Bakar έως Leonberg

Bakar έως Leonberg

Bakar
Leonberg
Τρί 27 Οκτ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

Πώς να μεταβείτε από Bakar σε Leonberg;

Όταν θέλετε να μεταβείτε από Bakar σε Leonberg, οι επιλογές σας είναι περιορισμένες. Υπάρχει μόνο μία επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή:

  • πτηση

Πόσο απέχει Bakar από Leonberg;

Η χερσαία απόσταση από Bakar έως Leonberg είναι 661 μίλια (1063 χιλιόμετρα).
Η απόσταση πτήσης είναι 661 μίλια (1063 χιλιόμετρα).

Πόσο μεγάλο χρονικό διάστημα χρειάζεται για να φτάσετε από Bakar σε Leonberg;

Ο χρόνος ταξιδιού από Bakar έως Leonberg διαρκεί περίπου 2 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Bakar έως Leonberg;

Για να φτάσετε από Bakar στο Leonberg ετοιμαστείτε να πληρώσετε περίπου USD 139.40 για το εισιτήριό σας.

Πόσα ταξίδια την ημέρα από Bakar έως Leonberg;

Οι πτήσεις από Bakar προς Leonberg εκτελούνται 1 ώρες την ημέρα.

Συμβουλές για ταξίδια από Bakar έως Leonberg

Ενώ το πτηση είναι η μόνη επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή, αυτές οι απλές συμβουλές και συστάσεις θα σας βοηθήσουν να βελτιώσετε την ταξιδιωτική σας εμπειρία.

Πτήσεις

Πράγματα που πρέπει να θυμάστε πριν αγοράσετε το αεροπορικό σας εισιτήριο:

  • Συνιστάται να κλείσετε εισιτήριο εκ των προτέρων και να κάνετε check-in online. Με αυτόν τον τρόπο, μπορείτε να εξοικονομήσετε πάνω από 2 ώρες στο αεροδρόμιο και, αν η επιλογή της θέσης σας γίνει με σειρά προτεραιότητας, θα έχετε περισσότερες επιλογές για να διαλέξετε.
  • Η διεκπεραίωση των ελέγχων ασφαλείας μπορεί να διαρκέσει αρκετή ώρα - συνιστάται να φτάσετε στο αεροδρόμιο τουλάχιστον 1,5 ώρα νωρίτερα.

    Πτήσεις που πετούν από Bakar προς Leonberg

    Eurowings.

Πολλοί ταξιδιώτες παίρνουν πτηση από Bakar έως Leonberg;

Μέχρι τώρα, 540 έκαναν κράτηση πτηση εισιτηρίων από Bakar έως Leonberg μέσω της υπηρεσίας μας. Μπορείτε να ελέγξετε τις κριτικές παραπάνω.

Μεταφορές από Bakar σε Leonberg

  • Πτήσεις
    $ 138.91
  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο

Πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από Bakar προς Leonberg

Φθηνότερη μεταφορά139 $
Γρηγορότερη μεταφορά1ώ 15λεπτά
Νωρίτερη αναχώρηση10:55 AM
Τελευταία αναχώρηση10:55 AM
Αναχωρήσεις ανά ημέρα1
Απόσταση1063 χιλιόμετρα
Μεταφορικές ΕταιρείεςEurowings