West Java
Indramayu
do 24 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers

Cortina Express

4.7
23 recensies van klanten
  • Over
  • Populaire Routes
  • Stations
  • Recensies
  • Rooster en Dienstregeling

Over Cortina Express

Bussen zijn het meest betaalbare vervoermiddel met een groot aantal terminals in het hele land en handige dienstregelingen om je te helpen je reis te plannen. De bus is een handige optie zowel voor degenen die reizen met een beperkt budget als degenen die niet willen inleveren op comfort. Cortina Express biedt busdiensten die je online kunt reserveren. Voordat je je ticket boekt, lees je de beoordelingen van andere reizigers om de optie die het best bij je past te kiezen.

Wat zijn de belangrijkste stations van Cortina Express?

Cortina Express rijdt met bussen van en naar de volgende terminals:

  • Cortina d Ampezzo Piazza Roma
  • San Vito Centro
  • Cortina Ampezzo Rifugio Ospitale
  • Venice Marco Polo Airport Shuttle Parking
  • Valle di Cadore
  • Cortina Ampezzo Bivio Ospedale Codivilla
  • Dobbiaco Via Stazione
  • Dobbiaco Lago di Dobbiaco
  • Venice Mestre Train Station
  • Cortina Ampezzo Podestagno
  • Dobbiaco Dobbiaco Autostazione
  • Dobbiaco Dobbiaco Via Alemagna
  • Peaio
  • San Candido Mantinger Str
  • Borca di Cadore
  • Roma Square Bushalte
  • Marco Polo Luchthaven Vce
  • Treviso Silea Bushalte
  • Cortina d Ampezzo
  • Marco Polo Luchthaven P7
  • Lido di Jesolo
  • Vodo di Cadore
  • Tai di Cadore
  • Venas di Cadore
  • Longarone Via Alemagna
  • San Cassiano
  • Fiames
  • Badia Landesstrasse
  • Cortina d Ampezzo Strada Regionale 48 delle Dolomiti
  • Cortina d Ampezzo SR 48
  • Cortina d Ampezzo Passo Falzarego Bus Stop
  • Cortina d Ampezzo Passo Falzarego Grill Restaurant
  • Cortina d Ampezzo SP 24
  • Cortina d Ampezzo Passo Falzarego
  • Cortina d Ampezzo SR48
  • Colfosco Str Pecei
  • Longarone Via Campelli
  • La Villa SS244
  • Pocol Strada Regionale 48 delle Dolomiti
  • San Cassiano LS37
  • Cortina Ampezzo Carbonin
  • Dobbiaco Lago di Landro
  • Dobbiaco Punto Panoramico Tre Cime
  • Innichen Via Stazione
  • Ponte nelle Alpi Via Cima I Pr
  • Cortina d Ampezzo Via Dello Stadio
  • Longarone SP251
  • La Stanga Trattoria
  • M s Bar Fant
  • Belluno FS Bus Station
  • Belluno SS50
  • Cortina d Ampezzo Via dei Campi Schools
  • Sedico SS50
  • Fortogna Strada Statale 51 di Alemagna
  • Fusine SP251
  • Peron Via Peron
  • Fae Via Fae
  • Lozzo di Cadore Via Roma
  • Castello Lavazzo Strada Statale 51 di Alemagna
  • Lentiai Via dei Martiri
  • Limana Via Roma
  • La Secca Strada Statale 51 di Alemagna
  • Mel Via Tempietto
  • Ospitale di Cadore Via Alemagna
  • Orzes Via Iginio D Inca
  • Ponte nelle Alpi Polpet SS50
  • Ponte Nelle Alpi Polpet Strada Statale 51 di Alemagna
  • Pescul Via Pescul
  • Selva di Cadore Via IV Novembre
  • Santa Giustina Via Feltre
  • Igne Via Igne
  • Trichiana Piazza Toni Merlin
  • Val di Zoldo SP251
  • Mareson Pecol Via Pecol
  • Calalzo di Cadore Via Stazione
  • Sedico SS50
  • Forno di Zoldo SP251
  • Visome Via Visome
  • Colle Santa Lucia Passo di Giau
  • Val di Zoldo SP251

Wat zijn de populairste routes van Cortina Express?

