Восточная Ява
Brebes
niedz., 27 wrz
+ Dodaj powrót
2 podróżni

Tokyu Transit XTKT

4.7
Opinie klientów: 113
  • O przewoźniku
  • Popularne Trasy
  • Stacje
  • Opinie
  • Plan i Rozkład

O Tokyu Transit XTKT

Autobusy to najtańszy środek transportu z dużą liczbą przystanków w całym kraju i dogodnymi rozkładami jazdy, które pomogą Ci zaplanować podróż. Autobusy to wygodna opcja zarówno dla tych, którzy podróżują z ograniczonym budżetem, jak i dla tych, którzy nie chcą rezygnować z komfortu. Tokyu Transit XTKT oferuje usługi autobusowe z możliwością rezerwacji online. Przed zarezerwowaniem biletu przeczytaj recenzje innych podróżnych, aby wybrać najlepszą opcję.

Jakie są główne przystanki Tokyu Transit XTKT?

Tokyu Transit XTKT obsługuje autobusy do i z następujących stacji::

  • Mt Fuji Kawaguchiko FujiQ Highland
  • Shibuya
  • Gotemba Yamanakako
  • Tamagawa Aqueduct

Jakie są klasy i ceny biletów na autobusy Tokyu Transit XTKT?

Cena podróży autobusem będzie zależała zarówno od miejsca docelowego do którego zmierzasz, jak i klasy biletu, który zakupisz. Należy pamiętać, że nie wszystkie klasy biletów są dostępne na niektórych trasach, ale w przypadku dłuższych podróży prawie zawsze masz wybór z wielu możliwości. Wybierz autokar z miejscami sypialnymi na najwygodniejszą nocną wycieczkę. Autobusy z miejscami sypialnymi są zwykle wyposażone w koje/kuszetki lub miękkie rozkładane siedzenia i toaletę na pokładzie, a Twój bilet może również obejmować inne przyjemności, takie jak przekąski, a nawet lunch. Jeśli chcesz zaoszczędzić na pokoju hotelowym, skorzystaj z nocnego autobusu. W ciągu dnia usługa ekspresowa jest często najkorzystniejsza cenowo, ponieważ zatrzymuje się mniej niż autobus klasy zwykłej lub standardowej i porusza się szybciej. Na niektórych trasach wybór odpowiedniej klasy może być kluczowy, ponieważ np. autobus zwykły lub drugiej klasy może potrzebować około 6 godzin na pokonanie odległości, którą pierwsza klasa lub autobus ekspresowy pokonuje w ciągu dwóch godzin!

Podróż autobusem: za i przeciw

Zalety podróży autobusem

  • Autobusy zwykle oferują najszerszą sieć miejsc docelowych i tras które obsługują. Dojeżdżają do miejsc, do których nie można dotrzeć ani samolotem, ani nawet pociągiem
  • Podróżowanie autobusem jest łatwe – nie ma potrzeby pojawiania się na dworcu autobusowym z dużym wyprzedzeniem, a odprawa jest zwykle bardzo szybką formalnością w przeciwieństwie do podróży samolotem
  • Bilety autobusowe mają bardzo przystępne ceny. Tak, są droższe opcje do wyboru: klasa pierwsza lub opcja VIP, ale jeśli masz ograniczony budżet, autobus to pierwszy środek transportu, o którym musisz pomyśleć
  • Jednocześnie dostępne są różne klasy usług dostosowane do każdego budżetu. Jeśli zależy Ci na wyższym poziomie komfortu, autobusy spełnią Twoje potrzeby.

Wady podróży autobusem

  • Dworce z przystankami dla autobusów obsługujących trasy międzymiastowe mogą znajdować się poza centrum, a nawet na obrzeżach miasta. Oznacza to, że trzeba doliczyć dodatkowy czas i pieniądze, aby się tam dostać. W niektórych miejscach dojazd z dworca autobusowego może kosztować więcej, niż można by się spodziewać, ponieważ tylko ograniczona liczba firm transportowych będzie obsługiwać tę trasę więc ceny mogą być zawyżone.
  • W chodliwe weekendy lub w sezonie autobusy obsługujące niektóre miejsca turystyczne mogą nie mieć rozkładu jazdy i wymagać wcześniejszej rezerwacji.
  • Chociaż autobusy nie są tak zależne od pogody jak promy, kursy autobusowe mogą być również opóźnione lub odwołane z powodu złej pogody lub warunków drogowych – miej to na uwadze, jeśli podróżujesz w określonych porach roku lub do określonych miejsc.
Czytaj więcej

