Μπορντό έως Anzio

Μπορντό έως Anzio

Μπορντό
Anzio
Σάβ 24 Οκτ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Πώς να μεταβείτε από Μπορντό σε Anzio;

Όταν θέλετε να μεταβείτε από Μπορντό σε Anzio, οι επιλογές σας είναι περιορισμένες. Υπάρχει μόνο μία επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή:

  • πτηση

Πόσο απέχει Μπορντό από Anzio;

Η χερσαία απόσταση από Μπορντό έως Anzio είναι 11183 μίλια (17993 χιλιόμετρα).
Η απόσταση πτήσης είναι 11183 μίλια (17993 χιλιόμετρα).

Πόσο μεγάλο χρονικό διάστημα χρειάζεται για να φτάσετε από Μπορντό σε Anzio;

Ο χρόνος ταξιδιού από Μπορντό έως Anzio διαρκεί περίπου 22 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Μπορντό έως Anzio;

Για να φτάσετε από Μπορντό στο Anzio ετοιμαστείτε να πληρώσετε περίπου USD 218.79 για το εισιτήριό σας.

Πόσα ταξίδια την ημέρα από Μπορντό έως Anzio;

  • 1 από πτηση από Μπορντό έως Anzio ξεκινώντας από 11:15 Bordeaux Merignac Airport έως 11:15 Bordeaux Merignac Airport

Συμβουλές για ταξίδια από Μπορντό έως Anzio

Ενώ το πτηση είναι η μόνη επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή, αυτές οι απλές συμβουλές και συστάσεις θα σας βοηθήσουν να βελτιώσετε την ταξιδιωτική σας εμπειρία.

Πολλοί ταξιδιώτες παίρνουν πτηση από Μπορντό έως Anzio;

Μέχρι τώρα, 583 έκαναν κράτηση πτηση εισιτηρίων από Μπορντό έως Anzio μέσω της υπηρεσίας μας. Μπορείτε να ελέγξετε τις κριτικές παραπάνω.

Μεταφορές από Μπορντό σε Anzio

  • Πτήσεις
    $ 218.99
  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο

Πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από Μπορντό προς Anzio

Φθηνότερη μεταφορά219 $
Γρηγορότερη μεταφορά21ώ 10λεπτά
Νωρίτερη αναχώρηση11:15 AM
Τελευταία αναχώρηση11:15 AM
Αναχωρήσεις ανά ημέρα1
Απόσταση17993 χιλιόμετρα
Μεταφορικές ΕταιρείεςVolotea