De populairste bestemmingen van Cortina Express zijn:

Welke busklassen en prijzen biedt Cortina Express?

De prijs van je busreis hangt af van zowel de bestemming als de klasse van je ticket. We willen je erop wijzen dat niet alle ticketklassen beschikbaar zijn op bepaalde routes, maar voor langere reizen is er bijna altijd een goede keuze beschikbaar. Kies voor een slaapbus voor de meest comfortabele reis met overnachting. Slaapbussen zijn meestal uitgerust met ligplaatsen of zachte stoelen met verstelbare rugleuning, hebben een toilet aan boord en je ticket kan ook andere extra's bevatten zoals snacks of zelfs een lunch of avondmaaltijd. Een nachtbus nemen is ook een goed idee als je wilt besparen op je hotelkamer. Overdag is een expresbus vaak het voordeligst, omdat deze minder vaak stopt dan een gewone of standaardklasse bus. Dit betekent dat je sneller op je bestemming aankomt. Op sommige routes kan het van cruciaal belang zijn om de juiste klasse te kiezen, want een gewone of tweede klas bus kan bijvoorbeeld 6 uur nodig hebben om de afstand af te leggen, daar waar een eerste klas of expresbus in twee uur je bestemming bereikt!

Voor en nadelen van reizen met de bus

De voordelen van reizen met de bus

  • Bussen hebben meestal het breedste netwerk van bestemmingen. Ze reizen naar plaatsen waar je met het vliegtuig of zelfs met de trein niet kunt komen.
  • Reizen met de bus is gemakkelijk, want je hoeft niet lang van tevoren in de busterminal te zijn, en het inchecken is meestal een zeer snelle formaliteit in tegenstelling tot reizen met het vliegtuig.
  • Buskaartjes zijn zeer betaalbaar. Ja, er zijn dure eerste klas of VIP-opties, maar als je slechts een beperkt budget hebt, is de bus je beste keuze.
  • Tegelijkertijd zijn er verschillende klassen van dienstverlening voor elk budget. Als je op zoek bent naar een hoger niveau van comfort, dan heb je hiervoor de keuze.

De nadelen van reizen met de bus

  • Bepaalde busterminals kunnen zich buiten het stadscentrum in de buitenwijken bevinden. Dat betekent dat je rekening moet houden met extra tijd en geld om naar deze busterminals te reizen. Op bepaalde bestemmingen kan je dit meer geld kosten dan je zou verwachten, omdat slechts een beperkt aantal vervoersmaatschappijen de route mag bedienen en de prijzen kunnen zijn opgedreven.
  • Tijdens drukke weekenden of in het hoogseizoen kunnen bussen die sommige toeristische bestemmingen verzorgen, volgeboekt zijn en moet je van tevoren reserveren.
  • Hoewel bussen niet zo afhankelijk zijn van het weer als veerboten, kunnen busreizen ook worden vertraagd of geannuleerd als gevolg van slecht weer of wegomstandigheden. Houd hier rekening mee als je tijdens bepaalde seizoenen of naar bepaalde bestemmingen reist.
Lees meer

