Madiun ke Malang

Madiun ke Malang

Madiun
Malang
Isn, 28 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Madiun ke Malang Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Bus
Efisiensi
Executive
00:20
04:15
USD 8.59
Bus
Efisiensi
Executive
02:00
05:55
USD 8.59
Bus
Adnin Callidora Enterprise
Executive
07:40
12:30
USD 6.44
Bus
Cititrans
Executive
11:30
14:45
USD 12.08
Bus
Efisiensi
Executive
13:30
17:25
USD 8.59
Bus
Efisiensi
Executive
15:30
19:25
USD 8.59
Bus
Adnin Callidora Enterprise
Executive
15:40
20:30
USD 6.44
Bus
Cititrans
Executive
23:30
02:45
USD 12.08

Cara untuk pergi dari Madiun ke Malang

Apabila anda mahu pergi dari Madiun ke Malang, anda mempunyai beberapa pilihan yang boleh dipertimbangkan. Perjalanan di antara destinasi tersebut boleh dilakukan dengan jenis pengangkutan yang berbeza:

  • Penerbangan
  • Bas
  • Kereta api
  • Teksi

Jika anda mencari perjalanan yang pantas, anda disyorkan untuk menggunakan Teksi. Namun, jika anda lebih gemar mengambil masa dengan pilihan perjalanan yang lebih perlahan dan berpatutan, anda boleh menempah tiket Penerbangan.

Kos perjalanan akan bergantung pada jenis pengangkutan yang anda pilih untuk perjalanan anda. Tiket Kereta api ialah pilihan termahal. Tiket ini akan memakan belanja sebanyak kira-kira USD 107.84. Jika anda mahu berjimat pada pengangkutan, lebih baik jika anda memilih kereta api kerana tiket kereta api berharga serendah USD 12.73.

Berapa jauhkah Madiun dari Malang?

Jika anda mengikut laluan darat, mengetahui jarak dari Madiun ke Malang adalah penting. Jarak perjalanan anda ialah 19 batu (30 km). Jarak penerbangan ialah 19 batu (30 km).

Berapa lamakah untuk pergi dari Madiun ke Malang?

Masa perjalanan dari Madiun ke Malang berbeza bergantung pada jenis pengangkutan yang anda pilih. Setelah mengambil kira semua perkara, keseluruhan perjalanan akan mengambil masa dari 1 ke 15 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari Madiun ke Malang?

Kos perjalanan dari Madiun ke Malang berbeza mengikut jenis pengangkutan yang anda pilih untuk perjalanan anda. Pengendali paling berpatutan ialah Indonesia Railways: bagi perjalanan menaiki kereta api, anggaran bayaran ialah serendah USD 12.73 untuk tiket anda.

Namun, jika anda menginginkan perjalanan yang lebih mewah. Pilihan termahal adalah dengan memilih Kereta api. Tiket Kereta api sehala boleh mencecah USD 107.84.

Berikut ialah carta harga purata tiket dan pilihan pengangkutan yang tersedia dari Madiun ke Malang:

  • Tiket bas - USD 1.39 ke USD 33.97;
  • Tiket kereta api - USD 12.73 ke USD 107.84;
  • Harga Penerbangan : USD 158.82 - USD 174.01. Dari Madiun ke Malang bermula dari 05:30 Surabaya Airport sehingga 20:15 Surabaya Airport

Anda boleh menempah teksi juga – anggaran kos perjalanan adalah dari USD 35.61 sehingga USD 155.37.

Berapa banyakkah perjalanan dari Madiun ke Malang dalam sehari?

Bergantung pada pilihan pengangkutan anda, bilangan perjalanan harian adalah berbeza.

  • Kereta api sentiasa bergerak mengikut jadual tetap – terdapat 10 kereta api setiap hari.

Apakah jenis pengangkutan terbaik untuk laluan ini?

Bas

Menaiki bas dari Madiun ke Malang adalah lebih murah berbanding penerbangan. Kebiasaannya, bas jarak jauh ialah pilihan pengangkutan termurah. Bas selalunya membuat hentian ke tandas dan/atau makan tengah hari di sepanjang perjalanan.

Perkara yang perlu diingat sebelum memilih perjalanan dengan bas:

  • Jika boleh, pastikan anda memilih bas kelas lebih tinggi untuk pengalaman perjalanan yang lebih selesa. Bas sebegini selalunya mempunyai sistem pendingin hawa, tempat duduk boleh dibaringkan yang lembut, Wi-Fi, tandas dan sebagainya.
  • Seperti tiket kapal terbang, lebih baik jika bas ditempah awal supaya anda boleh mendapatkan tempat duduk yang bagus.
  • Ketika menempah bas, ambil perhatian bahawa kelewatan boleh berlaku. Namun begitu, anda masih disyorkan untuk berada di stesen bas sekurang-kurangnya 15 minit sebelum waktu perlepasan yang dijadualkan.

Teksi

Menaiki teksi ialah cara termudah untuk pergi dari Madiun ke Malang. Cara ini membolehkan anda menyesuaikan perjalanan mengikut cita rasa, merancang semua lencongan dan melihat semua tempat yang diingini. Anda juga boleh memilih jenis dan saiz kereta untuk mendapatkan tahap keselesaan yang diingini.

Harganya mungkin mencecah USD 35.61, bergantung pada laluan.

Perkara yang perlu diingat: Sebaiknya, ikutlah laluan dalam Google Maps atau mana-mana navigasi GPS yang lain.

Kereta Api

Perkara yang perlu diingat ketika memilih tiket kereta api:
Pertimbangkan segala-galanya dengan cermat ketika memilih kelas perjalanan kereta api anda. Dalam kebanyakan kes, kelas kedua sudah cukup selesa. Kelas ini menampilkan 2 atau 4 tempat tidur dalam setiap koc dan selalunya berpendingin hawa.

Jika anda mahukan pengalaman premium, pertimbangkan untuk membeli tiket kelas pertama. Harga tiket kelas pertama boleh merangkumi Wi-Fi serta pilihan snek dan minuman..

Pengangkutan paling popular dari Madiun ke Malang

Bagaimana untuk memilih cara perjalanan paling mudah dari Madiun ke Malang? Bagi menjadikan pilihan pengangkutan anda lebih mudah, kami bertanya kepada 1000 orang pengguna untuk menilai pilihan mereka bagi laluan ini. Berikut ialah keputusan undian:

  • 100% pengguna menikmati perjalanan dengan kereta api.

Pengangkutan dari Madiun ke Malang

Fakta tentang pengangkutan dari Madiun ke Malang

Pengangkutan TermurahUSD 2
Pengangkutan Terpantas35m
Perlepasan Terawal2:40 AM
Perlepasan Terkini11:30 PM
Perlepasan setiap hari10
Jarak30 kilometer
Syarikat PengangkutanAdeeVran Perdana Transport, Citilink, Cozy Trans, Daytrans, Indonesia Railways, Kalisari, Semeru Trans, Smart Journey, Tentrem