Bertioga έως Lian

Bertioga έως Lian

Bertioga
Lian
Τρί 27 Οκτ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Πώς να μεταβείτε από Bertioga σε Lian;

Όταν θέλετε να μεταβείτε από Bertioga σε Lian, οι επιλογές σας είναι περιορισμένες. Υπάρχει μόνο μία επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή:

  • πτηση

Πόσο απέχει Bertioga από Lian;

Η χερσαία απόσταση από Bertioga έως Lian είναι 11165 μίλια (17964 χιλιόμετρα).
Η απόσταση πτήσης είναι 11165 μίλια (17964 χιλιόμετρα).

Πόσο μεγάλο χρονικό διάστημα χρειάζεται για να φτάσετε από Bertioga σε Lian;

Ο χρόνος ταξιδιού από Bertioga έως Lian διαρκεί περίπου 31 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Bertioga έως Lian;

Για να φτάσετε από Bertioga στο Lian ετοιμαστείτε να πληρώσετε περίπου USD 1,272.64 για το εισιτήριό σας.

Πόσα ταξίδια την ημέρα από Bertioga έως Lian;

  • 2 από πτηση από Bertioga έως Lian ξεκινώντας από 04:05 Sao Paulo Guarulhos Airport έως 22:15 Sao Paulo Guarulhos Airport

Συμβουλές για ταξίδια από Bertioga έως Lian

Ενώ το πτηση είναι η μόνη επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή, αυτές οι απλές συμβουλές και συστάσεις θα σας βοηθήσουν να βελτιώσετε την ταξιδιωτική σας εμπειρία.

Πολλοί ταξιδιώτες παίρνουν πτηση από Bertioga έως Lian;

Μέχρι τώρα, 542 έκαναν κράτηση πτηση εισιτηρίων από Bertioga έως Lian μέσω της υπηρεσίας μας. Μπορείτε να ελέγξετε τις κριτικές παραπάνω.

Μεταφορές από Bertioga σε Lian

  • Πτήσεις
    $ 1,272.66
  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο

Πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από Bertioga προς Lian

Φθηνότερη μεταφορά1.273 $
Γρηγορότερη μεταφορά21ώ 8λεπτά
Νωρίτερη αναχώρηση4:05 AM
Τελευταία αναχώρηση10:15 PM
Αναχωρήσεις ανά ημέρα2
Απόσταση17964 χιλιόμετρα
Μεταφορικές ΕταιρείεςTurkish Airlines, United Airlines