Tacheng ke Changchun

Tacheng ke Changchun

Tacheng
Changchun
Sab, 24 Okt
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Tacheng ke Changchun Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Train
China Railway
Kerusi Kelas Kedua
02:41
06:39
USD 77.87
Train
China Railway
Tempat duduk kelas pertama
06:40
11:46
USD 121.89
Train
China Railway
Tempat duduk kelas pertama
07:45
12:34
USD 109.54
Train
China Railway
Tempat duduk kelas pertama
08:05
11:41
USD 121.89
Train
China Railway
Tempat duduk kelas pertama
08:25
13:10
USD 110.81
Train
China Railway
Tempat duduk kelas pertama
08:50
13:25
USD 110.81
Train
China Railway
Tempat duduk kelas pertama
09:10
14:08
USD 121.89
Train
China Railway
Tempat duduk kelas pertama
09:37
13:21
USD 121.89
Train
China Railway
Kerusi Kelas Kedua
09:53
13:52
USD 78.69
Train
China Railway
Tempat duduk kelas pertama
10:11
15:01
USD 121.89
Train
China Railway
Tempat duduk kelas pertama
10:42
15:31
USD 113.36
Train
China Railway
Tempat duduk kelas pertama
11:00
14:41
USD 123.24
Train
China Railway
Tempat duduk kelas pertama
11:20
16:29
USD 121.89
Train
China Railway
Kerusi Kelas Kedua
11:40
16:36
USD 78.69
Train
China Railway
Tempat duduk kelas pertama
12:12
16:46
USD 121.74
Train
China Railway
Tempat duduk kelas pertama
12:54
17:40
USD 113.13
Train
China Railway
Tempat duduk kelas pertama
13:12
18:06
USD 123.24
Train
China Railway
Tempat duduk kelas pertama
13:40
18:32
USD 121.74
Train
China Railway
Tempat duduk kelas pertama
14:00
17:43
USD 121.89
Train
China Railway
Kelas Perniagaan
14:16
19:15
USD 234.80

Bagaimana untuk pergi dari Tacheng ke Changchun?

Apabila anda mahu pergi dari Tacheng ke Changchun, pilihan anda adalah terhad. Terdapat hanya satu pilihan yang kami tawarkan bagi laluan ini: - Kereta api

Berapa jauhkah Tacheng dari Changchun?

Jarak darat dari Tacheng ke Changchun adalah 120 batu (193 km). Jarak penerbangan adalah 120 batu (193 km).

Berapa lamakah masa diambil untuk pergi dari Tacheng ke Changchun?

Masa perjalanan dari Tacheng ke Changchun mengambil masa 6 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari Tacheng ke Changchun?

Untuk pergi dari Tacheng ke Changchun bersedia untuk berbelanja kira-kira USD 46.12 untuk tiket anda.

Terdapat berapa banyakkah perjalanan sehari dari Tacheng ke Changchun?

Kereta api sentiasa mengikut jadual tetap - terdapat 69 pelepasan sehari.

Tip berguna untuk perjalanan dari Tacheng ke Changchun

Walaupun kereta api adalah satu-satunya pilihan yang kami tawarkan untuk laluan ini, tip dan saranan mudah ini akan membantu meningkatkan pengalaman perjalanan anda. ##Kereta Api
Perkara untuk diingati sebelum anda membeli tiket kereta api anda:

  • Pertimbangkan semuanya dengan baik sebelum memilih kelas perjalanan kereta api anda.
  • Dalam kebanyakan kes, kelas kedua sudah cukup selesa - ia menampilkan 2 atau 4 tempat duduk bermalam di dalam setiap kompartmen dan selalunya berhawa dingin.
  • Jika anda mahukan pengalaman premium, pilih tiket kelas pertama. Harga tiket kelas pertama mungkin termasuk Wifi dan beberapa pilihan snek dan minuman.

Adakah ramai pengembara yang mengambil kereta api dari Tacheng ke Changchun?

Sehingga sekarang, 548 tiket ditempah kereta api dari Tacheng ke Changchun melalui perkhidmatan kami. Anda boleh melihat ulasan di atas.

Pengangkutan dari Tacheng ke Changchun

  • Kereta Api
    $ 46.12
  • Bas tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Penerbangan tidak tersedia
  • Teksi tidak tersedia
  • Van tidak tersedia

Fakta tentang pengangkutan dari Tacheng ke Changchun

Pengangkutan TermurahUSD 47
Pengangkutan Terpantas3j 51m
Perlepasan Terawal2:39 AM
Perlepasan Terkini5:37 PM
Perlepasan setiap hari69
Jarak193 kilometer
Syarikat PengangkutanChina Railway