Cortina Express Populaire Routes

Van Venetië naar Dobbiaco Toblach
14:00
Van Longarone naar Masare
08:25, 12:42
Van Cortina dAmpezzo naar Venetië Luchthaven
08:40, 08:42, 08:53, 09:30, 10:36, 11:30, 14:48, 15:03, 16:30
Van Veneto naar Caprile
08:25
Van Veneto naar Treviso
09:50, 11:50, 16:50
Van Innichen San Candido naar San Vito di Cadore
08:00, 08:02
Van Auronzo di Cadore naar Innichen San Candido
17:25, 17:27, 17:30
Van Borca di Cadore naar Venetië
09:50, 11:50, 16:44, 16:50
Van Cortina dAmpezzo naar Treviso
08:40, 08:42, 08:53, 09:30, 11:30, 14:48, 16:30
Van Veneto naar Cortina dAmpezzo
08:25, 08:48, 12:30, 12:50, 12:55, 13:00, 13:05, 13:07, 13:10, 15:30, 15:50, 15:55, 16:00, 16:05, 16:07, 16:10, 17:12, 18:30, 18:50, 18:55, 19:00, 19:05, 19:07, 19:10
Van Venetië Luchthaven naar Auronzo di Cadore
14:15, 14:20
Van Longarone naar San Dona di Piave
06:47, 06:56, 06:58, 07:03
Van Longarone naar Borca di Cadore
08:25, 12:30, 12:42, 15:30, 18:30
Van Venetië Luchthaven naar Cortina dAmpezzo
11:20, 14:15, 14:20, 17:20
Van Dobbiaco Toblach naar Venetië Luchthaven
08:10, 08:15, 08:16, 08:19
Van Veneto naar Venetië
08:48, 09:50, 09:53, 09:55, 10:00, 10:05, 10:10, 10:30, 11:50, 11:53, 11:55, 12:00, 12:05, 12:10, 12:30, 16:50, 16:53, 16:55, 17:00, 17:05, 17:10, 17:30
Van Venetië Luchthaven naar San Vito di Cadore
11:20, 14:20, 17:20
Van Venetië naar Auronzo di Cadore
14:00
Van Veneto naar Borca di Cadore
08:25, 12:42, 12:50, 12:55, 13:00, 13:05, 13:07, 15:50, 15:55, 16:00, 16:05, 16:07, 18:50, 18:55, 19:00, 19:05, 19:07
Van Borca di Cadore naar Veneto
09:50, 11:50, 14:44, 16:10, 16:44, 16:50
Van Longarone naar Veneto
12:30, 15:30, 18:30
Van Auronzo di Cadore naar Cortina dAmpezzo
08:27, 08:28, 08:30
Van San Vito di Cadore naar Cortina dAmpezzo
13:15, 16:15, 19:15
Van Lido di Jesolo naar Cima i Pra
17:05
Van Treviso naar Cortina dAmpezzo
11:37, 14:37, 17:37
Van Treviso naar San Vito di Cadore
14:37, 17:37
Van San Vito di Cadore naar Borca di Cadore
09:45, 11:45, 16:45
Van Borca di Cadore naar Dobbiaco Toblach
16:10
Van Venetië Luchthaven naar Longarone
11:20, 14:20, 17:20
Van Treviso naar Veneto
11:37, 14:37, 17:37

