Bagan Serai
Ipoh
czw., 24 wrz
+ Dodaj powrót
2 podróżni

Putra Paimaham Transport

0.0
Opinie klientów: 0
  • O przewoźniku
  • Popularne Trasy
  • Stacje
  • Plan i Rozkład

O Putra Paimaham Transport

Autobusy to najtańszy środek transportu z dużą liczbą przystanków w całym kraju i dogodnymi rozkładami jazdy, które pomogą Ci zaplanować podróż. Autobusy to wygodna opcja zarówno dla tych, którzy podróżują z ograniczonym budżetem, jak i dla tych, którzy nie chcą rezygnować z komfortu. Putra Paimaham Transport oferuje usługi autobusowe z możliwością rezerwacji online. Przed zarezerwowaniem biletu przeczytaj recenzje innych podróżnych, aby wybrać najlepszą opcję.

Jakie są główne przystanki Putra Paimaham Transport?

Putra Paimaham Transport obsługuje autobusy do i z następujących stacji::

  • Kota Medan
  • Kota Matsum
  • Medan Johor
  • Medan Tembung
  • Lhokseumawe
  • Banda Aceh

Jakie są najpopularniejsze trasy Putra Paimaham Transport?

Najpopularniejsze kierunki Putra Paimaham Transport to:

Jakie są klasy i ceny biletów na autobusy Putra Paimaham Transport?

Cena podróży autobusem będzie zależała zarówno od miejsca docelowego do którego zmierzasz, jak i klasy biletu, który zakupisz. Należy pamiętać, że nie wszystkie klasy biletów są dostępne na niektórych trasach, ale w przypadku dłuższych podróży prawie zawsze masz wybór z wielu możliwości. Wybierz autokar z miejscami sypialnymi na najwygodniejszą nocną wycieczkę. Autobusy z miejscami sypialnymi są zwykle wyposażone w koje/kuszetki lub miękkie rozkładane siedzenia i toaletę na pokładzie, a Twój bilet może również obejmować inne przyjemności, takie jak przekąski, a nawet lunch. Jeśli chcesz zaoszczędzić na pokoju hotelowym, skorzystaj z nocnego autobusu. W ciągu dnia usługa ekspresowa jest często najkorzystniejsza cenowo, ponieważ zatrzymuje się mniej niż autobus klasy zwykłej lub standardowej i porusza się szybciej. Na niektórych trasach wybór odpowiedniej klasy może być kluczowy, ponieważ np. autobus zwykły lub drugiej klasy może potrzebować około 6 godzin na pokonanie odległości, którą pierwsza klasa lub autobus ekspresowy pokonuje w ciągu dwóch godzin!

Podróż autobusem: za i przeciw

Zalety podróży autobusem

  • Autobusy zwykle oferują najszerszą sieć miejsc docelowych i tras które obsługują. Dojeżdżają do miejsc, do których nie można dotrzeć ani samolotem, ani nawet pociągiem
  • Podróżowanie autobusem jest łatwe – nie ma potrzeby pojawiania się na dworcu autobusowym z dużym wyprzedzeniem, a odprawa jest zwykle bardzo szybką formalnością w przeciwieństwie do podróży samolotem
  • Bilety autobusowe mają bardzo przystępne ceny. Tak, są droższe opcje do wyboru: klasa pierwsza lub opcja VIP, ale jeśli masz ograniczony budżet, autobus to pierwszy środek transportu, o którym musisz pomyśleć
  • Jednocześnie dostępne są różne klasy usług dostosowane do każdego budżetu. Jeśli zależy Ci na wyższym poziomie komfortu, autobusy spełnią Twoje potrzeby.

Wady podróży autobusem

  • Dworce z przystankami dla autobusów obsługujących trasy międzymiastowe mogą znajdować się poza centrum, a nawet na obrzeżach miasta. Oznacza to, że trzeba doliczyć dodatkowy czas i pieniądze, aby się tam dostać. W niektórych miejscach dojazd z dworca autobusowego może kosztować więcej, niż można by się spodziewać, ponieważ tylko ograniczona liczba firm transportowych będzie obsługiwać tę trasę więc ceny mogą być zawyżone.
  • W chodliwe weekendy lub w sezonie autobusy obsługujące niektóre miejsca turystyczne mogą nie mieć rozkładu jazdy i wymagać wcześniejszej rezerwacji.
  • Chociaż autobusy nie są tak zależne od pogody jak promy, kursy autobusowe mogą być również opóźnione lub odwołane z powodu złej pogody lub warunków drogowych – miej to na uwadze, jeśli podróżujesz w określonych porach roku lub do określonych miejsc.
Czytaj więcej

Putra Paimaham Transport Popularne Trasy

Medan — Lhokseumawe
20:00
Deli Serdang — Lhokseumawe
20:00
Medan — Takengon
20:00

Putra Paimaham Transport Plan i Rozkład

KlasaStacja odjazduStacja docelowaWylotPrzybycieCzas podróży
ExecutiveKota MedanTakengon20:0006:0010h 0m
ExecutiveMedan JohorUteun Kot20:0003:307h 30m
ExecutiveMedan JohorJl Rancong Batuphat20:0003:307h 30m
ExecutiveMedan JohorBanda Sakti20:0003:307h 30m
ExecutiveMedan JohorTerminal Lhokseumawe20:0003:307h 30m
ExecutiveKota MatsumTerminal Lhokseumawe20:0003:307h 30m
ExecutiveMedan TembungUteun Kot20:0003:307h 30m
ExecutiveMedan TembungJl Rancong Batuphat20:0003:307h 30m
ExecutiveMedan TembungBanda Sakti20:0003:307h 30m
ExecutiveMedan TembungTerminal Lhokseumawe20:0003:307h 30m

Stacje Putra Paimaham Transport

Kota MedanKota MatsumMedan JohorMedan TembungLhokseumaweBanda Aceh