Bale έως Buje

Bale έως Buje

Bale
Buje
Σάβ 24 Οκτ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Πώς να μεταβείτε από Bale σε Buje;

Όταν θέλετε να μεταβείτε από Bale σε Buje, οι επιλογές σας είναι περιορισμένες. Υπάρχει μόνο μία επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή:

  • Ταξί

Πόσο απέχει Bale από Buje;

Η χερσαία απόσταση από Bale έως Buje είναι 31 μίλια (49 χιλιόμετρα).
Η απόσταση πτήσης είναι 31 μίλια (49 χιλιόμετρα).

Πόσο μεγάλο χρονικό διάστημα χρειάζεται για να φτάσετε από Bale σε Buje;

Ο χρόνος ταξιδιού από Bale έως Buje διαρκεί περίπου 1 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Bale έως Buje;

Για να φτάσετε από Bale στο Buje ετοιμαστείτε να πληρώσετε περίπου USD 161.87 για το εισιτήριό σας.

Πόσα ταξίδια την ημέρα από Bale έως Buje;

Το ταξί είναι πάντα μια ελκυστική επιλογή, καθώς μπορείτε να κάνετε κράτηση ταξί για να σας μεταφέρει από Bale σε Buje οποιαδήποτε στιγμή της ημέρας.

Συμβουλές για ταξίδια από Bale έως Buje

Ενώ το Ταξί είναι η μόνη επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή, αυτές οι απλές συμβουλές και συστάσεις θα σας βοηθήσουν να βελτιώσετε την ταξιδιωτική σας εμπειρία.

Ταξί

Πράγματα που πρέπει να θυμάστε πριν κάνετε κράτηση ταξί:

  • Για να αποφύγετε παρεξηγήσεις, βεβαιωθείτε ότι έχετε υποδείξει τα σωστά σημεία παραλαβής και παράδοσης.
  • Εάν κάνετε παράκαμψη ή στάση κατά τη διάρκεια του ταξιδιού σας, ενημερώστε την εταιρεία ταξί σας εκ των προτέρων. Η τιμή της διαδρομής μπορεί να επηρεαστεί σε αυτήν την περίπτωση.
  • Ενώ ταξιδεύετε με ταξί, είναι καλή ιδέα να ακολουθήσετε τη διαδρομή στους Χάρτες Google ή σε οποιονδήποτε άλλο πλοηγό GPS.

Πολλοί ταξιδιώτες παίρνουν Ταξί από Bale έως Buje;

Μέχρι τώρα, 559 έκαναν κράτηση Ταξί εισιτηρίων από Bale έως Buje μέσω της υπηρεσίας μας. Μπορείτε να ελέγξετε τις κριτικές παραπάνω.

Μεταφορές από Bale σε Buje

  • Ταξί
    $ 161.76
  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πτήσεις δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο

Πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από Bale προς Buje

Φθηνότερη μεταφορά162 $
Γρηγορότερη μεταφορά58λεπτά
Νωρίτερη αναχώρηση12:00 오전
Τελευταία αναχώρηση12:00 오전
Αναχωρήσεις ανά ημέρα4
Απόσταση49 χιλιόμετρα
Μεταφορικές Εταιρείες