Benoni – Abu Dhabi

Benoni – Abu Dhabi

Benoni
Abu Dhabi
čet, 22. lis
+ Dodaj povratak
2 putnika
Tražimo najbolje rute za vas – skoro smo gotovi!
Poredaj prema
Filtri
Vrijeme polaska
Vrsta prijevoza
Polazište
Odredište
Mogućnosti rezervacije
Cijena
Vrijeme dolaska
Prijevoznici
 
 
 
 
 

Kako doći od Benoni do Abu Dhabi?

Kada želite stići od Benoni do Abu Dhabi, vaši izbori su ograničeni. Postoji samo jedna opcija koju nudimo za ovu rutu:

  • Let

Koliko je udaljen Benoni od Abu Dhabi?

Kopnena udaljenost od Benoni do Abu Dhabi je 6905 milja (11110 km).
Zračna udaljenost je 3938 milja (6336 km).

Koliko je potrebno da se stigne od Benoni do Abu Dhabi?

Vrijeme putovanja od Benoni do Abu Dhabi traje otprilike 30 sati.

Koliko košta put od Benoni do Abu Dhabi?

Da biste stigli od Benoni do Abu Dhabi pripremite se izdvojiti oko USD 403.21 za svoju kartu.

Koliko putovanja dnevno ima od Benoni do Abu Dhabi?

Letovi od Benoni do Abu Dhabi se obavljaju 1 puta dnevno.

Korisni savjeti za putovanje od Benoni do Abu Dhabi

Iako je let jedina opcija koju nudimo za ovu rutu, ovi jednostavni savjeti i preporuke pomoći će poboljšati vaše iskustvo putovanja.

Letovi

Stvari koje treba zapamtiti prije kupnje zrakoplovne karte:

  • Preporučuje se rezervirati kartu unaprijed i prijaviti se putem interneta. Na ovaj način možete uštedjeti više od 2 sata u zračnoj luci, a ako je vaš odabir sjedala po principu tko prvi dođe, imat ćete više mogućnosti za odabir.
  • Prolazak sigurnosnih provjera može potrajati - preporučuje se doći do zračne luke najmanje 1,5 sat unaprijed.

Zračne tvrtke koje lete od Benoni do Abu Dhabi

Qatar Airways.

Uzima li puno putnika let od Benoni do Abu Dhabi?

Do sada je 592 rezerviralo let karte od Benoni do Abu Dhabi putem naše usluge. Recenzije možete pogledati iznad.

Prijevoz na relaciji Benoni – Abu Dhabi

  • Vlakovi nisu dostupni
  • Autobusi nisu dostupni
  • Trajekti nisu dostupni
  • Letovi nisu dostupni
  • Taksiji nisu dostupni
  • Kombiji nisu dostupni