Castelfranco Veneto naar Busevec

Castelfranco Veneto naar Busevec

Castelfranco Veneto
Busevec
vr 25 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Hoe te reizen van Castelfranco Veneto naar Busevec?

Uw keuzes zijn beperkt als u wilt reizen van Castelfranco Veneto naar Busevec. Er is maar een optie die wij aanbieden voor deze route:

  • Vlucht

Hoe ver is Castelfranco Veneto van Busevec?

De rijafstand van Castelfranco Veneto naar Busevec is 1762 mijl (2834 km).
De vliegafstand is 1762 mijl (2834 km).

Hoe lang duur het om van Castelfranco Veneto naar Busevec te reizen?

De reistijd is ongeveer 29 uur om van Castelfranco Veneto naar Busevec te reizen.

Hoeveel kost het om te reizen van Castelfranco Veneto naar Busevec?

Om van Castelfranco Veneto naar Busevec te reizen zult u ongeveer USD 131.95 voor uw ticket moeten betalen.

Hoeveel ritten zijn er per dag van Castelfranco Veneto naar Busevec?

  • 26 met vlucht van Castelfranco Veneto naar Busevec vertrekkende van 06:00 Venice Airport tot 19:20 Venice Airport

Handige tips om te reizen van Castelfranco Veneto naar Busevec

Hoewel we alleen vlucht aanbieden voor deze route, kunnen deze eenvoudige hints en aanbevelingen helpen om uw reiservaring te verbeteren.

Nemen veel reizigers vlucht om te reizen van Castelfranco Veneto naar Busevec?

Tot nu toe, werden 518 tickets gekocht voor vlucht tickets van Castelfranco Veneto naar Busevec via onze service. U kunt hierboven ook beoordelingen bekijken.

Vervoer van Castelfranco Veneto naar Busevec

  • Vluchten
    $ 131.90
  • Treinen zijn niet beschikbaar
  • Bussen zijn niet beschikbaar
  • Veerboten zijn niet beschikbaar
  • Taxi's zijn niet beschikbaar
  • Vans zijn niet beschikbaar

Informatie over het vervoer van Castelfranco Veneto naar Busevec

Goedkoopste vervoerUS$ 132
Snelste vervoer3uur, 20m
Vroegste vertrek6:00 AM
Laatste vertrek7:20 PM
Vertrekken per dag26
Afstand2834 kilometers
VervoersmaatschappijenAir France, Austrian Airlines, Eurowings, Iberia, KLM, Lot Polish Airlines, Lufthansa