Cortina Express Schema en Dienstregeling

KlasseVertrekstationAankomststationVertrekAankomstReistijd
Standaard ACCortina d Ampezzo Piazza RomaVenice Marco Polo Airport Shuttle Parking16:3018:452h 15m
Standaard ACCortina d Ampezzo Piazza RomaVenice Marco Polo Airport Shuttle Parking11:3013:452h 15m
Standaard ACCortina d Ampezzo Piazza RomaVenice Marco Polo Airport Shuttle Parking09:3011:452h 15m
Standaard ACCortina d Ampezzo Piazza RomaVenice Mestre Train Station16:3019:002h 30m
Standaard ACCortina d Ampezzo Piazza RomaVenice Mestre Train Station11:3014:002h 30m
Standaard ACCortina d Ampezzo Piazza RomaVenice Mestre Train Station09:3012:002h 30m
Standaard ACVenice Mestre Train StationCortina d Ampezzo Piazza Roma17:0019:302h 30m
Standaard ACVenice Mestre Train StationCortina d Ampezzo Piazza Roma14:0016:302h 30m
Standaard ACVenice Mestre Train StationCortina d Ampezzo Piazza Roma11:0013:302h 30m
Standaard ACCortina d Ampezzo Piazza RomaSan Vito Centro16:3016:450h 15m
Standaard ACCortina d Ampezzo Piazza RomaSan Vito Centro11:3011:450h 15m
Standaard ACCortina d Ampezzo Piazza RomaSan Vito Centro09:3009:450h 15m
Standaard ACVenice Mestre Train StationDobbiaco Dobbiaco Via Alemagna14:0017:383h 38m
Standaard ACVenice Mestre Train StationSan Vito Centro17:0019:152h 15m
Standaard ACVenice Mestre Train StationSan Vito Centro14:0016:152h 15m
Standaard ACVenice Mestre Train StationSan Vito Centro11:0013:152h 15m
Standaard ACValle di CadoreVenice Mestre Train Station17:0519:001h 55m
Standaard ACValle di CadoreVenice Mestre Train Station12:0514:001h 55m
Standaard ACValle di CadoreVenice Mestre Train Station10:0512:001h 55m
Standaard ACCortina d Ampezzo Piazza RomaDobbiaco Via Stazione17:0017:400h 40m
Standaard ACCortina Ampezzo Rifugio OspitaleDobbiaco Lago di Dobbiaco17:1817:350h 17m
Standaard ACCortina Ampezzo Rifugio OspitaleDobbiaco Dobbiaco Via Alemagna17:1817:380h 20m
Standaard ACCortina Ampezzo Rifugio OspitaleDobbiaco Dobbiaco Autostazione17:1817:450h 27m
Standaard ACCortina Ampezzo Rifugio OspitaleDobbiaco Via Stazione17:1817:400h 22m
Standaard ACCortina Ampezzo PodestagnoDobbiaco Lago di Dobbiaco17:1617:350h 19m
Standaard ACCortina Ampezzo PodestagnoDobbiaco Dobbiaco Via Alemagna17:1617:380h 22m
Standaard ACCortina Ampezzo PodestagnoDobbiaco Dobbiaco Autostazione17:1617:450h 29m
Standaard ACCortina Ampezzo PodestagnoDobbiaco Via Stazione17:1617:400h 24m
Standaard ACCortina Ampezzo Bivio Ospedale CodivillaDobbiaco Lago di Dobbiaco17:0817:350h 27m
Standaard ACCortina Ampezzo Bivio Ospedale CodivillaDobbiaco Dobbiaco Via Alemagna17:0817:380h 30m

Cortina Express Stations

Sedico SS50Fortogna Strada Statale 51 di AlemagnaSan Cassiano LS37Cortina d Ampezzo SP 24San CassianoLa Secca Strada Statale 51 di AlemagnaIgne Via IgneCortina d Ampezzo Piazza RomaPeaioBelluno SS50Selva di Cadore Via IV NovembreDobbiaco Lago di LandroVenas di CadoreBadia LandesstrassePescul Via PesculSan Candido Mantinger StrBorca di CadoreCortina d Ampezzo Passo Falzarego Grill RestaurantSan Vito CentroLentiai Via dei MartiriRoma Square BushalteFiamesCortina Ampezzo Rifugio OspitaleCortina Ampezzo CarboninVenice Marco Polo Airport Shuttle ParkingValle di CadoreCortina d Ampezzo Via Dello StadioMarco Polo Luchthaven VcePocol Strada Regionale 48 delle DolomitiVal di Zoldo SP251Fae Via FaePonte nelle Alpi Via Cima I PrCortina Ampezzo Bivio Ospedale CodivillaBelluno FS Bus StationColle Santa Lucia Passo di GiauLa Villa SS244Cortina d Ampezzo Via dei Campi SchoolsCortina d Ampezzo SR48Ponte Nelle Alpi Polpet Strada Statale 51 di AlemagnaCortina d Ampezzo Strada Regionale 48 delle DolomitiForno di Zoldo SP251Mel Via TempiettoLozzo di Cadore Via RomaSedico SS50Innichen Via StazioneTreviso Silea BushalteTrichiana Piazza Toni MerlinOrzes Via Iginio D IncaFusine SP251Ospitale di Cadore Via AlemagnaDobbiaco Punto Panoramico Tre CimeCortina d Ampezzo Passo FalzaregoColfosco Str PeceiDobbiaco Via StazioneLa Stanga TrattoriaVal di Zoldo SP251Cortina d AmpezzoMarco Polo Luchthaven P7Ponte nelle Alpi Polpet SS50Dobbiaco Lago di DobbiacoCortina d Ampezzo Passo Falzarego Bus StopLido di JesoloLongarone Via AlemagnaLimana Via RomaVenice Mestre Train StationMareson Pecol Via PecolCastello Lavazzo Strada Statale 51 di AlemagnaLongarone SP251Visome Via VisomeM s Bar FantSanta Giustina Via FeltreCortina Ampezzo PodestagnoLongarone Via CampelliDobbiaco Dobbiaco AutostazionePeron Via PeronCalalzo di Cadore Via StazioneDobbiaco Dobbiaco Via AlemagnaCortina d Ampezzo SR 48Vodo di CadoreTai di Cadore

