Medea
Setif
vr 23 okt
+ Retour toevoegen
2 reizigers

Asian Bus

0.0
0 recensies van klanten
  • Over
  • Populaire Routes
  • Stations
  • Rooster en Dienstregeling

Over Asian Bus

Bussen zijn het meest betaalbare vervoermiddel met een groot aantal terminals in het hele land en handige dienstregelingen om je te helpen je reis te plannen. De bus is een handige optie zowel voor degenen die reizen met een beperkt budget als degenen die niet willen inleveren op comfort. Asian Bus biedt busdiensten die je online kunt reserveren. Voordat je je ticket boekt, lees je de beoordelingen van andere reizigers om de optie die het best bij je past te kiezen.

Wat zijn de belangrijkste stations van Asian Bus?

Asian Bus rijdt met bussen van en naar de volgende terminals:

  • Baripada
  • Puri
  • Ranchi
  • Cuttack
  • Hazaribagh
  • Hyderabad
  • Aurangabad
  • Baleshwar
  • Bhadrak
  • Tekkali
  • Vijayawada
  • Durga Soren Chowk
  • Narasannapeta
  • Khordha
  • Berhampur
  • Balasore
  • Bhubaneswar
  • Koraput
  • Palasa
  • Visakhapatnam
  • Eluru
  • Nabarangpur
  • Rayagada
  • Rajahmundry
  • Damanjodi
  • Anakapalle
  • Similiguda
  • Sunki
  • Ichchapuram
  • Sunabeda
  • Gaya
  • Panikoili
  • Jeypore
  • Khammam
  • Jamshedpur
  • Patna
  • Lakshmipur

Wat zijn de populairste routes van Asian Bus?

De populairste bestemmingen van Asian Bus zijn:

Welke busklassen en prijzen biedt Asian Bus?

De prijs van je busreis hangt af van zowel de bestemming als de klasse van je ticket. We willen je erop wijzen dat niet alle ticketklassen beschikbaar zijn op bepaalde routes, maar voor langere reizen is er bijna altijd een goede keuze beschikbaar. Kies voor een slaapbus voor de meest comfortabele reis met overnachting. Slaapbussen zijn meestal uitgerust met ligplaatsen of zachte stoelen met verstelbare rugleuning, hebben een toilet aan boord en je ticket kan ook andere extra's bevatten zoals snacks of zelfs een lunch of avondmaaltijd. Een nachtbus nemen is ook een goed idee als je wilt besparen op je hotelkamer. Overdag is een expresbus vaak het voordeligst, omdat deze minder vaak stopt dan een gewone of standaardklasse bus. Dit betekent dat je sneller op je bestemming aankomt. Op sommige routes kan het van cruciaal belang zijn om de juiste klasse te kiezen, want een gewone of tweede klas bus kan bijvoorbeeld 6 uur nodig hebben om de afstand af te leggen, daar waar een eerste klas of expresbus in twee uur je bestemming bereikt!

Voor en nadelen van reizen met de bus

De voordelen van reizen met de bus

  • Bussen hebben meestal het breedste netwerk van bestemmingen. Ze reizen naar plaatsen waar je met het vliegtuig of zelfs met de trein niet kunt komen.
  • Reizen met de bus is gemakkelijk, want je hoeft niet lang van tevoren in de busterminal te zijn, en het inchecken is meestal een zeer snelle formaliteit in tegenstelling tot reizen met het vliegtuig.
  • Buskaartjes zijn zeer betaalbaar. Ja, er zijn dure eerste klas of VIP-opties, maar als je slechts een beperkt budget hebt, is de bus je beste keuze.
  • Tegelijkertijd zijn er verschillende klassen van dienstverlening voor elk budget. Als je op zoek bent naar een hoger niveau van comfort, dan heb je hiervoor de keuze.

De nadelen van reizen met de bus

  • Bepaalde busterminals kunnen zich buiten het stadscentrum in de buitenwijken bevinden. Dat betekent dat je rekening moet houden met extra tijd en geld om naar deze busterminals te reizen. Op bepaalde bestemmingen kan je dit meer geld kosten dan je zou verwachten, omdat slechts een beperkt aantal vervoersmaatschappijen de route mag bedienen en de prijzen kunnen zijn opgedreven.
  • Tijdens drukke weekenden of in het hoogseizoen kunnen bussen die sommige toeristische bestemmingen verzorgen, volgeboekt zijn en moet je van tevoren reserveren.
  • Hoewel bussen niet zo afhankelijk zijn van het weer als veerboten, kunnen busreizen ook worden vertraagd of geannuleerd als gevolg van slecht weer of wegomstandigheden. Houd hier rekening mee als je tijdens bepaalde seizoenen of naar bepaalde bestemmingen reist.
Lees meer