Tokyu Transit XTKT Popularne Trasy

Hachioji — Shizuoka
08:30, 09:05, 11:00
Tokio — FujiQ Highland
06:05, 06:45, 07:15, 07:55, 08:00, 08:30, 10:30, 11:30, 13:00, 13:30, 14:00, 15:00, 15:30, 17:00, 19:00
Hachioji — FujiQ Highland
07:50, 08:30, 08:35, 09:05, 11:00
FujiQ Highland — Tokio
06:20, 09:39, 10:20, 11:20, 12:20, 13:20, 13:40, 15:10, 15:20, 16:40, 17:20, 17:40, 18:20, 19:20
Shizuoka — Hachioji
13:48, 15:38, 15:48, 17:08, 17:48, 18:08, 18:48, 19:48
Tokio — Shizuoka
07:55, 08:30, 10:30, 11:30, 13:00, 13:30, 14:00, 15:00, 15:30, 17:00, 19:00
Shizuoka — Tokio
06:59, 10:18, 10:48, 11:48, 12:48, 13:48, 14:08, 15:38, 15:48, 17:08, 17:48, 18:08, 18:48, 19:48
FujiQ Highland — Hachioji
13:20, 15:10, 15:20, 16:40, 17:20, 17:40, 18:20, 19:20

Tokyu Transit XTKT Plan i Rozkład

Autobus numerKlasaStacja odjazduStacja docelowaWylotPrzybycieCzas podróży
IntercityShibuyaMt Fuji Kawaguchiko FujiQ Highland19:0021:022h 2m
IntercityShibuyaMt Fuji Kawaguchiko FujiQ Highland17:0019:022h 2m
IntercityShibuyaMt Fuji Kawaguchiko FujiQ Highland15:3017:322h 2m
200203321IntercityShibuyaMt Fuji Kawaguchiko FujiQ Highland15:0017:022h 2m
IntercityShibuyaMt Fuji Kawaguchiko FujiQ Highland14:0016:022h 2m
200203121IntercityShibuyaMt Fuji Kawaguchiko FujiQ Highland13:3015:322h 2m
IntercityShibuyaMt Fuji Kawaguchiko FujiQ Highland13:0015:022h 2m
IntercityShibuyaMt Fuji Kawaguchiko FujiQ Highland11:3013:322h 2m
IntercityShibuyaMt Fuji Kawaguchiko FujiQ Highland10:3013:052h 35m
IntercityShibuyaMt Fuji Kawaguchiko FujiQ Highland08:3011:002h 30m
200200521IntercityShibuyaMt Fuji Kawaguchiko FujiQ Highland08:0010:302h 30m
IntercityShibuyaMt Fuji Kawaguchiko FujiQ Highland07:5510:352h 40m
IntercityShibuyaMt Fuji Kawaguchiko FujiQ Highland07:1509:452h 30m
200200121IntercityShibuyaMt Fuji Kawaguchiko FujiQ Highland06:4508:401h 55m
IntercityShibuyaMt Fuji Kawaguchiko FujiQ Highland06:0508:001h 55m
IntercityMt Fuji Kawaguchiko FujiQ HighlandShibuya19:2021:502h 30m
IntercityMt Fuji Kawaguchiko FujiQ HighlandShibuya18:2020:502h 30m
IntercityMt Fuji Kawaguchiko FujiQ HighlandShibuya17:4020:302h 50m
200200211IntercityMt Fuji Kawaguchiko FujiQ HighlandShibuya17:2019:502h 30m
IntercityMt Fuji Kawaguchiko FujiQ HighlandShibuya16:4019:302h 50m
200202411IntercityMt Fuji Kawaguchiko FujiQ HighlandShibuya15:2018:102h 50m
IntercityMt Fuji Kawaguchiko FujiQ HighlandShibuya15:1018:002h 50m
IntercityMt Fuji Kawaguchiko FujiQ HighlandShibuya13:4015:502h 10m
200202211IntercityMt Fuji Kawaguchiko FujiQ HighlandShibuya13:2016:102h 50m
IntercityMt Fuji Kawaguchiko FujiQ HighlandShibuya12:2014:302h 10m
IntercityMt Fuji Kawaguchiko FujiQ HighlandShibuya11:2013:302h 10m
IntercityMt Fuji Kawaguchiko FujiQ HighlandShibuya10:2012:302h 10m
IntercityMt Fuji Kawaguchiko FujiQ HighlandShibuya09:3912:002h 21m
IntercityMt Fuji Kawaguchiko FujiQ HighlandShibuya06:2008:412h 21m
IntercityShibuyaGotemba Yamanakako19:0020:221h 22m

