Modugno naar Casamicciola

Modugno naar Casamicciola

Modugno
Casamicciola
di 29 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Hoe te reizen van Modugno naar Casamicciola?

Uw keuzes zijn beperkt als u wilt reizen van Modugno naar Casamicciola. Er is maar een optie die wij aanbieden voor deze route:

  • Vlucht

Hoe ver is Modugno van Casamicciola?

De rijafstand van Modugno naar Casamicciola is 8101 mijl (13034 km).
De vliegafstand is 8101 mijl (13034 km).

Hoe lang duur het om van Modugno naar Casamicciola te reizen?

De reistijd is ongeveer 23 uur om van Modugno naar Casamicciola te reizen.

Hoeveel kost het om te reizen van Modugno naar Casamicciola?

Om van Modugno naar Casamicciola te reizen zult u ongeveer USD 276.63 voor uw ticket moeten betalen.

Hoeveel ritten zijn er per dag van Modugno naar Casamicciola?

  • 2 met vlucht van Modugno naar Casamicciola vertrekkende van 10:40 Bari Airport tot 19:15 Bari Airport

Handige tips om te reizen van Modugno naar Casamicciola

Hoewel we alleen vlucht aanbieden voor deze route, kunnen deze eenvoudige hints en aanbevelingen helpen om uw reiservaring te verbeteren.

Nemen veel reizigers vlucht om te reizen van Modugno naar Casamicciola?

Tot nu toe, werden 525 tickets gekocht voor vlucht tickets van Modugno naar Casamicciola via onze service. U kunt hierboven ook beoordelingen bekijken.

Vervoer van Modugno naar Casamicciola

  • Vluchten
    $ 276.91
  • Treinen zijn niet beschikbaar
  • Bussen zijn niet beschikbaar
  • Veerboten zijn niet beschikbaar
  • Taxi's zijn niet beschikbaar
  • Vans zijn niet beschikbaar

Informatie over het vervoer van Modugno naar Casamicciola

Goedkoopste vervoerUS$ 277
Snelste vervoer15uur, 20m
Vroegste vertrek10:40 오전
Laatste vertrek7:15 오후
Vertrekken per dag2
Afstand13034 kilometers
VervoersmaatschappijenAlitalia, Vueling