Tapachula
Matamoros
нд, 1 лист.
+ Додати повернення
2 мандрівники

Toden traffic ZTS3

0.0
0 відгуків клієнтів
  • Інформація про перевізника
  • Популярні Напрямки
  • Станції
  • Графік та Розклад

Про Toden traffic ZTS3

Автобуси – це найдоступніший вид транспорту з великою кількістю терміналів по всій країні та зручним розкладом, який допоможе вам спланувати поїздку. Автобуси – це зручний варіант як для тих, хто подорожує з обмеженим бюджетом, так і для тих, хто не хоче йти на компроміси з комфортом. Toden traffic ZTS3 пропонує автобусне сполучення з доступним онлайн-бронюванням. Перш ніж забронювати квиток, прочитайте відгуки інших мандрівників, щоб вибрати найкращий варіант.

Які Основні Станції має оператор Toden traffic ZTS3?

Toden traffic ZTS3 обслуговує автобуси в напрямках таких станцій:

  • Saijo Niihama Kawanoe
  • Мацуяма Тоон
  • Кочі

Які Найпопулярніші Маршрути має оператор Toden traffic ZTS3?

Найпопулярніші напрямки від Toden traffic ZTS3 такі:

Які Класи Автобусів та Ціни має оператор Toden traffic ZTS3?

Ціна вашої автобусної поїздки буде залежати як від пункту призначення, так і від класу вашого квитка. Зауважте, що не всі класи квитків доступні на певних маршрутах, але для тривалих поїздок майже завжди є широкий вибір варіантів. Обирайте спальний автобус для найзручнішої ночівлі. Спальні автобуси, як правило, оснащені спальними місцями або м’якими відкидними сидіннями, мають бортовий туалет, а ваш квиток також може включати інші переваги, як-от закуски або навіть обід. Якщо ви хочете заощадити на номері в готелі, також добре сісти на нічний автобус. Протягом дня експрес-послуга часто є найкращим співвідношенням ціни та якості, оскільки такий автобус робить менше зупинок, ніж звичайний автобус або автобус стандартного класу, і подорожує швидше. На деяких маршрутах може бути вирішальним вибрати правильний клас, оскільки, скажімо, автобусу звичайного чи другого класу може знадобитися близько 6 годин, щоб подолати відстань, яку автобус першого класу чи експреса проходить за дві години!

Переваги та Недоліки Подорожей Автобусом

Переваги Подорожей Автобусом

  • Автобуси зазвичай мають найбільшу мережу напрямків. Вони їздять туди, куди не можна дістатися ні літаком, ні навіть поїздом
  • Подорожувати на автобусі легко – немає необхідності приїжджати на автовокзал завчасно, а реєстрація зазвичай є дуже швидкою формальністю, на відміну від авіа подорожей.
  • Квитки на автобус дуже доступні. Так, є дорогі варіанти першого класу або VIP, але якщо у ваш бюджет обмежений, автобус – це перший засіб пересування, про який ви повинні памʼятати
  • У той же час існують різні класи обслуговування на будь-який бюджет. Якщо вам потрібен більш високий рівень комфорту, автобуси також можуть забезпечити його вам.

Недоліки Подорожей Автобусом

  • Автовокзали міжміського транспорту можуть бути розташовані за межами центру міста, на околицях. Це означає, що вам потрібно буде розрахувати додатковий час і гроші, щоб дістатися туди. У деяких напрямках проїзд від автовокзалу може коштувати вам дорожче, ніж ви очікували, оскільки лише обмежена кількість транспортних компаній може обслуговувати маршрут – і ціни можуть бути завищені.
  • Під час інтенсивних вихідних або високого сезону квитки на автобуси, які обслуговують деякі туристичні напрямки, можуть закінчитися дуже швидко та потребувати попереднього бронювання.
  • Хоча автобуси не так залежать від погоди, як пороми, автобусні поїздки також можуть бути затримані або скасовані через погані погодні або дорожні умови – пам’ятайте про це, якщо подорожуєте в певні сезони або певними напрямками.
Читати бiльше

Популярні Напрямки Toden traffic ZTS3

Ехіме — Котчі Японія
07:45, 09:18, 11:30, 15:35, 19:25, 20:58
Котчі Японія — Ехіме
07:30, 11:45, 15:30, 19:30

Графік та Розклад Toden traffic ZTS3

КласСтанція відправленняСтанція прибуттяВiдправленняПрибуттяЧас подорожі
ІнтерсітіМацуяма ТоонКочі19:2521:512h 26m
ІнтерсітіМацуяма ТоонКочі15:3517:562h 21m
ІнтерсітіМацуяма ТоонКочі11:3013:512h 21m
ІнтерсітіМацуяма ТоонКочі07:4510:112h 26m
ІнтерсітіКочіМацуяма Тоон19:3021:271h 57m
ІнтерсітіКочіМацуяма Тоон15:3017:312h 1m
ІнтерсітіКочіМацуяма Тоон11:4513:462h 1m
ІнтерсітіКочіМацуяма Тоон07:3009:271h 57m
ІнтерсітіSaijo Niihama KawanoeМацуяма Тоон20:3721:270h 50m
ІнтерсітіSaijo Niihama KawanoeМацуяма Тоон08:3709:270h 50m
ІнтерсітіМацуяма ТоонSaijo Niihama Kawanoe19:2520:581h 33m
ІнтерсітіМацуяма ТоонSaijo Niihama Kawanoe07:4509:181h 33m
ІнтерсітіSaijo Niihama KawanoeКочі20:5821:510h 53m
ІнтерсітіSaijo Niihama KawanoeКочі09:1810:110h 53m
ІнтерсітіКочіSaijo Niihama Kawanoe19:3020:371h 7m
ІнтерсітіКочіSaijo Niihama Kawanoe07:3008:371h 7m

Toden traffic ZTS3 Станції

Saijo Niihama KawanoeМацуяма ТоонКочі