Central Luzon – Naha

Central Luzon – Naha

Central Luzon
Naha
pon, 28. ruj
+ Dodaj povratak
2 putnika
Tražimo najbolje rute za vas – skoro smo gotovi!
Poredaj prema
Filtri
Vrijeme polaska
Vrsta prijevoza
Polazište
Odredište
Mogućnosti rezervacije
Cijena
Vrijeme dolaska
Prijevoznici
 
 
 
 
 

Kako doći od Central Luzon do Naha?

Kada želite stići od Central Luzon do Naha, vaši izbori su ograničeni. Postoji samo jedna opcija koju nudimo za ovu rutu:

  • Let

Koliko je udaljen Central Luzon od Naha?

Kopnena udaljenost od Central Luzon do Naha je 6516 milja (10484 km).
Zračna udaljenost je 6516 milja (10484 km).

Koliko je potrebno da se stigne od Central Luzon do Naha?

Vrijeme putovanja od Central Luzon do Naha traje otprilike 13 sati.

Koliko košta put od Central Luzon do Naha?

Da biste stigli od Central Luzon do Naha pripremite se izdvojiti oko USD 180.51 za svoju kartu.

Koliko putovanja dnevno ima od Central Luzon do Naha?

  • 1 s Let od Central Luzon do Naha počevši od 21:10 Manila Airport do 21:10 Manila Airport

Korisni savjeti za putovanje od Central Luzon do Naha

Iako je let jedina opcija koju nudimo za ovu rutu, ovi jednostavni savjeti i preporuke pomoći će poboljšati vaše iskustvo putovanja.

Uzima li puno putnika let od Central Luzon do Naha?

Do sada je 506 rezerviralo let karte od Central Luzon do Naha putem naše usluge. Recenzije možete pogledati iznad.

Prijevoz na relaciji Central Luzon – Naha

  • Letovi
    $ 180.51
  • Vlakovi nisu dostupni
  • Autobusi nisu dostupni
  • Trajekti nisu dostupni
  • Taksiji nisu dostupni
  • Kombiji nisu dostupni

Činjenice o prijevozu na relaciji Central Luzon – Naha

Najjeftiniji prijevoz181 USD
Najbrži prijevoz12h 20m
Najraniji polazak9:10 晚上
Najkasniji polazak9:10 晚上
Broj dnevnih polazaka1
Udaljenost10484 kilometara
PrijevozniciHK Express