Entebbe naar klang

Entebbe naar klang

Entebbe
klang
30 jan 2031
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Hoe te reizen van Entebbe naar klang?

Uw keuzes zijn beperkt als u wilt reizen van Entebbe naar klang. Er is maar een optie die wij aanbieden voor deze route:

  • Vlucht

Hoe ver is Entebbe van klang?

De rijafstand van Entebbe naar klang is 8321 mijl (13388 km).
De vliegafstand is 8321 mijl (13388 km).

Hoe lang duur het om van Entebbe naar klang te reizen?

De reistijd is ongeveer 51 uur om van Entebbe naar klang te reizen.

Hoeveel kost het om te reizen van Entebbe naar klang?

Om van Entebbe naar klang te reizen zult u ongeveer USD 680.53 voor uw ticket moeten betalen.

Hoeveel ritten zijn er per dag van Entebbe naar klang?

  • 14 met vlucht van Entebbe naar klang vertrekkende van 02:45 Entebbe Airport tot 18:45 Entebbe Airport

Handige tips om te reizen van Entebbe naar klang

Hoewel we alleen vlucht aanbieden voor deze route, kunnen deze eenvoudige hints en aanbevelingen helpen om uw reiservaring te verbeteren.

Nemen veel reizigers vlucht om te reizen van Entebbe naar klang?

Tot nu toe, werden 557 tickets gekocht voor vlucht tickets van Entebbe naar klang via onze service. U kunt hierboven ook beoordelingen bekijken.

Vervoer van Entebbe naar klang

  • Vluchten
    $ 680.53
  • Treinen zijn niet beschikbaar
  • Bussen zijn niet beschikbaar
  • Veerboten zijn niet beschikbaar
  • Taxi's zijn niet beschikbaar
  • Vans zijn niet beschikbaar

Informatie over het vervoer van Entebbe naar klang

Goedkoopste vervoerUS$ 681
Snelste vervoer15uur, 45m
Vroegste vertrek2:45 AM
Laatste vertrek6:45 PM
Vertrekken per dag14
Afstand13388 kilometers
VervoersmaatschappijenAir India, Cathay Pacific, Ethiopian Airlines, Kenya Airways, Malaysia Airlines, Oman Air, Qatar Airways, Thai Airways