Bussen van Kuala Lumpur naar Penang

Bussen van Kuala Lumpur naar Penang

Kuala Lumpur
Penang
za 27 jul
Enkel
NaN Passagiers

Andere keuzes

Kuala Lumpur naar Penang Bus dienstregeling

Kuala Lumpur naar Penang Bus dienstregeling
Naam transportReistijdPrijs
Mayang Sari Express 01:45 - 06:47MYR 38.01
KKKL Express Express 06:30 - 15:24MYR 42.91
Malindo Air Economy #OD210208:00 - 09:00MYR 87.70
KPB Express VIP 24 11:15 - 16:17MYR 44
Jasmine Express Express 12:00 - 20:56MYR 34
Billion Stars Express VIP 14:00 - 18:59MYR 49.50
Billion Stars Express VIP 17:30 - 22:29MYR 38.50
Mara Liner Express 18:00 - 02:56MYR 34.30
Billion Stars Express VIP 20:00 - 01:02MYR 33
KKKL Express Express 23:59 - 08:53MYR 42.90

Vervoer van Kuala Lumpur naar Penang

Informatie over de bus van Kuala Lumpur naar Penang

Goedkoopste busUS$ 8
Snelste bus4uur, 59m
Vroegste bus12:30 AM
Laatste bus11:59 PM
Dagelijkse busroutes126
Afstand339 kilometers
BusmaatschappijenBillion Stars Express, Cosmic Express, Jasmine Express, KKKL Express, KPB Express, LA Holidays, Mara Liner, Mayang Sari, Pancaran Matahari, Sri Maju Group, Suasana Edaran Express, Super Nice Express

beoordelingen van bestemmingen Kuala Lumpur naar Penang

EB
Voor deze reis heb je een deken, een nekkussen, snacks, een pet, een koptelefoon en een goede afspeellijst nodig. Het is waar wat de andere beoordelingen je vertellen. De buschauffeur lijkt erg onzorgvuldig met zijn passagiers om te gaan. Gelukkig voor ons werd hij vergezeld door een man die dichter bij aardig was en Engels sprak. De airco is erg koud en de bus ruikt naar oude sigaretten... MAAR er is veel beenruimte en de stoelen kunnen worden omgetoverd tot een halfbed.
Deze review werd automatisch vertaald
Bus VIP, Billion Stars Express, 29 feb. 2024
SS
3 uur te laat op het ophaalpunt. 7 uur rijden in plaats van 5. Dus al met al 5 uur vertraging.
Deze review werd automatisch vertaald
Bus VIP, Billion Stars Express, 8 feb. 2024
JD
Bus 1,5 uur vertraagd zonder info, mochten niet in de volgende bus hoewel die eerder aankwam dan onze bus.
Deze review werd automatisch vertaald
Bus VIP, Billion Stars Express, 30 jul. 2023
C
De bus was 1 uur te laat, mijn stoel was drie verschillende keren oud, dus dat zorgde voor een beetje verwarring ... Eerdere recensies spraken over het hebben van een tablet en massage stoelen karma, maar mijn bus had geen van beide... en mijn oplaadpoort werkte niet... maar het bracht me van punt a naar punt b..
Deze review werd automatisch vertaald
Bus VIP, Billion Stars Express, 13 jul. 2023
AL
De aankomsttijd was niet correct. De bus kwam om 5:30 uur aan in Penang in plaats van 9:24 uur. De aankomsttijd stond op het ticket genoteerd als 9:24 uur. We zitten op de terminal en wachten op zonsopgang...
Deze review werd automatisch vertaald
Bus Express, KKKL Express, 13 jun. 2023
MM
De bus vertrok op tijd maar de reis duurde 7,5 uur in plaats van de geschatte 5. Er waren willekeurige stops, vooral in Butterworth.
Deze review werd automatisch vertaald
Bus VIP, KPB Express, 10 dec. 2022
HA
De bus was 50 minuten te laat, de chauffeur leek boos, we vertrokken uiteindelijk om bijna 15.00 uur in plaats van 14.00 uur. Geen enkele communicatie, geen Engels aan boord. De chauffeur keek de hele weg geïrriteerd. We maakten stops zonder uitleg. Uiteindelijk kozen we voor een grijper in plaats van nog langer te wachten. Als je een toerist/reiziger bent, zoek dan iemand die Engels spreekt om je aan vast te klampen. Voordelen: beenruimte en comfort was goed.
Deze review werd automatisch vertaald
Bus Express, Billion Stars Express, 1 dec. 2022
NP
Bus vertrok 50 minuten te laat vanuit KL. De stoel die ik had gekozen bij het boeken was bezet door een andere persoon die dezelfde stoel had gereserveerd, dus ik moest nemen wat er over was. De beensteunen op mijn stoel werkten niet. Goede massagefunctie in de stoelen.
Deze review werd automatisch vertaald
Bus Express, Billion Stars Express, 23 sep. 2022
AN
De rit was erg comfortabel. De stoelen zijn uitgerust met minitabletten en een massagestoel. Het enige probleem was dat de chauffeurs bleven roken, terwijl dat eigenlijk niet zou mogen. De hele rit roken we de rook van de sigaretten, wat erg afschuwelijk was.
Deze review werd automatisch vertaald
Bus VIP, Billion Stars Express, 3 sep. 2022
AR
De bus verliet het station 50 minuten te laat door een vertraging van 40 minuten bij aankomst.
Deze review werd automatisch vertaald
Bus Executive, Plusliner, 8 jul. 2022
4.4
256 beoordelingen van klanten
5
40%
4
35%
3
16%
2
9%
1
0%

