Apahida έως Μπουστένι

Apahida έως Μπουστένι

Apahida
Μπουστένι
Παρ 23 Οκτ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες
Αναζητούμε τις καλύτερες διαδρομές για εσάς - είστε σχεδόν έτοιμοι!
Ταξινόμηση κατά
Φίλτρα
Ώρα αναχώρησης
Τύπος μεταφοράς
Σταθμός αναχώρησης
Σταθμός άφιξης
Υπηρεσίες Κρατήσεων
Τιμή
Ώρα άφιξης
Χειριστές
 
 
 
 
 

προς Μπουστένι Πρόγραμμα

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Train
Romanian Railways
1η Κατηγορία
09:51
18:59
36,61 $
Train
Romanian Railways
2η Κατηγορία
09:51
18:59
24,30 $
Train
Romanian Railways
2η Κατηγορία
23:19
11:17
30,30 $

Πώς να μεταβείτε από Apahida σε Μπουστένι;

Όταν θέλετε να μεταβείτε από Apahida σε Μπουστένι, οι επιλογές σας είναι περιορισμένες. Υπάρχει μόνο μία επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή:

  • Τρένο

Πόσο απέχει Apahida από Μπουστένι;

Η χερσαία απόσταση από Apahida έως Μπουστένι είναι 273 μίλια (438 χιλιόμετρα).
Η απόσταση πτήσης είναι 273 μίλια (438 χιλιόμετρα).

Πόσο μεγάλο χρονικό διάστημα χρειάζεται για να φτάσετε από Apahida σε Μπουστένι;

Ο χρόνος ταξιδιού από Apahida έως Μπουστένι διαρκεί περίπου 10 ώρες.

Πόσο κοστίζει για να φτάσετε από Apahida έως Μπουστένι;

Για να φτάσετε από Apahida στο Μπουστένι ετοιμαστείτε να πληρώσετε περίπου USD 25.36 για το εισιτήριό σας.

Πόσα ταξίδια την ημέρα από Apahida έως Μπουστένι;

Τα τρένα εκτελούνται πάντα με καθορισμένο πρόγραμμα - υπάρχουν 7 αναχωρήσεις την ημέρα.

Συμβουλές για ταξίδια από Apahida έως Μπουστένι

Ενώ το Τρένο είναι η μόνη επιλογή που προσφέρουμε για αυτήν τη διαδρομή, αυτές οι απλές συμβουλές και συστάσεις θα σας βοηθήσουν να βελτιώσετε την ταξιδιωτική σας εμπειρία.

Tρένα

Πράγματα που πρέπει να θυμάστε πριν αγοράσετε το εισιτήριο τρένου σας:

  • Εξετάστε τα πάντα προσεκτικά κατά την επιλογή της κατηγορίας του ταξιδιού σας με το τρένο.
  • Στις περισσότερες περιπτώσεις, η δεύτερη θέση είναι αρκετά άνετη - διαθέτει 2 ή 4 κουκέτες σε κάθε διαμέρισμα και συχνά είναι κλιματιζόμενη.
  • Εάν είστε θέλετε μια premium εμπειρία, επιλέξτε ένα εισιτήριο πρώτης θέσης. Η τιμή των εισιτηρίων πρώτης θέσης μπορεί να περιλαμβάνει Wi-Fi και μια επιλογή από σνακ και ποτά.

Πολλοί ταξιδιώτες παίρνουν Τρένο από Apahida έως Μπουστένι;

Μέχρι τώρα, 584 έκαναν κράτηση Τρένο εισιτηρίων από Apahida έως Μπουστένι μέσω της υπηρεσίας μας. Μπορείτε να ελέγξετε τις κριτικές παραπάνω.

Μεταφορές από Apahida σε Μπουστένι

  • Τρένα δεν είναι διαθέσιμο
  • Λεωφορεία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πλοία δεν είναι διαθέσιμο
  • Πτήσεις δεν είναι διαθέσιμο
  • Ταξί δεν είναι διαθέσιμο
  • Βανάκια δεν είναι διαθέσιμο