Kaithal ke Uttarakhand

Kaithal ke Uttarakhand

Kaithal
Uttarakhand
Sel, 29 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Bagaimana untuk pergi dari Kaithal ke Uttarakhand?

Apabila anda mahu pergi dari Kaithal ke Uttarakhand, pilihan anda adalah terhad. Terdapat hanya satu pilihan yang kami tawarkan bagi laluan ini: - Bas

Berapa jauhkah Kaithal dari Uttarakhand?

Jarak darat dari Kaithal ke Uttarakhand adalah 171 batu (275 km). Jarak penerbangan adalah 171 batu (275 km).

Berapa lamakah masa diambil untuk pergi dari Kaithal ke Uttarakhand?

Masa perjalanan dari Kaithal ke Uttarakhand mengambil masa 6 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari Kaithal ke Uttarakhand?

Untuk pergi dari Kaithal ke Uttarakhand bersedia untuk berbelanja kira-kira USD 10.25 untuk tiket anda.

Terdapat berapa banyakkah perjalanan sehari dari Kaithal ke Uttarakhand?

Bas dari Kaithal ke Uttarakhand membuat perjalanan 1 kali sehari.

Tip berguna untuk perjalanan dari Kaithal ke Uttarakhand

Walaupun bas adalah satu-satunya pilihan yang kami tawarkan untuk laluan ini, tip dan saranan mudah ini akan membantu meningkatkan pengalaman perjalanan anda. ##Bas
Perkara untuk diingati sebelum anda membeli tiket bas:

  • Jika boleh, pastikan untuk memilih bas berkelas tinggi bagi pengalaman perjalanan yang lebih selesa. Bas tersebut selalunya mempunyai sistem pendingin hawa, kerusi lembut yang boleh dibaringkan, Wi-Fi, tandas, dan sebagainya.
  • Seperti tiket kapal terbang, bas lebih baik ditempah awal supaya anda boleh mendapatkan tempat duduk yang bagus.
  • Ketika menempah bas, ingat bahawa kelewatan boleh berlaku. Tapi, ia masih bagus untuk tiba di stesen bas sekurang-kurangnya 15 minit lebih awal dari jadual waktu bertolak.

Adakah ramai pengembara yang mengambil bas dari Kaithal ke Uttarakhand?

Sehingga sekarang, 539 tiket ditempah bas dari Kaithal ke Uttarakhand melalui perkhidmatan kami. Anda boleh melihat ulasan di atas.

Pengangkutan dari Kaithal ke Uttarakhand

  • Bas
    $ 10.25
  • Kereta Api tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Penerbangan tidak tersedia
  • Teksi tidak tersedia
  • Van tidak tersedia

Fakta tentang pengangkutan dari Kaithal ke Uttarakhand

Pengangkutan TermurahUSD 11
Pengangkutan Terpantas5j 30m
Perlepasan Terawal1:30 AM
Perlepasan Terkini1:30 AM
Perlepasan setiap hari1
Jarak275 kilometer
Syarikat PengangkutanChoudhary Travels