Hoe te reizen van Kuala Lumpur naar Penang per bus

De bus nemen van Kuala Lumpur naar Penang is een veilig, comfortabel en goedkoper alternatief voor deze route. Busmaatschappijen voeren meerdere ritten per dag uit naar populaire bestemmingen, meestal de hele dag door met intervallen van 30 – 60 minuten. Naar minder populaire bestemmingen kan er maar 1 geplande rit per dag zijn. De meest voorkomende bussen zijn bussen met of zonder airconditioning en premium bussen.

U reserveert uw ticket best een paar dagen voor u vertrekt. Bekijk onze lijst van busmaatschappijen waarbij u online kunt reserveren voor ritten van Kuala Lumpur naar Penang. Als u reist tijdens het weekend of vakanties dan raden wij u aan om uw ticket veel vroeger te reserveren door het grote aantal reizigers, zowel vakantiegangers als mensen die werken in de stad en naar hun thuisprovincie terugkeren.

Hoe ver is Kuala Lumpur van Penang?

Als u reist per bus, is de afstand van Kuala Lumpur naar Penang afhankelijk van de gekozen route. De meeste busmaatschappijen reizen via de expresweg of tolweg. Dit is niet noodzakelijk de kortste route, maar het is de snelste omdat er normaal minder verkeer is en geen verkeerslichten zijn.

Om op een eilandbestemming die niet toegankelijk is via een brug, zullen bussen aan boord gaan van een veerboot. Er wordt normaal gevraagd van de passagiers om uit te stappen, maar u mag uw bagage op de bus laten. De reisafstand van haven tot haven wordt toegevoegd aan de totale afstand.

Hoe lang duurt het om te reizen van Kuala Lumpur naar Penang per bus?

De geschatte reistijd van Kuala Lumpur naar Penang is ongeveer 4uur 59m. Merk op dat reizen per bus trager is dan reizen per uw eigen wagen of een taxi. Afhankelijk van de vertrektijd kan het verkeer tussen Kuala Lumpur en Penang verschillen. Normaal is er meer verkeer ’s morgens en in de namiddag tijdens de weekdagen dan tijdens de weekends.

Een andere belangrijke factor die de reistijd kan beïnvloeden is het type van bus. Premium of VIP bussen zijn normaal sneller omdat deze reizen via de autosnelweg en minder of geen tussenstops maken. Bussen stoppen normaal voor 10 – 30 minuten na een paar uren rijden zodat passagiers naar het toilet kunnen, snacks kunnen kopen en de bus stewards en de bestuurder kunnen rusten.

Sommige premium bussen hebben toiletten aan boord en hebben een tweede bestuurder. Toch zullen deze bussen ook stoppen onderweg voor een snelle hap of om bij te tanken.

Hoeveel kost het om te reizen van Kuala Lumpur naar Penang per bus?

De ticketprijs om te reizen van Kuala Lumpur naar Penang is afhankelijk van het type van bus dat u kiest. Voor een minder duur ticket, kiest u beter voor een normale bus of een bus zonder airconditioning. Premium of luxe bussen zijn veel duurder, maar u kunt dan wel meer comfort verwachten en bijkomende diensten zoals telefoonopladers, persoonlijke entertainmentsystemen en toiletten.

Dienstregeling van Kuala Lumpur naar Penang

Om u te helpen bij het plannen van uw trip, kunt u een kijkje nemen naar de dienstregeling met de vertrek- en aankomsttijden van bussen van Kuala Lumpur naar Penang.

Best beoordeelde maatschappijen voor deze route

Busmaatschappijen verschillen in kwaliteit van dienstverlening. Bij het kiezen van een busmaatschappij, doe dan een beetje opzoekwerk voor u uw ticket koopt.

Veiligheid is een van de meest belangrijke zaken om aan te denken. We raden ook aan om beoordelingen na te kijken om een idee te krijgen over de kwaliteit van de dienstverlening van de busmaatschappijen die deze route uitvoeren.

Onze dienst werkt alleen samen met betrouwbare busmaatschappijen. We streven ernaar om uw een keuze aan te bieden van de beste maatschappijen voor elke route.