Stacje Tokyu Transit XTKT

Mt Fuji Kawaguchiko FujiQ HighlandTamagawa AqueductShibuyaGotemba Yamanakako

Opinie o firmie Tokyu Transit XTKT

C H
Very punctual and there is a waiting room with AC at Shibuya Mark City 5th Floor. QR Code and Boarding all went smoothly but one should consider due to Traffic 2 Hours turned out to be 3 Hours and 3 Hours from Fuji to Shibuya Took were 4 Hours in the end. So I recommend an early Bus, 6:05 am is hard but worth it (but consider Metro Starts at 5 am , so we needed to take a cab). Money definitely worth it for this experience.
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 10 sie 2026
E C
The bus ride was quiet and smooth
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 19 cze 2026
D L
Efficient, easy, comfortable, clean
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 25 maj 2026
M P
Perfect trip,on time and comfortable
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 11 mar 2026
D P
Good global experience. Just be aware of potential delays for your arrival time. We went by bus from Tokyo to Fujikawaguchiko and we faced 40 min extra time.
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 16 lis 2025
W B
Near Shibayama heavy traffic, caused delay. Driver did It Ok.
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 6 lis 2025
V M
Ride was suposed to be 2hours and 30 min but it was 3hours
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 7 wrz 2025
W M
It took 4 hours to arrive shibiya is unacceptable . The original time from 3:20pm to 6:10pm , but finally arrived around 7:32pm
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 18 sie 2025
T U
Easy to book, seats allocated, tickets received when advised they would. Reminder sent which was great. No issues getting on and seated. Smooth journey, no issues. Highly recommend
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 18 lip 2025
S P
Very easy to find the right bus at kawaguchiko station. We left on time and arrived on time at Shibuya. WiFi was great to check out videos / podcast during the trip.
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 14 maj 2025
S P
We left on time from the station. You need to get to the 5th floor of the building to get to bus. I’m removing a star because we were 40min late at arrival at kawaguchiko, and since we were placed at 01 on the bus, we had the bus’s heater right under us which made the trip super hot and not very confortable if you’re trying to sleep. Otherwise, great views of Japan.
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 14 maj 2025
A W
Nearly impossible to find the departures location though. Instructions need to be improved
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 10 mar 2025
A N
The service was good, but it was really difficult to find the bus stop. To help those who are going to get the bus: The Excel hotel is inside the Shibuya Market. So, you have to get the elevator to the 5th floor, cross the hotel then you get to the bus stop (its kind of outside the hotel garage).
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 28 lut 2025
C C
It was a great experience but it was hard to find the bus stop. We wouldn't have made it if we haven't asked the people around.
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 7 lip 2024
A G
So hard to find the bus station due to bad signage at mark city. Almost missed the bus.
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 1 gru 2023
G S
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 10 wrz 2026
S Z
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 7 wrz 2026
O S
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 14 sie 2026
M E
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 13 sie 2026
S A
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 27 lip 2026
N M
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 24 lip 2026
B T
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 14 lip 2026
C P
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 17 cze 2026
A E
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 4 cze 2026
F A
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 4 cze 2026
M M
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 29 maj 2026
J K
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 21 maj 2026
G S
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 23 kwi 2026
A F
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 18 kwi 2026
V M
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 18 kwi 2026
A H
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 7 kwi 2026
J S
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 1 kwi 2026
S N
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 24 mar 2026
I R
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 16 mar 2026
S E
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 3 mar 2026
S F
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 22 lut 2026
M W
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 18 lut 2026
K K
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 19 sty 2026
A C
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 17 sty 2026
A H
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 15 sty 2026
F L
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 12 sty 2026
N F
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 4 sty 2026
M C
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 29 gru 2025
N P
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 27 gru 2025
C E
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 20 gru 2025
E K
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 7 gru 2025
D R
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 4 gru 2025
D R
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 3 gru 2025
A L
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 2 gru 2025
Y E
Autobus Intercity, Tokyu Transit XTKT, 26 lis 2025
4.7
113 opinii klientów
5
74%
4
19%
3
4%
2
3%
1
0%
97.3% 113 podróżnych był prawdopodobnie zadowolony z usług Tokyu Transit XTKT, ponieważ pozostawili dobrą opinię lub nie zostawili opinii