Лiтаки з Makassar (UPG) до Східна Ява

Лiтаки з Makassar (UPG) до Східна Ява

Makassar
Східна Ява
чт, 24 вер.
+ Додати повернення
2 мандрівники
Пошук найкращих маршрутів для вас — майже готово!
Сортувати за
Фільтри
Час відправлення
Тип транспорту
Станція відправлення
Станція прибуття
Послуги бронювання
Цiна
Час прибуття
Оператори
 
 
 
 
 

Як дістатись від Makassar до Східна Ява Літаком

Переліт - це найшвидший та найпростіший спосіб дістатисьвід Makassar до Східна Ява. Щоб знайти найкращі пропозиції, скористайтесь нашим сервісом бронювання.

Існують регулярні перельоти з Makassar до Східна Ява, тому є багато варінтів на вибір. Проте пам'ятайте, що літак - відносно недешевий спосіб пересування. Якщо Ви хочете отримати найкращу пропозицію, бронювати квиток краще заздалегідь. Також, розумно буде планувати подорож завчасно, якщо вона у піковий сезон.

Як далеко Makassar від Східна Ява?

Згідно з Google-картами, дорога від Makassar до Східна Ява простягається на 353 миль (567 км). Відстань в польоті коротша - прибилзно 353 миль.

Як довго добиратись від Makassar до Східна Ява літаком?

Переліт гарантує найшвишу подорож від Makassar до Східна Ява. Орієнтовний час в дорозі від Makassar до Східна Ява - 40хв. Проте пам'ятайте, що добирання до аеропорта, реєстрація, паспортний та митний конроль займають певний час, краще прибуди до аеропорат хоча б за годину перед внутрішнім рейсом, та за дві години перед міжнародним.

Тривалість подорожі між Makassar та Східна Ява приблизно однакова, не залежно від того яку авіакомпанію Ви оберете.

Скільки коштує дістатись від Makassar до Східна Ява?

Є кілька способів забронювати найвигідніші авіаквитки. Ось кілька підказок про те, як вхопити накращі пропозиції для перельотів між Makassar та Східна Ява:

  • Отримати найдешевший авіаквиток можна під час розпродажів авіакомпаній. Знижки надзвичайні, але пропозиції треба моніторити невпинно.
  • Купіть квиток із лоу-костом. Існують авіакомпанії, які позиціонують себе як лоу-кости. Їхні квитки можуть бути достатньо дешевими, але зауважте, що часи відправлень можуть бути незручними.
  • Купіть квиток прямо в аеропорті. Це найменш зручний спосіб купівлі квитка. Ціна на квиток з Makassar до Східна Ява зазвичай вища, ніж бронювання заздалегідь.

Компанії з найвищим рейтингом на цьому маршруті

Напрямок від Makassar до Східна Ява покривають такі авіалінії: Batik Air, Batik Air, Citilink, Citilink, Citilink, Garuda Indonesia, Lion Air, Lion Air, Sriwijaya Air, Sriwijaya Air, Super Air Jet. Більшість користувачів, які купували в нас авіаквитки на цей маршрут обрали Citilink. Проте всі оператори, яких ми пропонуємо, мають високу репутацію та надають гідні послуги.

Перед бронюванням Вашого авіаквитка завжди перевіряйте що входить у тариф. Пам'ятайте, що багаж може бути чи не бути включеним у вартість. Розміри дозволеного багажу та ручної кладі теж можуть відрізнятись залежно від оператора. Бюджетні авіалінії можуть вимагати реєстрацію онлайн, та стягувати додаткову оплату за додаткові послуги, такі як вибір місця чи їжу на борту.

Перевезення з Makassar до Східна Ява

  • Лiтаки
    $ 82.90
  • Потяги недоступні
  • Автобуси недоступні
  • Пороми недоступні
  • Таксі недоступні
  • Мінівени недоступні

Факти про рейс з Makassar в Східна Ява

Найдешевший авіапереліт83 USD
Найшвидший авіапереліт40хв
Найраніший авіапереліт5:35 AM
Останній авіапереліт7:50 PM
Щоденні авіамаршрути67
Відстань567 кілометрів
АвіакомпаніїBatik Air, Batik Air, Citilink, Citilink, Citilink, Garuda Indonesia, Lion Air, Lion Air, Sriwijaya Air, Sriwijaya Air, Super Air Jet