaekspres Doboj
Κανονικό AC
07:55
11:25
14,59 $
  3.5
Bus
Bosnaekspres Doboj
Κανονικό AC
07:55
11:25
13,13 $
Bus
Tempoturist
Κανονικό AC
10:30
14:00
11,68 $
Bus
Tempoturist
Κανονικό AC
10:30
14:00
10,50 $
Bus
ZAM Tours
Κανονικό AC
11:30
14:45
14,01 $
Bus
ZAM Tours
Κανονικό AC
11:30
14:45
12,61 $
Bus
Pixi Trade
Κανονικό AC
13:40
16:30
14,57 $
  5.0
Bus
Pixi Trade
Κανονικό AC
13:40
16:30
13,11 $
Bus
Neobas
Κανονικό AC
16:00
19:30
13,42 $
Bus
Neobas
Κανονικό AC
16:00
19:30
12,07 $
Bus
Smiljic
Κανονικό AC
18:00
21:15
14,59 $
Bus
Smiljic
Κανονικό AC
18:00
21:15
13,13 $

Πώς να μεταβείτε από Μπρτσκο σε Βελιγράδι;

Όταν θέλετε να μεταβείτε από Μπρτσκο σε Βελιγράδι, οι επιλογές σας είναι περιορισμένες. Υπάρχει μόνο μία επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή:

  • λεωφορείο

Πόσο απέχει Μπρτσκο από Βελιγράδι;

Η χερσαία απόσταση από Μπρτσκο έως Βελιγράδι είναι 89 μίλια (142 χιλιόμετρα).
Η απόσταση πτήσης είναι 89 μίλια (142 χιλιόμετρα).

Πόσο μεγάλο χρονικό διάστημα χρειάζεται για να φτάσετε από Μπρτσκο σε Βελιγράδι;

Ο χρόνος ταξιδιού από Μπρτσκο έως Βελιγράδι διαρκεί περίπου 4 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Μπρτσκο έως Βελιγράδι;

Για να φτάσετε από Μπρτσκο στο Βελιγράδι ετοιμαστείτε να πληρώσετε περίπου USD 12.62 για το εισιτήριό σας.

Πόσα ταξίδια την ημέρα από Μπρτσκο έως Βελιγράδι;

Λεωφορεία από Μπρτσκο προς Βελιγράδι εκτελούν δρομολόγια 6 ώρες την ημέρα.

Συμβουλές για ταξίδια από Μπρτσκο έως Βελιγράδι

Ενώ το λεωφορείο είναι η μόνη επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή, αυτές οι απλές συμβουλές και συστάσεις θα σας βοηθήσουν να βελτιώσετε την ταξιδιωτική σας εμπειρία.

Λεωφορεία

Πράγματα που πρέπει να θυμάστε πριν αγοράσετε το εισιτήριο λεωφορείου σας:

  • Αν είναι δυνατόν, φροντίστε να επιλέξετε λεωφορεία υψηλότερης κατηγορίας για μια πιο άνετη ταξιδιωτική εμπειρία. Αυτά τα λεωφορεία διαθέτουν συχνά σύστημα κλιματισμού, μαλακά ανακλινόμενα καθίσματα, Wi-Fi, μπάνια κ.λπ.
  • Όπως και με τα αεροπορικά εισιτήρια, τα λεωφορεία είναι καλύτερα να κλείνονται εκ των προτέρων, ώστε να μπορείτε να εξασφαλίσετε μια καλή θέση.
  • Κατά την κράτηση ενός λεωφορείου, λάβετε υπόψη ότι είναι πιθανές καθυστερήσεις. Ωστόσο, εξακολουθεί να πρέπει να φτάσετε στο σταθμό λεωφορείων τουλάχιστον 15 λεπτά πριν από την προγραμματισμένη αναχώρηση.

Πολλοί ταξιδιώτες παίρνουν λεωφορείο από Μπρτσκο έως Βελιγράδι;

Μέχρι τώρα, 507 έκαναν κράτηση λεωφορείο εισιτηρίων από Μπρτσκο έως Βελιγράδι μέσω της υπηρεσίας μας. Μπορείτε να ελέγξετε τις κριτικές παραπάνω.

Μεταφορές από Μπρτσκο σε Βελιγράδι

  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πτήσεις δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο