Buzin naar Sedlec

Buzin naar Sedlec

Buzin
Sedlec
wo 28 okt
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Hoe te reizen van Buzin naar Sedlec?

Uw keuzes zijn beperkt als u wilt reizen van Buzin naar Sedlec. Er is maar een optie die wij aanbieden voor deze route:

  • Vlucht

Hoe ver is Buzin van Sedlec?

De rijafstand van Buzin naar Sedlec is 2378 mijl (3826 km).
De vliegafstand is 2378 mijl (3826 km).

Hoe lang duur het om van Buzin naar Sedlec te reizen?

De reistijd is ongeveer 26 uur om van Buzin naar Sedlec te reizen.

Hoeveel kost het om te reizen van Buzin naar Sedlec?

Om van Buzin naar Sedlec te reizen zult u ongeveer USD 277.92 voor uw ticket moeten betalen.

Hoeveel ritten zijn er per dag van Buzin naar Sedlec?

  • 31 met vlucht van Buzin naar Sedlec vertrekkende van 06:30 Zagreb Airport tot 19:50 Zagreb Airport

Handige tips om te reizen van Buzin naar Sedlec

Hoewel we alleen vlucht aanbieden voor deze route, kunnen deze eenvoudige hints en aanbevelingen helpen om uw reiservaring te verbeteren.

Nemen veel reizigers vlucht om te reizen van Buzin naar Sedlec?

Tot nu toe, werden 590 tickets gekocht voor vlucht tickets van Buzin naar Sedlec via onze service. U kunt hierboven ook beoordelingen bekijken.

Vervoer van Buzin naar Sedlec

  • Vluchten
    $ 277.82
  • Treinen zijn niet beschikbaar
  • Bussen zijn niet beschikbaar
  • Veerboten zijn niet beschikbaar
  • Taxi's zijn niet beschikbaar
  • Vans zijn niet beschikbaar

Informatie over het vervoer van Buzin naar Sedlec

Goedkoopste vervoerUS$ 278
Snelste vervoer4uur, 30m
Vroegste vertrek6:30 AM
Laatste vertrek7:50 PM
Vertrekken per dag31
Afstand3826 kilometers
VervoersmaatschappijenAir France, British Airways, Croatia Airlines, KLM, Lot Polish Airlines, Turkish Airlines