Asian Bus Populaire Routes

Van Balasore naar Bhubaneswar
03:30
Van Bhubaneswar naar Brahmapur
21:00
Van Visakhapatnam naar Rajahmundry
02:45
Van Balasore naar Puri
03:30
Van Andhra Pradesh naar Brahmapur
06:00
Van Rajahmundry naar Eluru
05:50
Van Haiderabad naar Andhra Pradesh
21:00
Van Baripada naar Ranchi
23:50
Van Cuttack naar Balasore
18:55
Van Orissa naar Ranchi
20:20
Van Cuttack naar Patna
18:55
Van Brahmapur naar Haiderabad
23:30
Van Ranchi naar Gaya
04:05
Van Puri naar Gaya
16:10
Van Gaya naar Puri
17:00
Van Ranchi naar Puri
22:25
Van Bhubaneswar naar Rajahmundry
21:00
Van Visakhapatnam naar Brahmapur
06:00, 21:45
Van Bhubaneswar naar Baripada
18:00
Van Patna naar Ranchi
15:00
Van Haiderabad naar Bhubaneswar
21:00, 21:15, 21:30, 22:00, 22:50
Van Ranchi naar Bhubaneswar
22:25
Van Palasa naar Haiderabad
00:30
Van Gaya naar Bhubaneswar
17:00
Van Palasa naar Bhubaneswar
09:30
Van Patna naar Jamshedpur
15:00
Van Andhra Pradesh naar Rajahmundry
03:50
Van Brahmapur naar Visakhapatnam
23:30, 23:59
Van Visakhapatnam naar Narasannapeta
02:45
Van Visakhapatnam naar Eluru
02:45

Asian Bus Schema en Dienstregeling

KlasseVertrekstationAankomststationVertrekAankomstReistijd
AC SlaaptreinBhubaneswarHyderabad21:0013:4516h 45m
AC SlaaptreinVisakhapatnamPuri21:4506:308h 45m
AC SlaaptreinBhubaneswarVisakhapatnam22:1505:307h 15m
AC SlaaptreinBhubaneswarVisakhapatnam21:0002:455h 45m
AC SlaaptreinNabarangpurBerhampur20:0004:008h 0m
AC SlaaptreinNabarangpurBhubaneswar20:0006:4510h 45m
AC SlaaptreinKhordhaVisakhapatnam22:3005:307h 0m
AC-zitsBhadrakBalasore20:5522:552h 0m
AC-zitsBhadrakBaleshwar20:5522:552h 0m
AC SlaaptreinNarasannapetaVijayawada04:1009:155h 5m
AC SlaaptreinNarasannapetaVijayawada01:1009:158h 5m
AC SlaaptreinNarasannapetaHyderabad04:1013:459h 35m
AC SlaaptreinNarasannapetaHyderabad01:1013:4512h 35m
AC SlaaptreinTekkaliHyderabad00:5013:4512h 55m
AC-zitsAurangabadPuri18:0009:0015h 0m
AC SlaaptreinKoraputBerhampur22:0004:006h 0m
Non-AC zitplaatsKoraputBhubaneswar21:1507:009h 45m
Non-AC zitplaatsKoraputBhubaneswar20:1506:009h 45m
AC SlaaptreinKoraputBhubaneswar22:0006:458h 45m
AC-zitsBaripadaCuttack02:3506:454h 10m
AC-zitsBaripadaPuri02:3509:006h 25m
AC-zitsBaripadaBhubaneswar02:3507:405h 5m
AC-zitsBaripadaDurga Soren Chowk23:5004:054h 15m
AC-zitsBaripadaRanchi23:5004:054h 15m
AC-zitsHazaribaghDurga Soren Chowk20:0022:252h 25m
AC-zitsHazaribaghRanchi20:0022:252h 25m
AC SlaaptreinPalasaEluru00:3007:307h 0m
AC SlaaptreinPalasaBhubaneswar09:3013:454h 15m
AC SlaaptreinPalasaVijayawada00:3009:158h 45m
AC SlaaptreinPalasaVisakhapatnam00:3002:452h 15m

Asian Bus Stations

RayagadaBaripadaRajahmundryPuriDamanjodiRanchiAnakapalleCuttackSimiligudaHazaribaghSunkiHyderabadAurangabadBaleshwarBhadrakTekkaliIchchapuramSunabedaGayaPanikoiliJeyporeVijayawadaDurga Soren ChowkNarasannapetaKhordhaKhammamBerhampurBalasoreBhubaneswarKoraputJamshedpurPalasaPatnaLakshmipurVisakhapatnamEluruNabarangpur