Cortina Express Bedrijfsbeoordelingen

A
Nice driver and quick, scenic trip. Bus might be a few minutes late but still arrived to the destination on time.
Bus Standaard AC, Cortina Express, 25 feb 2024
A
Our second time of using Cortina Express. Excellent service- on time, polite and efficient driver, clean and comfortable coach.
Bus Standaard AC, Cortina Express, 8 feb 2024
R
Very easy way to access Cortina from Marco Polo airport. could be easier to locate bus stop but one u know where it is thats fine.
Bus Standaard AC, Cortina Express, 19 feb 2023
S
Really enjoyed a very comfortable journey. Very comfortable journey.
Bus Standaard AC, Cortina Express, 4 feb 2023
S
Comfortable. The bus was clean, new, quiet and very comfortable. WiFi quit working halfway through the trip. Frustrating.
Bus Standaard AC, Cortina Express, 14 dec 2022
J
Excellent. Journey both ways was on time and very comfortable.
Bus Standaard AC, Cortina Express, 4 nov 2022
A
Bus to cortina. Excellent driver and scenic drive. Bus is very comfortable. Bus is not easy to find. It was not near a hotel as the directions said. It is a long bus ride with the toiler not available.
Bus Standaard AC, Cortina Express, 12 jan 2020
C
Our bus departed around 5pm, and we had got on the bus early to avoid the late crowds.but. The drivers were nice. Our ticket didn't had seat number reserved, but others had which made the seating arrangement very messy, as the early on board passengers without reserved seat number had to have up their seat, and moved to another free seat. Felt very odd and unpleasant. By the way, it will be very helpful for tourists if the driver can speak a bit of English.
Bus Standaard AC, Cortina Express, 19 jun 2019
Y
Bus Standaard AC, Cortina Express, 22 jul 2026
Y K
Bus Standaard AC, Cortina Express, 14 mrt 2026
Y K
Bus Standaard AC, Cortina Express, 13 mrt 2026
K T
Bus Standaard AC, Cortina Express, 8 mrt 2026
Bus Standaard AC, Cortina Express, 7 sep 2025
Bus Standaard AC, Cortina Express, 19 jul 2025
M K
Bus Standaard AC, Cortina Express, 15 jul 2025
A
Bus Standaard AC, Cortina Express, 13 sep 2022
4.7
23 recensies van klanten
5
74%
4
26%
3
0%
2
0%
1
0%
100% van de 23 reizigers was vermoedelijk tevreden over Cortina Express, aangezien zij een positieve beoordeling hebben achtergelaten of geen beoordeling hebben gegeven.