Vertrekpunt | Bestemming | Vertrek | Aankomst |
Huamark | Lat Krabang | 07:15 | 07:27 |
Huamark | Talad Nam 4 Pak | 07:15 | 09:24 |
Huamark | Ban Plu Ta Luang | 07:15 | 09:50 |
Huamark | Pattaya | 07:15 | 09:13 |
Huamark | Siracha Junction | 07:15 | 08:54 |
Huamark | Chonburi | 07:15 | 08:36 |
Huamark | Hua Takhe | 07:15 | 07:32 |
Huamark | Hua Lamphong | 18:26 | 18:55 |
Huamark | Khlong Tan | 18:26 | 18:32 |
Huamark | Makkasan | 18:26 | 18:38 |
Type | Naam | km |
van | Jamiul Izhar Mosque Hua Mak | 0.6 |
van | PT LPG Motorway | 0.9 |
van | Bangchak Rama 9 | 1.3 |
van | The Nine Center Rama 9 Hua Mak | 1.7 |
train | Sukhumvit 71 | 4.4 |