Μπατάνγκας έως Colon

Μπατάνγκας έως Colon

Μπατάνγκας
Colon
Τρί 27 Οκτ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Πώς να μεταβείτε από Μπατάνγκας σε Colon;

Όταν θέλετε να μεταβείτε από Μπατάνγκας σε Colon, οι επιλογές σας είναι περιορισμένες. Υπάρχει μόνο μία επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή:

  • πτηση

Πόσο απέχει Μπατάνγκας από Colon;

Η χερσαία απόσταση από Μπατάνγκας έως Colon είναι 10434 μίλια (16788 χιλιόμετρα).
Η απόσταση πτήσης είναι 10434 μίλια (16788 χιλιόμετρα).

Πόσο μεγάλο χρονικό διάστημα χρειάζεται για να φτάσετε από Μπατάνγκας σε Colon;

Ο χρόνος ταξιδιού από Μπατάνγκας έως Colon διαρκεί περίπου 71 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Μπατάνγκας έως Colon;

Για να φτάσετε από Μπατάνγκας στο Colon ετοιμαστείτε να πληρώσετε περίπου USD 2,009.10 για το εισιτήριό σας.

Πόσα ταξίδια την ημέρα από Μπατάνγκας έως Colon;

  • 64 από πτηση από Μπατάνγκας έως Colon ξεκινώντας από 06:45 Manila Airport έως 23:50 Manila Airport

Συμβουλές για ταξίδια από Μπατάνγκας έως Colon

Ενώ το πτηση είναι η μόνη επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή, αυτές οι απλές συμβουλές και συστάσεις θα σας βοηθήσουν να βελτιώσετε την ταξιδιωτική σας εμπειρία.

Πολλοί ταξιδιώτες παίρνουν πτηση από Μπατάνγκας έως Colon;

Μέχρι τώρα, 553 έκαναν κράτηση πτηση εισιτηρίων από Μπατάνγκας έως Colon μέσω της υπηρεσίας μας. Μπορείτε να ελέγξετε τις κριτικές παραπάνω.

Μεταφορές από Μπατάνγκας σε Colon

  • Πτήσεις
    $ 2,009.10
  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο

Πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από Μπατάνγκας προς Colon

Φθηνότερη μεταφορά2.010 $
Γρηγορότερη μεταφορά19ώ 45λεπτά
Νωρίτερη αναχώρηση6:45 午前
Τελευταία αναχώρηση11:50 午後
Αναχωρήσεις ανά ημέρα64
Απόσταση16788 χιλιόμετρα
Μεταφορικές ΕταιρείεςAir France, Asiana Airlines, Cathay Pacific, China Southern Airlines, Copa Airlines, Etihad Airways, Eva Air, KLM, Philippine Airlines, Singapore Airlines, United Airlines